999 rezultate për

qytetari

Tentoi të korruptonte policin me para, qytetari e pëson keq (VIDEO) Edhe pse duhet thënë se në fakt, rastet e korrupsionit nuk janë të pakta nëpër rrugët e Shqipërisë, këtë herë kudo në me
Shqelma në bark e fytyrë, policët masakrojnë qytetarin Një i ri i moshës 34-vjeçare është dhunuar në qytetin e Korçës. Sipas tij dhunën fizike dhe verbale e kanë ushtruar p
Lezhjani ja thotë troç Ramës: Ai që s'ka lek vdes! Në taimin e kryeministrit Rama në Lezhë ka pasur edhe përplasje me popuullin. Një qytetar është shprehur se populli v
Qytetari gjen 700 euro në rrugë por nuk i prek, mësoni arsyen (FOTO LAJM) Një qytetar nga komuna e Gjilanit, me inicialet G.R., ka gjetur në rrugë 700 euro dhe ka vendosur t’ia ruajë personit që
Rama tenton ta vë në lojë, inxhinieri i mbyll gojën live (VIDEO) Këtë të mërkurë kryeministri Edi Rama doli përballë qytetarëve të Tiranës në një “seancë” pyetje- përgjigjesh, por ka qe
Pasi akuzoi biznesin e vogël, Rama u vihet edhe qytetarëve Ndërkohë që kryeministri Edi Rama akuzoi biznesin e vogël për fshehje të ardhurash duke deklaruar se taksa është e demos
Rama provokon shqiptarët nga Lushnja: Çfarë të është ngritur ty ë? Kryeministri Edi Rama në Lushnje është pritur me ankesa e akuza për taksa të larta dhe të shumta që po paguajnë. "Ngr
Skandali i pronave në Shëngjin, qytetari akuzon deputetët e prokurorët Skandal me prona në Malin e Shëngjinit. 15 vjet përpjekje për të regjistruar një pronë në Hipotekën e Lezhës, që me letr
Denoncimi: Gjendet Jael Çela ish-drejtori i Policisë së Vlorës Ish-drejtori i Policisë së Vlorës Jael Çela i shpallur në kërkim për lidhje me Habilajt ndodhet në Durrës. Kshu ka de
Skandali/ 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e Eskobarit Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet mbrëmje
SKANDAL/ Oficeri merr 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e “Eskobarit" Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet. Nëpërm
Gjen 2 mijë e 500 euro në Gjakovë, qytetari befason me gjestin Avni Thaçi, një qytetar nga Kramoviku i Rahovecit, të martën kishte dalë për ca punë të tij në Gjakovë dhe afër Stacioni
Denoncohet polici, nxorri armën dhe terrorizoi qytetarin (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, ku shihet një polic, i cili ka nxjerr pistoletën dhe kërkon që të
Denoncimi: Pamje terrori, shihni si policia e Lezhës qëllon të rinjtë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar mesazhin e dërguar nga një qytetar dixhital
A do të arrestohet sot Lulzim Basha? Opozita ka filluar sot atë që e ka quajtur mosbindje civile duke bllokuar për tre orë akset kryesore të vendit në pikat
Shqiperia sot në kaos, policia bën paralajmërimin e fortë Opzita ka njoftuar fillimin e mosbindjes civile, duke bllokuar akset kombëtare, por policia ka paralajmëruar së fundmi q
Sharja e akuza pa fund, shqiptarët i vënë "flakën" Ramës edhe në Facebook Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u mbajt një ndër protestat më të mëdha dhe më të dhunshme në Shqipëri. Qindra shqip
Në 1 muaj 1400 të punësuar në Shqipëri? Qytetarët masakrojnë Ramën Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka bërë publike shifrat e para të punësimit të shqiptarëve pas heqjes së ndihmës eko
Qytetari blen çokollatë në ETC por i del krimbi (VIDEO) Ditëve të fundit është bërë bujë e madhe në vend pas publikimeve për gjendjen e mishit në përgjithësi. Përpos mishit
Kunata i nxjerr mashtrimin kunatës, Berisha e poston në Facebook Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e qytetarit dixhital. Sipas qytetarit dixhital, Rama