999 rezultate për

radhazi

Manchester City i bashkohet katër skuadrave të tjera që kanë marrë 13-të fitore radhazi në Premier League Manchester City është një ndër ekipet më të forta të këtij sezoni në Premier league, pasi nuk kanë pësuar ende humbjen e
Manchester City mposht West Hamin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Premier League (VIDEO) Manchester City ka arkëtuar tri pikë të tjera në Premierligë, tetë pikë larg përcjellësit më të afërt, Manchester United
Man City me marsh të pestë në Premier League, merr fitoren e 11-të radhazi Manchester City ka regjistruar fitoren e 11’-të me radhë në Premier League, duke e mposhtur 2-1 Huddersfieldin në "Kirkl
Milan nuk di të fitojë dy herë radhazi, ndahet në paqe pa gola kundër Torinos Milan është ndalur sërish, këtë herë nga Torino. Kuqezinjtë ishin më superior duke mbajtur dhe topin, tentoi të rrezi
Legjenda Guti optimist për fillimin e keq të Realit: Prisni të tretën radhazi Jose Maria Gutierrez, ‘Guti’, ish-futbollist dhe një ikonë e Real Madridit, deklaroi që ekipi Madrilen do të ketë një ‘v
Valencian presion Barcelonës, e çon në 7 numri i fitoreve rradhazi Tashmë janë 7 fitoret radhazi në La Liga. Valencia e Marcelino Garcia Torral nuk di më të ndalet. Leganes ishte vikt
Gjici kërkon 4 fitore radhazi, ja misioni pothuajse i pamundur i kuksianëve Dëshira dhe kërkesa në formë urdhri e presidentit Gjici për 4 fitore radhazi është sa e mundur, aq dhe e pamundur për ek
3 herë radhazi futbollisti më i mirë i FIFA-s, ja çfarë tha Ronaldo Sulmuesi portugez i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo u zgjodh për të tretën herë me radhë, futbollisti i vitit, nga
Blerja e verës detyron Gjokan të debutojë me humbje Skuadra shkodrane u mposht 0-1 në “Loro Borici” nga Partizani, falë golit të afrimit të verës Basrak, i cili ishte prefe
Bill Gates, personi më i pasur për të 24 herë radhazi Bill Gates është njeriu më i pasur i SHBA-ve për të 24-in vit radhazi. Pasuria i është shtuar me 8 miliardë dollarë
Napoli nuk pyet për pengesa, arrin 7 fitore radhazi (VIDEO) Napoli i Elseid Hysaj nuk ndalet në kampionat duke regjistruar dhe të 7 fitore radhazi. Këtë herë viktima e tyre is
Cristiano Ronaldo zgjidhet Lojtari i Vitit Cristiano Ronaldo është fituesi i çmimit "Lojtari i Vitit". Ai mposhti në finale 2-shen Buffon dhe Lionel Messi. Por
S’paguajtën hotelin për 6 muaj radhazi, pronari shqiptar kallëzon 2 italianët Dy shtetas italiane kanë mashtruar pronarin e një hoteli duke mos paguar qëndrimin e tyre në hotel. Por pas 6 muajsh,
Nxhehen gjakrat Ronaldo vs Alex Vidal për biletën e finales Cristiano Ronaldo është gati, Alex Vidal gjithashtu. Ronaldo ka fituar 3 ndeshje rradhazi cmimin lohtari i ndeshjes dhe
Kosova "nuk ndez", humbja e 5 rradhazi vjen nga Turqia Kombëtarja e Kosovës ka humbur me një rezultat të thellë nga kombëtarja Turke. Në Loro Boriçi Osmant kanë goditur 5 h
Reshjet e dendura të shiut, familja Gjoka përmbytet për të tretin vit radhazi (VIDEO) Reshjet e një nate më parë kanë shkaktuar dëme të mëdha në komunën e Skënderajt. Është viti i tretë që familjes Gjoka
Buffon: Të fitosh është një sakrificë Gigi Buffon mori fajin përsipër për disfatën ndaj Romës, duke e pranuar se mendja e tij ishte tek Real Madridi, por ai n
Nga Buffon te Marchisio, ja yjet që kanë fituar 6 kampionate radhazi (FOTO LAJM) Juventus ka siguruar titullin kampion pak minuta më parë, i cili është i 6-ti në Seria A. Në fushën e lojës vetëm 6 futb
Juventus shkruan historinë, feston titullin e 6-të radhazi në Seria A (VIDEO) Juventus shkruan historinë në futbollin italian. "Zonja e Vjetër" zyrtarisht është kampione e Italisë për sezonin 2016-1
Valon Berisha fiton titullin e katërt radhazi në Austri (VIDEO) Valon Berisha është rishpallur kampion me Salzburgun në kampionatin e Austrisë. Salzburgut i ka mjaftuar një gol i La