E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

radhazi

Përse teshtijmë disa herë radhazi? Teshtima është një fenomen që ndodh pa arsye asnjë nga ne nuk është në gjendje që të japë detaje në lidhje me shkaqet se
Mesi tërhiqet nga Argjentina Lionel Mesi ka mbyllur në moshën 29 vjeçare karrierën e tij me kombëtaren e Argjentinës. Ai është shprehur se e kishte t
Statistikat dhe rekordet e fazës së grupeve në Europian 11 gola në 4 ndeshjet e fundit në fazën e grupeve për një mesatare më shumë se 2.5 gola për ndeshje. Më e mira deri tani
Statistikat/ Hera e 4-të radhazi që kuqezinjtë e nisin në gjumë Vazhdon mallkimi i golave të shpejtë të pësuar për Kombëtaren tonë. Kuqezinjtë kanë pësuar për herë të katërt radhazi go
Juve 10 trofe në 5 vite, ja lojtarët që i kanë fituar të gjitha (FOTO LAJM) Juventusi mbrëmë arriti që të merrte trofeun e 10-të në 5 sezone, njëkohësisht duke vendosur edhe një tjetër rekord. Bar
Skënderbeu më mirë se Juvja, ja ekipet me më shumë tituj radhazi (FOTO) Portali prestigjioz "goal.com" i ka dedikuar një artikull special skuadrave që kanë arritur të fitojnë 5 ose më shumë t
Notat e kampionëve/ Dybala magjik, Pogba lider (FOTO LAJM) Juventus ka arritur që të sigurojë dje titullin e 5-të radhazi kampion në Itali duke u konfirmuar si një kockë e pathyes
Juve kërkon titullin, Milani të fitojë "besimin" (FOTO LAJM) Juventus do të luajë sonte në orën 20:45 në “San Siro” për të hipotekuar titullin e pestë radhazi. Diferenca prej 6 pikë
Statistikat e pabesueshme të Suarez, nuk mungon kurrë Luis Suarez padyshim që është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Ylli i Barcelonës është golashënuesi më i mirë në L
Carpi-Roma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas ndeshjes se djeshme mes Lazios dhe Veronas, e mbyllur ne shifrat 5-2, sot ne mbremje zbret ne fushen e lojes Roma, k
Juve 14 fitore radhazi, Napoli i kundërpërgjigjet (VIDEO) Juventus pa frena në Serinë A. Kampionët e Italisë kanë hasur shumë vështirësi në transfertën e radhës ndaj Frosinones,
United mposhtet 11 herë radhazi Manchester United mesa duket nuk është aspak në formë dhe nuk po kalon momente të mira këtë sezon. Formë katastrofale
Juve e ka një 'Messi', ja statistikat e frikshme të "Zonjës" Juventusi është skuadra anti-Napoli. Ekipi i Massimiliano Allegrit ka arritur 11 fitore radhazi në kampionat, duke nxjer
Juventus merr fitoren e 10-të radhazi, ndalet sërish Roma (VIDEO) Juventus meriton një "10" me yll. Bardhezinjtë koleksionojnë fitoren e 10-të radhazi në kampionat duke shkatërruar 4-0 n
Van Gaal: Jam i qetë, kam mbështetjen e drejtuesve Humbja e tretë radhazi në kampionat duket se është e pamjaftueshme që Van Gaal të largohet nga United. Strategu është i
Juve merr fitoren e 7-të radhazi, përmbys Carpin (VIDEO) Juventus është i pandalshëm. Skuadra e Massimiliano Allegrit po kalon një formë të jashtëzakonshme, teksa sot ka fituar
Tirana s'di të fitojë në shtëpi, "leku" rikthen Flamurtarin te suksesi Tirana ndalet sërish në kampionat, bardheblutë bëjnë një tjetër hap falls, teksa këtë herë janë frenuar me rrjeta të pap
Alarm te Juventusi, United kërkon Allegrin Në shtëpinë e Jvuentusit është rikthyer qetësia, por kanë filluar disa sinjale që mbajnë emrin e Manchester Untied. Djaj
Vardy rekordmen në Premier League, por Messi ... Sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy ka hyrë në historinë e futbollit anglez, si futbollisti i vetëm që ka shënuar në
Maqedonia fiton për të shtatë herë radhazi rekomandimin Maqedonia e mori rekomandimin e shtatë radhazi nga Komisioni Evropian për të hapur negociatat për anëtarësim në Bashkimi