999 rezultate për

qytetari

Qytetari “masakron” kryeministrin britanik në rrugë: Si reagoi ai (VIDEO) Pasi nuk arriti të bindë deputetët për mbajtjen e zgjedhjeve të reja, Boris Johnson nuk po bind as zgjedhësit në turin e
Masakrojnë qytetarin dhe i djegin shtëpinë, arrestohet shqiptari dhe greku Një shqiptar 43-vjeçar dhe një 23-vjeçar grek kanë dhunuar barbarisht një shtetas grek. Ngjarja e rëndë u regjistrua
Çudira shqiptare, të blesh vendin e varrimit pa vdekur akoma Në Shqipëri duhet të mendosh të blesh edhe vdekjen, sa je në jetë. Kamera e fshehtë e emisionit "Stop" provon se, edhe p
Gjeti kuletën plot dokumente e para, veprimi i prizrenasit "nuk pritej" Zyra për informim e Komunës së Prizrenit ka njoftuar për një akt të mirë të një qytetari të kësaj komune, i cili ka gjet
Shoferi i Rang Rover me targa policie nxjerr këmbën në dritare Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit të tij dixhital përmes një fotoje ku duket një maki
"Nxirrte bukën e gojës", Berisha: Ushtarët e Lal Plehut i morën arkat me domate të moshuarës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një mesazh që i ka ardhur në inbox
Një gabim i zyrave të shtetit i ka kushtuar burgun një qytetari në Dibër Një gabim i zurës së regjistrimit të pasurive të paluajtshme në Diber, i ka kushtuar burgun një qytetari për akuzën e nd
Polici me targa angleze presion qytetarit: Futu në mjet, mos të prangos aty, të të lidh! Mbrëmjen e djeshme në emisionin satiro-investigativ "Stop", një qytetar ka dërguar një video ku shfaqet duke debatuar me
"Na vunë pistoletën në kokë", Berisha nxjerr denoncimin e qytetarit Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se disa persona i kanë grab
Hodhi mbeturina në hapësirë publike, Komuna e Prishtinës gjobit qytetarin (FOTO LAJM) Duke qenë qyteti më i populluar dhe më i madh në vend, Prishtina vazhdon të jetë një nga vendet më të ndotura në Kosovë.
I shpalluri në kërkim nga policia mban foto profili, Edi Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale përkrah të cilës shkruan se kriminelët e pëlqejnë
Pamje flagrante, si u blenë votat në Korçë (VIDEO) Pas deklaratës së kreut të Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano se PS ka filluar të blejë vota pas pjesëmarrjes min
Me bluzën e Rilindjes dhe mbishkrimin Edi Rama, qytetari befason duke futur gomarin të votojë (VIDEO) Ndodh çudia në ditën e votimeve. Një qytetar ka shkuar të votojë bashkë me gomarin e tij, të cilin e ka veshur edhe me b
Qytetari i lumtur tregon që ka votuar dy herë, ish-deputeti i PD publikon bisedën (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi ka treguar në rrjetin social rastin e një qytetari, i cili e pohon vetë se ka votuar d
Shkodër, qytetari voton në tualet: Shpresoj të vijë kryeministri t’i numërojë (VIDEO) Ky qytetar ka zgjedhur një mënyrë tepër origjinale për të shprehur revoltën ndaj zgjedhjeve të njëanshme. "Të nderuar
"Më detyruan", ky është mbishkrimi i dhimbshëm i qytetarit në fletën e votimit (FOTO LAJM) Nërkohë që procesi zgjedhor po vazhdon, kanë qenë të shumta fotot e fletëve të votimit të bëra publike me mbishkrime të
Qytetari del "live" në televizion teksa votonte nga dhoma e fshehtë (FOTO LAJM) Edhe pse vota supozohet të jetë ë fshehtë, në një televizion lokal në Shkodër është transmetuar "live" procesi i votimit
Qytetari: Këtu në Kamëz do fitojë për herë të parë PS se votat i vidhte Xhelali Ka nisur i qetë procesi i votimit në Kamëz dhe deri më tani nuk është shënuar asnjë incident. Disa qytetarë kanë zgj
Policë me maska na rrahën në mes të natës! Qytetari tregon çfarë ndodhi në Dibër (VIDEO) Dëshmia e qytetarit Korab Shehi, i cili tregon dhunën e ushtruar nga policia gjatë natës në Dibër, me maska dhe me armë.
Qytetari "tërbon" Ramën, i dërgon mbadhje në miting: Pa polici dh*et në brekë (VIDEO) Shkodër, një qytetar ka sjellë një palë të brendshme për kryeministrin Edi Rama në takimin që ky i fundit mban pasditen