999 rezultate për

qindra

Denoncimi i fortë: Balili ka në dorë qeverinë Rama Pak ditë më parë Policia e Shtetit zbarkoi në pronat e Klement Balilit ku sekuestroi kompleksion super luksoz në Sarandë
Kapen 1.3 ton drogë në Francë, 3 shqiptarë pjesë e bandës ndërkombëtare Rreth 1.3 ton drogë janë konfiskuar në një vilë pranë Bordeaux, e destinuar për të furnizuar tregun evropian. Kjo është
Qindra të vdekur nga tërmeti në Iran, ja pamjet e frikshme (VIDEO) Një tërmet shkatërrues në afërsi të kufirit të Iranit me Irakut ka lënë të vdekur së paku 164 persona dhe më shumë se 1.
Nuk kanë para dhe poste të rëndësishme! Këto janë gratë më të fuqishme të të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Gratë kanë pasur qindra e qindra arsye për të protestuar, qoftë për të drejtat e votimit, dhunës ose së fundmi kundër ma
Foto të mbushura me dramë! Të drejtosh qindra dele në rrugët më të rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Tusheti është një rajon malor i Gjeorgjisë i cili dallohet për menyrën e vështirë të jetesës. Njerëzit e quajtur Tush
Qindra asambleistë presin këtë lajm Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) as njëmbëdhjetë ditë pas përfundimit të votimeve për rundin e parë të zgjedhjeve nu
Apple sjell qindra emoji me iOS 11 (FOTO & VIDEO) Qindra emoji të ri janë më në fund vijnë me iOS 11 të Apple. Grupi i plotë i emojive të reja përfshin më shumë fytyra
Historia qindra vjeçare e konfliktit katalanas me spanjollët Marrëdhëniet mes Madridit dhe Barcelonës kanë kaluar shumë kriza gjatë shekujve, ku e fundit në datë është shpallja e pa
Qindra ankesa për manipulime në zgjedhje Mulë Desku, nga Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Prapashtesa (PZAP), ka treguar për gazetën “Zëri” se gjatë ditës së zgjed
Qindra raste të votimit familjar në Gjakovë Demokracia në Veprim ka bërë me dije se janë rreth 300 raste të votimit familjar në Gjakovë. Ndryshe deri në ora 15:0
Bilanc tragjik nga uragani "Ophelia", dy të vdekur dhe qindra të tjerë kanë mbetur pa shtëpi (FOTO LAJM) Uragani Ophelia u tregua një forcë vdekjeprurëse sot në Irlandë pasi rreth 120 mijë shtëpi u shkatërruan , dy përsona hu
KUJDES/ Me qindra makina bllokojnë autostradën Durrës-Tiranë (FOTO LAJM) Me kilometra të tëra ka shkuar radha e makinave të cilat po presin të hyjnë në Tiranë. Sipas disa fotografive të sigu
Futbolli do të humbasë qindra miliona euro nëse këto yje nuk kualifikohen në Kupën e Botës Janë disa yje të futbollit që rrezikojnë të mos marrin pjesë në fazën finale të Kupës së Botës që do të zhvillohet verën
Sulmi në Vegas/ Policia: Me dhjetra të vdekur e qindra të plagosur Policia e Las-Vegasit ka njoftuar se është rritur numri i viktimave në sulmin në një koncert në një kazino, shkruan albe
Ky është krokodili më i rrezikshëm në botë, vret qindra njerëz çdo vit (VIDEO) Filmuar nga BBC Earth, pamjet tregojnë një krokodil i cili hidhet në sulm për të kapur prenë e tij. Krokodili ndrysh
15 të vdekur nga uragani “Maria” në Domenika Të paktën 15 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 20 të tjerë janë zhdukur si pasojë e uraganit Maria në Domenika.
Prishja e banesave në Shkozë, Berisha sulmon Policinë e Shtetit Në Shkozë vazhdon shembja e banesave për të lejuar zbatimit e projektin për zgjerimin e rrugës. Ish-kryeministri Sal
Qindra persona ndezin qirinj për Aulonin në Prishtinë (VIDEO) Familjar, shokë e miq janë mbledhur sonte në Sheshin "Skënderbeu" dhe kanë ndezur qirinj për kujtuar 16 vjeçarin, Aulon
Furnizonte italianët me drogë, kapet "kapoja" nga Shqipëria Policia Italiane ka vënë në pranga një 26 vjeçar shqiptar i cili bënte shpërndarjen e qindra dozave kokainë në bare të n
Basha ironizon Ramën: Sillesh si lider global, qesharake Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar ndaj Ramës në lidhje me deklarat që bëri sot para gjeneralëve të NATO-s. “Edi Ra