999 rezultate për

qysh

Privatizimi i Portit të Durrësit, PS: Do ta zhbëjmë vendimin Partia Socialiste deklaron se do të zhbëjë vendimin për dhënien me koncension të terminalit të trageteve në Portin e Dur
Masivi i dheut godet makinën në Kinë (VIDEO) Kina perëndimore është përfshirë nga rrëshqitjet e dheut, aq sa një makinë u përfshi në me të. Makina ishte në lëvizje,
PDK, harton planin për garën në Prishtinë Partia Demokratike e Kosovës ka hartuar një dokument strategjik për garën që do të zhvillohet për Prishtinën. Sipas një
"Qysh po don" nga Nora Muçaj (VIDEO) Këngëtarja Nora Muçaj ka publikuar videoklipin e këngës "Qysh po don", tekstin e së cilës e ka shkruar i dashuri, Gold A
Rita Ora e apasionuar pas Justin Timberlake Këngëtarja Rita Ora qysh fëmijë është e apasionuar pas Justin Timberlake. “Më ka pëlqyer Justin qysh prej kur kam lindur
Matri shënon edhe pa këpucë Edhe pse me këpucë të hequr Alessandro Matri nuk ka gabuar në ndeshjen e mbremshme përballë Fiorentinës duke vulosur rez
Kuçi pret vendimin e Kuvendit për ndryshimet në kod Ish- zevendesministri Hajredin Kuçi në një intervistë për Express ka thënë se nuk do të kishte dhënë dorëheqje nëse nuk
Një nga vendet më të mrekullueshme Kryeqyteti i lashtë i Nabatejve, i ngritur ndërmjet viteve 100 para erës dhe 200 pas erës së re në bjeshkët shkëmbore të
Kacin: Veriu nuk do ketë status të veçantë Raportuesi i Parlamentit Evropian për Serbinë, Jellko Kacin ka thënë se veriu nuk do të ketë status të veçantë ndersa nd
Kërcënohet deshmitari i masakres së Qyshkut Një dëshmitar kyç është kërcënuar për dëshminë e tij në një proces gjykimi për krime lufte të kryera në Kosovë në vitin
Masakra e Qyshkut, arrestohet një i akuzuar Në Beograd është arrestuar Sinisa Misic, i akuzuar për likuidimin e 11 civilëve shqiptarë në fshatin Qyshk të Pejës, njo
Pushteti i grave, homologet e Atifetes (VIDEO) Atifete Jahjaga është presidentja më e re në botë, dhe e 20-a lidere grua në botë. Për dallim prej saj, shumica e homolo
Fillon gjykimi i autorëve të Masakrës së Qyshkut Fillon sot gjykimi i nëntë pjesëtarëve të njësisë “Çakallët”, të akuzuar për krime lufte ndaj civilëve në Qyshk të Pejës
Akuzohen 9 serbë për masakrën e Qyshkut Prokuroria për krime lufte e Serbisë ka ngritur aktpaditë ndaj nëntë ish- paramilitarëve serbë nga njësiti “Çakejtë”, pë
Arrestohet serbi i dyte per krimet ne Qyshk te Pejes Policia e Suedisë e ka arrestuar edhe një serb të dyshuar për krime lufte në fshatin Qyshk af&e
Celulari nga Google vjen qysh në fund të këtij viti Gjykuar sipas thashethemeve të cilat në mbarë botën janë shfaqur gjatë ditëve të