999 rezultate për

radhazi

Buffon: Të fitosh është një sakrificë Gigi Buffon mori fajin përsipër për disfatën ndaj Romës, duke e pranuar se mendja e tij ishte tek Real Madridi, por ai n
Nga Buffon te Marchisio, ja yjet që kanë fituar 6 kampionate radhazi (FOTO LAJM) Juventus ka siguruar titullin kampion pak minuta më parë, i cili është i 6-ti në Seria A. Në fushën e lojës vetëm 6 futb
Juventus shkruan historinë, feston titullin e 6-të radhazi në Seria A (VIDEO) Juventus shkruan historinë në futbollin italian. "Zonja e Vjetër" zyrtarisht është kampione e Italisë për sezonin 2016-1
Valon Berisha fiton titullin e katërt radhazi në Austri (VIDEO) Valon Berisha është rishpallur kampion me Salzburgun në kampionatin e Austrisë. Salzburgut i ka mjaftuar një gol i La
Çudira kineze, futbollisti zëvendësohet 7 herë radhazi ende pa nisur ndeshja Një statistikë e pabesueshme vjen nga Kina. Huashen Zhang është një nga lojtarët e Shangai SIPG, skuadra ku aktualisht l
Ruçi ultimatum Metës: O presidentin ose zgjedhje të parakohëshme Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Gramoz Ruçi pas dështimit të 3 seanca rradhazi për zgjedhjen e presiden
Celtic kampion i Skocisë për të 6-tën herë radhazi (FOTO) Skuadra e Celticut është matematikisht kampion i Skocisë për sezonin 2016/2017. Skuadra që drejtohet nga Brenard Roge
Reali barazon rekordin e Benficas-s, por Bayerni ende shumë larg Reali mbrëmë ka shënuar në sfidën e 47 radhazi. Skuadra e Zidane po kalon një formë të jashtëzakonshme, teksa mbrëmë gje
Reali sonte mund të thyejë një rekord të Barcelonës Reali i Madridit mund të thyejë një tjetër rekord nëse sonte në mbrëmje shënon të paktën një gol ndaj Las Palmasit, do t
Xhemaili s'di të ndalet, shënon sërish për Bolognën (VIDEO) Blerim Xhemaili vazhdon të shkëlqejë në Serinë A. Shqiptari i shënoi ndaj Torinos golin e avantazhit, i cili në fakt ësh
Zidane frymëzohet nga Juventusi i Conte-s Besojeni ose jo por Zinedine Zidane frymëzohet nga Juventusi i Contes në aventurën shumë të suksesshme që po kalon me Re
Chelsea turpërohet nga Tottenham (VIDEO) Pas 13 fitoreve me radhë, Chelsea ka pësuar humbjen e parë, pasi është mposhtur nga Tottenham 2:0. Kjo humbje do të t
Thyhet rekordi historik i fitoreve radhazi të Ajaxit Kampionët e ri të Uellsit, The New Saints (TNS) kanë thyer rekordin botëror 44 vjeçar me më shumë fitore në historinë e
Conte i pamëshirshëm: Të vazhdojmë me këtë ritëm Skuadra e Chelsea-t arriti të marrë fitoren e 12-të radhazi këtë sezon ditën e djeshme. Padyshim që meritë për këtë arri
Chelsea i Contes perfekt, arrin fitoren e 12-të radhazi (VIDEO) Chelsea dhe Antonio Conte duken si një makineri perfekte në këtë sezon në Premier League. Blutë e Londrës kanë koleksion
Chelsea kërkon fitoren e 11-të radhazi, ja formacioni që hedh në fushë (FOTO) Chelsea pas pak minutash do të zbresë në fushë në kërkim të fitores së 11-të radhazi në kampionat. Trajneri Antonio Cont
9 bomberat e Seria A që kanë shënuar pa ndalim në disa sfida radhazi (FOTO) Më mirë është tripleta apo duke shënuar rregullisht gol në tri ndeshje radhazi? Kjo është një pyetje që shtrohet shpesh
Thyhet rekordi i Ajaxit të viteve '70, festohet me 27 arka me birra Më në fund ka dalë një skuadër që ka thyer rekordin 44-vjeçar të Ajaksit të famshëm të viteve ’70, me 26 fitore radhazi.
Një rekord i zi shënohet për Guardiolan në Premierligë Manchester City ka regjistruar një tjetër barazim në shtëpi, duke luajtur 1:1 me Middlesbrough. Ky ishte barazimi i t
STATISTIKAT/ Ky është Ibra më i dobët në 6 vitet e fundit Manchester United po kalon një moment të vështirë në Premier League, dhe bashkë me të edhe bomberi Zlatan Ibrahimovic.