999 rezultate për

qytetin

Breshëri automatiku, si u vra në mes të Durrësit Feriz Bardhi (VIDEO) Pak minuta më parë u raportua se 40 vjeçari nga Durrësi, Feriz Bardhi ka vdekur si pasojë e një atentati të ngritur në b
Horror në qytetin shqiptar, ariu hap varret dhe ushqehet me trupat e të vdekurve Banorët e fshatit Shipkovicë të malësisë së Sharrit zgjohen me trishtim nga varret e hapura. Disa dëshmitarë të rast
Video që tregon më së miri çfarë fuqie ka natyra (VIDEO) Një video ka treguar momentin kur retë në qytetin e Barcelonës mbulohen me re të errëta. Pamjet e publikuara nga "Dai
Stuhitë e forta nuk mungojnë edhe në qytetin e Bilishtit (VIDEO) Përveç qyteteve në Shqipërinë qëndrore ku stuhitë dhe shiu i dendur ka shkaktuar dëme materiele ku Albeu.com mëson se në
Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë, ndërron jetë i moshuari Një 77-vjeçar nga Ferma Partizani në qytetin e Kuçovës është viktima e parë e vapës së padurueshme të kësaj vere në qyte
Ushtria blindon qytetin e Bulqizës për zgjedhjet (VIDEO) Pamjet që po shihni janë filmuar sot në qytetin e Bulqizës. Dita e shtunë ka nisur jo normalisht në "folenë" e kromit, p
Kukësi mbyll përgatitjet në Elbasan dhe zhvendoset në qytetin e Ohrit Kukësi mbylli përgatitjet në Elbasan dhe pasditen e sotme udhëtoi drejt Maqedonisë së Veriut, ku do të vazhdojë stërvitj
Të paligjshëm, mbyllen 6 motele në Ferizaj Inspektorati i Komunës së Ferizajt ka mbyllur përkohësisht gjashtë motele dhe 13 të tjera i ka proceduar për në gjykatë.
Pas Laçit terrorizohet Elbasani, të shtëna me armë zjarri pranë bashkisë Pas vrasjes me armë zjarri pak më parë në qytetin e Laçit, të shtëna me armë zjarri janë regjistruar edhe në qytetin e E
Vodhi 3 motoçikleta, arrestohet 16 vjeçari në Elbasan Një 16 vjeçar, i dyshuar për një numër vjedhjesh është arrestuar ditën e sotme nga policia në qytetin e Elbasanit. Të
Vodhi tre lokale brenda ditës, bie në pranga 25 vjeçari Një 25 vjeçar është ka rënë në pranga i akuzuar për vjedhje në lokalet e Hasit. Në pranga ka rënë shtetasi K.Ll., ba
TRAGJEDIA/ Shtatë të vdekur e shumë të zhdukur pas përmbytjes së varkës në Budapest Të paktën shtatë vetë kanë vdekur dhe 19 janë zhdukur pasi një varkë u përmbys në lumin Danub, në kryeqytetin hungarez B
2-vjeçari në Shkodër bie nga kati i 6-të i pallatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku një fëmijë 2-vjeçar ka rënë nga kati i 6 i një pallati. Sipas informa
Njihuni me qytetin që ka pagat më të larta Po kërkon një ndryshim radikal në pagë dhe stil jetese? Atëherë, provo San Franciscon. Qyteti në bregun perëndimor të
Treni përplas një të ri në Durrës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit ku treni ka përplasur një nxënës shkolle. N
Hapet sezoni turistik në qytetin e Vlorës, Rama shpërndan videon e festës (VIDEO) Edhe pse moti nuk ka rezervuar kohë me diell, qyteti i Vlorës ka hapur sezonin turistik për turistët e huaj dhe ato vend
Zbulohet plani i Partizanit për të djegur kryeqytetin Partizani i trajnerit Skënder Gega arriti ta realizojë objektivin madhor tri javë para mbylljes së kampionatit, ku me fi
Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër
230 apartamente, 10 milion euro dhe hotele! Kush është "bossi" nga Lezha i arrestuar nga policia Policia shqiptare arrestoi sëfundmi një biznesmen nga Lezha në llogari të autoriteteve italiane, të cilit më parë i ishi
Basha zbulon për herë të parë qytetin ku ka pagëzuar lidhjen me gruan e tij Lulzim Basha nuk e kurseu gjuhën e ashpër për përfaqësuesen më të lartë të politikës së jashtme të BE-së Federika Mogher