999 rezultate për

qytetareve

"Virusi përhapet shumë lehtë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i bën thirrje qytetarëve të mbrohen nga COVID-19, pasi duke respektuar masa
VMRO zhvillon fushatën në Shkup, çfarë iu premtua qytetarëve (VIDEO) Sot VMRO-DPMNE filloi fushatën zgjedhore në disa qytete. Ata premtojnë zero tolerancë për korrupsionin dhe kriminali
Pamje të frikshme! Shihni si e tund për 1 minut tërmeti i fuqishëm pallatin gjigand (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Meksikën Jugore dhe Qendrore pasditen e kësaj të marte rreth orës 17:40. Nuk ka e
Tërmeti me magnitutë 7.7 shkund Meksikën, njerëzit në alarm presin cunam (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Meksikën Jugore dhe Qendrore pasditen e kësaj të marte rreth orës 17:40. Nuk ka e
Policia mësyn brenda supermarketeve dhe dyqaneve, apeli i fortë ndaj qytetarëve (VIDEO) Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vend po shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve. Policia e Tira
"Kemi pasur humbje jete", ministria vjen me apel ndaj qytetarëve Shifrat e rritura të të infektuarve dhe shtrimet në spital gjatë ditëve të fundit bëjnë që ministria e Shëndetësisë të d
82 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen edhe 7 pacientë 82 raste të reja me koronavirus janë regjistruar të premten në Kosovë, ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësis
Ali Ahmeti: Ne do jemi të sinqertë para qytetarëve Lideri i partisë më të madhe shqiptare Ali Ahmeti në emisionin “Rubikon” ka folur për zhvillime të të rëndësishme në Maq
OKB në Shqipëri thirrje qytetarëve: Mos u vini veshin thashethemeve për COVID-19 "Është shumë e rëndësishme që njerëzit të mos ua vënë veshin thashethemeve të çmendura se si mund të ndihmojë rakia apo
Zemaj apel qytetarëve: Nuk mund të ndalemi në gjysmë të rrugës (VIDEO) Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka apeluar qytetarët që t’i përmbahen rregullave të dala nga Ministria e Shëndetës
Rritja e ndjeshme e numrit të infektimeve, IKSHPK apel qytetarëve Pas shënimit të 141 rasteve me COVID-19 mbrëmë, IKSHPK ka dalë me një apel për qytetarët e Kosovës. Sipas IKSHPK-së,
Çomo apel qytetarëve për kujdes: Të shtruarit tek Infektivi, në gjendje të rënduar (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në rrjetin social “Facebook” ka shpërndarë video-mesazhin e shefes së Infektivit në QSUT, Najada Ç
Mjeku i njohur infeksionist mesazh të fortë qytetarëve teksa COVID-19 po rritet frikshëm "Ju lutem që edhe ju të gjithë të zbatoni në të mirën tuaj, të fëmijëve, të prindërve, të të afërmve tuaj POR edhe të at
A do të ketë një tjetër karantinë? Manastirliu apel qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se nuk do të ketë kthim mbrapa edhe pse shifrat javën e fundit janë rr
Tensionohet situata në Velipojë pas shembjes së biznesit, qytetari humb ndjenjat (VIDEO) IKMT ka shembur biznesin e parë në Velipojë, pavarsisht rezistencës së pronarëve dhe gjithë qytetarëve. Në momentin q
Qytetarët në Maqedoninë e Veriut të frikësuar: Vendi do të hyjë në krizë nga koronavirusi 88 për qind e qytetarëve në Maqedoninë e Veriut mendojnë se vendi do të hyjë në krizë ekonomike për shkak të situatës me
Hapën tender për t'i dhënë drekë, reagon Pipero: Faleminderit, po anulojeni! Pas lajmit se Bashkia e Skraparit ka hapur një tender për të zhvilluar një drekë në nder të mjekut të njohur Pëllumb Pip
Shtim rekord i rasteve të reja, Manastirliu bën apel të fortë ndaj qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një apel të fortë si pasojë e shtimit të rasteve të reja të koronav
Studimi: Kaq përqind e qytetarëve të Kosovës kanë frikë nga infektimi me COVID 19 Sipas një studimi të fundit të bërë nga Asociacioni Gallup, rreth frikës nga virusi COVID-19, thuhet se frika nga ky vir
E paguajnë shtrenjtë, por tiranasit nuk do të kenë ujë në fundjavë Qytetarët e Tiranës duhet të mbushin ujë për dy ditë pasi nuk do të kenë ujë në fundjavë. Kjo për shkak të fazës fin