999 rezultate për

qytetari

Rama nuk e duron më qytetarin dixhital, e dërgon në gjykatë Ditën e djeshme ish- kryeministri Sali Berisha shkroi se kreu aktual i ekzekutivit Edi Rama kishte blerë një këmishë 25
“Po janë taksat tona, të të vijë turp”, Rama i kthehet ashpër qytetarit kryeministri Edi Rama shquhet për komentet e tij në Facebook, ku shpesh edhe konfliktohet me komentuesit. Këtë herë ,
"Hap vende pune që të heqësh njerëzit nga llotot”, Rama i përgjigjet qytetarit Edi Rama ka shumë skeptikë edhe në mediat e tij sociale në lidhje me vendimin për të mbyllur pikat e basteve. Së fund
Skandal në Hipotekën e Bilishtit, përgjegjësja i merr qytetarit 200 mijë lekë të vjetra Një skandal wshtw zbuluarnë zyrën e Hipotekës në Bilisht, ku një përgjegjëse i merr një qytetari 200 mijë lekë në zyrën
Rama "çmendet" komplet, hyn LIVE dhe sulmon qytetarin (VIDEO) Pas zhvillimeve të fundit në arenene politike dhe akuzave të grupeve parlamentare në lidhje me çështjen "Xhisiela", krye
Berisha nxjerr mesazhin: Po vidhet me "librat falas" Ish-kryeministri Sali Berisha së fundmi me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook, ka ngritur një shqetësim në
Ndal policia! I riu nga Tirana plagoset pasi nuk iu bind urdhrit (VIDEO) Deputeti i PD, Ervin Salianji, në një postim në Facebook ka publikuar një video ku shkruan se policia mbrëmë ka qëlluar
Hajdut! Si e degjeneroi dje qytetari Ilir Beqajn në mes të Tiranës (FOTO LAJM) Një burrë rreth të dyzetave ka sulmuar ditën e sotme në mes të rrugës, ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ai k
Denoncimi: Emiljano Nuhun po e heton një oficer i korruptuar Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar në lidhje me çështjen e komisar Nuhut.
Burri nga Kuçova kërcënon me vetëvrasje nga shtylla Një shtetas në Kuçovë po kërcënon me vetëvrasje. Qytetari në fjalë i cili është identifikuar si Andon Ziu ka hipur n
Ndodh edhe kjo në Shqipëri, burri i deputetes i heq gabimisht apandesitin një pacienti Një skandal I rëndë ka ndodhur në spitalin e Peshkopisë ku një pacient është operuar tjetër për tjetër. Sipas një qyteta
Një i ri e bën për spital një polic në Prishtinë Qytetari me inicialet A.M 25-vjeç është arrestuar nga policia, sot në Prishtinë. 25-vjeçari nuk i është bindur urdhërave
Skandali, si bëhet tregti me me dëshmitë e ish të përndjekurve politikë Një qytetar iu drejtua Shoqatës Kombëtare të ish-të Burgosurve dhe të Persekutuarve Politikë të Shqipërisë, për një dësh
Qytetari po filmonte lojtarët e Unitedit, Fellaini tenton ta godasë (VIDEO) Maruane Fellaini është filmuar nga një qytetar i cili ishte duke pritur trenin për të udhëtuar. Lojtari i Manchester Uni
I varfër e pa punë, shkodrani emigron për më mirë në Kosovë Një qytetar i Shqipërisë ka emigruar për arsye ekonomike, në Kosovë. Të paktën kështu shkruan ish-kryeministri Sali B
Avokatja i merr 11 mijë euro dhe e kërcënon: Vdekja do të të vijë nga unë Gëzim Beqiri tregoi në emisionin “Stop” se i ka dhënë 11 mijë Euro avokates Alma Bala në këmbim të nxjerrjes së dhëndrit
Denoncimi me emra: Si u rikthye në radhët e policisë i përjashtuari dy herë nga PS Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar ditën e sotme një denoncim nga një qytetar. Sipas qytetarit dixhital, një
Qeveria gati miratimin e kartës së qytetarit për shërbimet publike Qeveria shqiptare është duke shqyrtuar projektvendimin për të miratuar kartën e të drejtave të qytetarit për përfitimin
Qytetari gjen një valixhe në shtëpinë e tij, habitet kur e hap (FOTO LAJM) Një 35 -vjeçar ka qenë duke bërë punime në shtëpinë e tij ku ka zbuluar një valixhe të vjetër në bodrumin e shtëpisë.
Rama flet më në fund për masakrën e Selenicës: Çfarë shkruan në Facebook (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka prishur më në fund rehatinë duke komentuar mbi masakrën e Selenicës, ku një person, i cili ishte ma