999 rezultate për

radhazi

Tirana pa trajner pëson humbjen e dytë radhazi, mposhtet minimalisht nga Laçi (VIDEO) Pas disfatës në derbi ndaj Partizanit, Tirana është mposhtur për të dytën ndeshje radhazi. Këtë herë bardheblutë pësuan
Kastrioti me 10 futbollistë ndal hovin e Vllaznisë Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Vllaznisë dhe Kastriotit e zhvilluar në “Loro Boriçi” të Shkodrës. Një ha
Shkëlqen Juventus, vjen fitorja e 3 radhazi (VIDEO) Juventus ka fituar 3-1 ndaj Sassuolo duke registruar fitoren e 3 radhazi në Serie A. Ishte Danilo ai që realizoi në m
Kukësi zyrtarisht në krizë, Laçi i shkakton humbjen e tretë radhazi Laçi ka fituar me rezultatin 3-2 ndaj Kukësit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në Kategorinë Superiore. Kurb
Superiorja e mbyll vitin të mërkurën, luhet klasikja e Shqipërisë Kategoria Superiore këtë herë do të luaj deri në limite të vitit 2020, teksa java e 12 e saj do të jetë të mërkurën e da
Premtimi i Agnellit për Krishtlindje: Do të luftojmë për titullin e 10-të radhazi Andrea Agnelli u shkruan tifozëve të Juventusit për Krishtlindje dhe u premton betejë në rinisjen e kampionatit “Ne d
Agnelli i bindur: Do të luftojmë për titullin e 10 radhazi Juventus nuk është në pozitat më të mirë në këtë fundvit teksa renditen në vendin e gjashtë në Serie A, dhjetë pikë pas
Fitorja e 5 radhazi, Reali mposht pastër Granadan (VIDEO) Real Madridi ka shënuar fitoren e radhës në La Liga. Këtë herë "Los Blancos" mposhten Granadan. Gjiganti spanjoll fit
Dy humbje radhazi për Napolin, Gattuso merr masa ndaj skuadrës Dy humbjet radhazi në kampionat, kundër Interit dhe Lazios nuk janë pritur mirë nga drejtuesit e Napolit dhe as nga traj
Reali siguron fitoren e 4 radhazi në La Liga, mposht jo pa vështirësi Eibarin (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur në udhëtim Eibarin, përballje e vlefshme për javen e 14-të të La Ligas. "Los Blancos" fituan
Teuta gjen më në fund suksesin, Apolonia merr humbjen e dytë radhazi Më në fund pas shumë barazimeve, Teuta është rikthyer te fitorja. Durrsakët kanë mposhtur në transfertë minimalisht Apol
Bie Kukësi, Kastriotit i mjafton një gol për t'u rikthyer te fitorja (VIDEO) Kastrioti ia ka dalë të lejë pas dy humbjet radhazi teksa sot ka mposhtur në Kamëz, Kukësin. Krutanët iu falën një
Barcelona – Valencia, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë fitoren e 3 radhazi (FOTO LAJM) Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Barcelona – Valencia. Barcelona synon fitoren e tretë radhazi në kampionat,
Barazimi i dytë radhazi për Milanin, Pioli: Kishim mungesa I zhgënjyer për barazimin e dytë radhazi. Trajneri i Milanit Stefano Pioli në analizën që i bëri sfidës ndaj Genoas e vu
Prag zgjedhjeve! Zëri i Amerikës: Kultivimi i kanabisit, në rritje për të dytin vit radhazi në Shqipëri Në Shqipëri, të dhënat e publikuara sot nga Policia shqiptare por dhe nga ajo italiane e cila edhe këtë vit kreu monitor
Tirana e Dedes merr fitoren e dytë radhazi (VIDEO) Tirana ka gjetur fitoren e dytë radhazi teksa në stadiumin Selman Stermasi, të besuarit e trajnerit Nevil Dede kanë mpos
Dinamo nuk ndalet përballë Partizanit B, Flamurtari fiton të dytën radhazi Dinamo ia ka dalë të marrë objektivin e saj në ditën e sotme të Grupit A në Kategorinë e Parë, teksa ka mposhtur me rezu
Interi dështon për të 3-tin vit radhazi, ngelet jashtë Evropës (VIDEO) Interi ka barazuar 0-0 në shtëpi ndaj Shakhtar Donetsk në ndeshjen e fundit të grupeve në Ligën e Kampionëve dhe ka mbyl
Interi siguron fitoren e tretë radhazi në Serie A, mposht bindshëm Bolognan (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. ‘Nerazzurri’ nisën ndeshjen n
Reali në krizë, humbet sërish dhe shkon në 3 ndeshje radhazi pa fitore (VIDEO) Real Madrid ka humbur 1-2 ndaj Alavesit në shtëpi. Miqtë kaluan në epërsi pas vetëm pesë minutash lojë me golin e shë