999 rezultate për

qindra

Për tre muaj shtohen edhe qindra veteranë Gjatë tre muajve të fundit 2 mijë e 515 veteranë të rinj janë shtuar në listat e përfitimit të skemave pensionale këtë v
Pogba plus qindra miliona për Neymarin Manchester United e deshiron me patjetër një yllë të klasit më të lartë botëror që ti tërheqë në Ligën e Kampionëve. Pas
Nis "hakmarrja", protestuesit i vendosin traun Ramës në Kryeministri Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në protestën që po zhvillohet përpara Kryeministrisë. Kjo protestë e zhvilluar dhe
Ish-badigardi i Berishës shpjegon se përse ishte në protestën e kuksianëve Sali Lusha, ish-badigardi i Berishës u pa të merrte pjesë në protestën e dhunshme të qindra banorëve të veriut kundër ta
Rama përgatitet për luftë me kuksianët, qindra forca speciale nisen për veri Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u zhvillua një protestë e madhe dhe me shumë dëme duke kundërshtuar vendimin e qeverisë
Gjendet thesari i "Samit të zi", piratit famëkeq që varrosi qindra kilogram ar? Thesari i Samuel Bellamy, piratit famëkeq të njohur edhe si "I ziu Sam", thuajse është zbuluar. Bëhet fjalë për vendin m
Zbulohen qindra kg mish të prishur në Prizren Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka njoftuar se sot gjatë një aksioni të ispektimit të mishit, është ha
Veseli i përmend Kurtit qindra punësime të aktivistëve të VV-së në Prishtinë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i ka reaguar kreut të VV-së, Albin Kurti, i cili foli për punësime politike
Vidhen me qindra serverë për këmbimin e valutave Bitcoin Kriminalët kanë vjedhur rreth 600 serverë nga qendra e të dhënave në Islandë, të cilat janë përdorë për kthimin e valuta
"Luftë me topa borë" qindra persona sfidojnë njëri-tjetrin (VIDEO) Vendasit e Bristol i kthyen në argëtim ditët e ftohta të dimrit, pasi një student nga Universiteti i Bristol, Carlos San
Shembet ura, bllokohen qindra banorë në Lezhë Një urë është shembur në Lezhe duke bllokuar mijëra banorë të zonës. Ura mbi lumin Drin, lidhte zonën e Maben me Barb
Dita më e ftohtë e muajit mars, qindra makina bllokohen në dëborë (FOTO LAJM) Operacionet e shpëtimit u nisën në të gjithë Britaninë këtë mëngjes pasi shoferët e gjetën veten të bllokuar në autostra
Qindra miliona euro të investuara nuk e nxorrën Kosovën nga kriza energjetike Qindra miliona euro llogariten investimet që janë realizuar në termocentralet e Korporatës Energjetike të Kosovës, që ng
Avioni i SHBA shkatërron tankun rus, paralajmërohet luftë (VIDEO) Një avion ushtarak amerikan shkatërroi një tank rus në Siri, me pretendimin se u zbulua se qindra mercenarë rusë po luft
Qindra shqiptarë protestojnë kundër faljes së detit Greqisë Ditën e sotme janë mbledhur qindra protestues para kryeministrisë për të protestuar kundër paktit detar ku Shqipëria i f
Ndërtuar pak muaj më parë, shembet ura e izolon qindra njerëz (VIDEO) Reshjet intensive të shiut kanë shembur dy ura në Qarkun e Korçës, duke lënë të izoluar qindra banorë. Prurjet e mëdh
Gazetari për ish-drejtorët e arrestuar: Llogaritarë të Ramës dhe Metës Arrestimi i disa prej drejtorëve të rrugëve, të cilët akuzohen për afera korruptive në tenderë shkaktoi një efekt të mën
Qindra mijëra shqiptarë në shesh, fotot më pikante nga protesta (FOTO LAJM) Mijëra shqiptarë u mblodhën ditën e sotme para kryeministrisë për të protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës. Fatmir
Qindra mijëra shqiptarë në shesh, ministri i Ramës falenderon qytetarët Pas protestës së opozitës ka reaguar Ministria e Brendshme. Me anë të një njoftimi zyrtar Ministria e Brendshme më n
Qindra persona përcjellin shqiptaren e vrarë në Gjermani Më shumë se 400 veta kanë përcjellë për në banesën e fundit në varrezën kryesore në Bad Langensalza Flurije Gashin, shkr