999 rezultate për

qytetareve

Meta bën thirrje: Të miratohet urgjent nisma për referendumet Presidenti Ilir Meta ka kërkuar që të miratohet urgjentisht nisma për referendumet në Shqipëri. Kreu i Shtetit ka theksu
Hapet spitali COVID-3, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka konfirmuar hapjen e spitalit Covid 3 në QSUT, pas plotësimit të kapacitet
Ambasada shqiptare në Turqi thirrje qytetarëve të saj pas tërmetit Ambasada shqiptare në Turqi ka reaguar në lidhje me tërmetin e fuqishëm që goditi sot Turqinë perëndimore, pranë zonës s
Mjeku: 20% e qytetarëve në Tiranë të imunizuar nga Covid 10 % e popullatës ne nivel global ka arritur te imunizohet nëpërmjet infektimit nga koronavirusi. Imunologët thonë se k
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
I mbijetoi luftës me COVID-19, Silva Bino mesazh qytetarëve (VIDEO) Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino e cila i mbijetoi betejës me COVID-19, ka reaguar me
24 milion lekë dëm qytetarëve, policia vendosi 810 gjoba vetëm sot Policia ka vendosur sot në të gjithë vendin, 810 gjoba për mos mbajtje të maskës në ambjente të hapura. Vlera e gjobave
Basha thirrje Krajës për inceneratorët: Hapni gojën dhe i tregoni qytetarëve se po i vjedhin Kreu i PD-së Lulzim Basha, ka bërë sërish një konferencë LIVE për gazetarët ku i ka kërkuar sërish thirrje kreut të SPAK
"Kemi para 3 muaj të vështirë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri apel që qytetarët, të mos i neglizhojnë masat e vendosura për të parand
Shteti kosovar mbi gjysmë miliard euro borxhe bizneseve dhe qytetarëve Mbi gjysmë miliard euro ka arrit borxhi i shtetit ndaj kompanive dhe qytetarëve në vend. Borxhe të cilat janë në rritje
Rama qytetarëve: Aplikoni online, si të bëheni deputetë të PS (VIDEO) Partia Socialiste teksa përgatitet për zgjedhjet e reja të 25 prillit, ka njoftuar se është e hapur edhe për prurje të r
Manastirliu thirrje qytetarëve: Mos harroni maskën kur dilni nga shtëpia Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar qytetarët që të vendosin maskën para se të dalin nga shtëpia duke
Maskë kudo nga e enjtja, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vetëm dy ditë para vendosjes me ligj për maskën në ccdo ambient, ka dalë me
Nis qarkullimi drejt Maqedonisë së Veriut pa testin PCR, shtohet qarkullimi i qytetarëve Në pikën kufitare në Han të Elezit sot vërehej shtim qarkullimi i automjeteve dhe qytetarëve që po shkonin drejtë Maqedo
A do të mbyllet sërish vendi në karantinë? Kryeministri thirrje qytetarëve Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë në lidhje me situatën e COVID-19 në vend, ndërsa ka sqaruar nëse do të ketë
Hynte në telefonat e qytetarëve duke iu vjedhur të dhënat, arrestohet 45 vjeçari Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi akuzohet se ndërhynte në telefonat e qytetarëve dhe komunikonte në emër t
Verratti: Italia duhet t'i japë buzëqeshje të gjithë qytetarëve Dy ditë para ndeshjes së Ligës së Kombeve kundër Polonisë, mesfushori i kombëtares së Italisë, Marco Verratti doli në nj
Osmani kujton zgjedhjet e 6 tetorit: Vullneti i qytetarëve do të rikthehet edhe më i fuqishëm Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se në zgjedhjet e vitit të kaluar qytetarët treguan haptas se nuk
Hajdari nuk heq dorë nga listat e hapura: Kuvendi është kthyer në strehë intrigantësh Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar ashpër asaj që ka bërë sot Partia Socialiste, duke paraqitur disa amendime për Kodin
Rikthehen masat e rrepta në Spanjë, Madridi "mbyllet" sërish Shtimi i ndjeshëm i rasteve të reja ka bërë që qeveria spanjolle të marrë vendim që kryeqyteti, Madridi të izolohet përs