999 rezultate për

qytetin

Kapen me 3 500 kg "mall", arrestohen gjashtë shqiptarë Një aksion i realizuar në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero, realizuar në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero, çoi
Makina përfundon në një lokal në Pejë, 3 të plagosur Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues. Dje rreth orës 17:00 në hyrje të Podujevës një këmbëso
Reshjet e pandërprera, përmbytet Vlora (VIDEO) Rreshjet e pandërpreara të shiut orët e fundit në qytetin e Vlorës kanë krijuar probleme në disa akse rrugore. Disa pre
"Më mbuluan me lekë", Aleksandër Gjoka tregon qytetin bujar të Shqipërisë I ftuar në “Këndo Këngën time” Aleksandër Gjoka ka treguar një histori nga një festival në Fier, ku sipas tij e kanë mbu
E RËNDË/ Gjendet pa jetë berberi i Cristiano Ronaldos Trupi i berberit nga Madeira, Ricardo Maruqes Ferreira, i cili e kishte klient të rregullt sulmuesin e Juventusit Cristi
Tundet Korça, vendi lëkundet nga tërmetet Vetëm një ditë pasi u lëkund nga një tërmet 5.2 ballë qyteti i Korçës nuk gjen qetësi. Një tjetër tërmet ka goditur q
1 vit pa presidentin e Leicester: Njeriu që ringjalli tifozët, ai që bashkoi qytetin Sot një vit më parë ka humbur jetën presidenti i skuadrës së Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha. Srivaddhanapra
"Po i kemi të njoma vajzat, super pi**a!", kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO) Me zë dhe me figurë, emisioni "Stop" në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltru
Britania në alarm! Studia godet vendin, përmbytjet bllokojnë vendin Britania po përballet me përmbytjet dhe stuhinë që ka goditur vendin. Stuhia Lorenzo ka përfshirë Britaninë mëngjesin e
Artan Hoxha: Besmirin e kam takuar disa herë, është e njëjta dorë, të njëjtët vrasës Gazetari Artan Hoxha ka reaguar eleminimit të 35-vjeçarit Besmir Hida, mëngjesin e sotëm në një nga lokalet e Lushnjës.
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimet mafioze që po i kujtojnë lushnjarëve vitin e mbrapshtë Besmir Hida ishte viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë, në n
Aeroporti i ri në Kinë, thjesht magjepsës (FOTO LAJM) Shumica prej nesh janë mësuar mjaft me fjalët “më e madhja në botë” për të përshkruar në shumë aspekte Kinën. E për t
Kurti: Do qeverisim me laps dhe gomë Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se në rast të fitores, do të qeverisin me lap
Sherr masiv në qytetin italian, plagoset i mituri shqiptar Një i ri shqiptar është plagosur me thikë mbrëmë gjatë një sherri masiv që shpërtheu në L’Aquila, Itali, me pjesëmarrjen
Kjo është mrekulli, si i shpëtoi burri shembjes së ndërtesës nga tërmeti (VIDEO) Ky është momenti kur një tërmet i magnitudës 5.8 goditi pjesën veriore të Pakistanit. Termeti ra këtë të martë, duke
Basha takon banorët e prekur nga tërmeti në qytetin e Durrësit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka vizituar mbrëmjen e sotme banorët e qytetetit të Durrësit, shtëpitë e të cil
Sërish panik në Durrës, tërmeti lëkund qytetin Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku sërish e ka pasur epiqendrën në Durrës. Kjo lëkundje ishte me magn
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM) Tërmeti i fortë që goditi vendit ditën e sotme është ndjerë edhe në shtet fqinjë, Itali dhe Greqi, ndërsa kanë qenë të s
"Qamet" në Fier, rrebeshi me erëra të forta pushtojnë qytetin (VIDEO) Ashtu siç ishte parashikuar, vendi është përfshirë ngë rrebeshe shiu në qytete të ndryshme, megjithatë duket se situata
Mourinho në Madrid, portugezi tregon arsyen pse ndodhet në kryeqytetin spanjoll Jose Mourinho është në pritje të momentit të tij, duke kërkuar një ekip me të cilin të vazhdojë karrierën pas asaj etape