999 rezultate për

rabiot

Deschamps shprehet se Rabiot është përmirësuar ndjeshëm te Juventusi Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka lavdëruar Juventusin që arritën të nxjerrën më të mirën nga mesfus
Dëmtohet Rabiot, Juventusi në emergjencë në mesfushë për sfidën e Serie A Dëmtohet Adrien Rabiot, i cili humbi ndeshjen miqësore të kombëtares së Francës kundër Finlandës në “Stade de France” mb
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Rabiot drejt "divorcit" me Juventusin, Premier League destiancioni i ardhshëm Adrien Rabiot nuk ka gjetur hapësirat e tij nën urdhrat e Maurizio Sarri dhe sipas të gjitha gjasave do të largohet nga
Evertoni ka gati 30 milion euro për Rabiot Adrien Rabiot mund të largohet nga Juventusi pas vetëm një viti që kur u bashkua nga PSG. Sipas "Mercado", për france
Juventusi ofron 30 milionë euro dhe Rabiotin për Jimenezin Juventusi është i gatshëm të ofrojë 30 milionë euro dhe mesfushorin francez Adrien Rabiot për sulmuesin meksikan të Wolv
Prestigjozia spanjolle shpërthen ndaj yllit të Juves: Shumë flokë dhe pak mend Vonesa e Adrien Rabiot për t’u kthyer në Torino ku po e pret skuadra e tij, Juventusi për rifillimin e sezonit nuk është
Rabiot kthehet sot në Torino, ka një mesazh ironizues për kritikuesit Ish-lojtari i Paris Saint-Germain ka qenë në shënjestër të mosgatishmërisë së tij për t’u rikthyer pas karantinës dhe pr
Rabiot shfaq hapur zhgënjimin ndaj Juventusit, refuzon rikthimin dhe u kërkon drejtuesve largimin Adrien Rabiot iu bashkua Juventusit verën e kaluar si lojtar i lirë, pasi i kishte përfunduar kontrata me Paris Saint Ge
Rabiot pranon të luajë në Premier League Adrien Rabiot kaloi te Juventusi në verën ë kaluar, pasi kishte mbyllur kontratën me PSG-në, me të cilët kishte disa pro
Manchester United shikon mundësinë e transferimit të Rabiot Manchester United pritet të jetë shpëtimi për mesfushorin francez, Adrien Rabiot. Rabiot, i cili transferohej te Juve
Rabiot "divorcohet" nga Juventusi, rikthehet në Francë Adrien Rabiot ka lëshuar Italinë. Mesfushori i skuadrës së Juventus, Adrien Rabiot, është rikthyer në Francë për të v
Juventus - Brescia, formacionet zyrtare: Cuadrado në vend të Ronaldos Juventusi luan në shtëpi ndeshjen e javës së 24 në Serie A. Për këtë ndeshje Sarri la pushim Cristiano Ronaldon e në
Juventusi i vendosur për rikthimin e Pogba, ofron Ramsey ose Rabiot Juventusi po vendos të gjithe mekanizmat e mundshëm për të rikthyer në Torino, Poul Pogba. Bardheznjtë janë të gatshë
Rabiot i "kthen kurrizin" United: Do të qëndroj te Juventusi Adrien Rabiot i ka mohuar lajmet se do të largohet nga Juventusi gjatë këtij muaji për të kaluar në Manchester United. A
Juventusi nuk e lëshon Rabiot Francezi është lidhur me një largim nga kampionët e Serie A, ku ka mundësi të përfshihet edhe në një marrëveshje për Pau
Rabiot nuk është i lumtur te Juventusi Mesfushori francez është i palumtur me situatën e tij aktuale tek kampioni italian dhe mund të largohet gjatë janarit os
Prezantohet Rabiot: Kam marrë këshilla nga Buffon, më ka folur shumë për Juven Adrien Rabiot është përforcimi i dytë i Juventusit me kosto zero për sezonin e ri, pas firmës me Aron Ramsej. Ditën e dj
Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin, mbeti pa xhaketë Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin. Mbeti pa xhaketë. Në orën 8:30 të mëngjesit, i shoqëruar g
"Çmendet" Juventusi, 3 firma brenda 24 orëve (VIDEO) Përflitej prej muajsh, por tashmë nuk ka më dyshime. Adrien Rabiot do të jetë futbollisti më i ri i Juventusi. Mesfus