999 rezultate për

qindra

Dafina ngre fustanin dhe lë pa frymë qindra fansa në club (VIDEO) Dafina po jeton një jetë të çmendur. Këngëtarja tashmë është shumë aktive me muzikë të re dhe me koncerte nëpër vende sh
16 të arrestuar dhe qindra të ndëshkuar, policia i bën gjëmën shoferëve (VIDEO) Qindra shoferë shqiptarë janë ndëshkuar për shkelje të rregullave të qarkullitmit rrugor vetëm këtë fundjavë. Policia
Bora e madhe shakton kaos dhe qindra aksidente rrugore Për shkak të borës së madhe kanë ndodhur rreth 300 aksidente trafiku. Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe bo
24 vjet më parë, kur terroristët grekë sulmuan Shqipërinë, vranë dy ushtarët dhe mbajtën peng qindra të tjerë Nuk është hera e parë që forca të shoviniste të shtetit fqinj Greqisë sulmojnë territorin shqiptar madje duke vrarë edhe
Shtyhet varrimi i terroristit grek: Qindra mblidhen në Bularat Në Bularat kanë mbërritur mbi 100 persona nga Greqia në pritje të varrimit të 35 vjeçarit, që u vra një ditë më parë.
Mund të ishin vrarë qindra njerz, ky është piloti hero që shmangu rrëzimin mbi turmë Ajo e Eric Swaffer, pilotit të helikopterit që transportonte pronarin miliarder të Leicester City, është një histori her
Hapen dosjet e vitit 97', qindra vrasje do gjenë drejtësi Dosjet e ngjarjeve të vitit 1997 që tronditën qytetin e Beratit do shkunden nga pluhuri i harresës dhe do të rihapen për
Kaq vite burg u dënua gjilanasi që mashtroi qindra qytetarë Gjykata Themelore në Gjilan ka shpall aktgjykim dënues për të akuzuarin G. L. në kohëzgjatje prej 2 vjet e tetë muaj bur
Der Spiegel zbulon gjithçka, Ronaldo pagoi qindra mijëra dollarë për t'i mbyllur gojën Mayorgas (FOTO LAJM) Revista gjermane "Der Spiegel" publikoi një faturë prej 325,000 dollarësh të nënshkruar midis Cristiano Ronaldos dhe ank
Në Maqedoni janë qindra fëmijë të dhunuar nga prindërit e tyre Gjithsej 69 fëmijë kanë qenë viktimë e dhunës familjare edhe atë vetëm në gjashtë mujorin e parë të vitit. Sipas të d
Kjo fotografi i ka futur në sherr qindra përdorues Fotografia është postuar më parë në Facebook, dhe në shikim të parë nuk është asgjë e çuditshme kur të shikoni dy të rin
“Kur toka bëhet ujë” – tërmeti përpin qindra shtëpi në brendësi të tokës! (VIDEO) Numri i njerëzve që gjetën vdekjen nga tërmeti i pasuar nga një cunam në Indonezi ka arritur 1 347, thonë zyrtarët e rea
Qindra të vdekur! Tërmetet dhe cunami shkatërrojnë qytete në Indonezi (VIDEO) Këto janë pamjet apokaliptike që vijnë nga Indonezia. Disa tërmete dhe një cunami goditën ishullin indonezian të Sula
Tërmeti 7.7 ballë trondit vendin, qindra shtëpi të shkatërruara Zyrtarët indonezianë kanë lëshuar një paralajmërim për tsunami këtë të premte pasi një tërmet i fuqishëm goditi ishullin
Pamje të rralla nga leopardi me prenë, si rrëzohet nëpër shkëmbinj (VIDEO) Një turist në Himalaje ka qenë dëshmitar i një ngjarje të pazakontë në këtë zonë. Ai ka arritur të filmojë momentin
Shqiptari me gjermanishten copë-copë le nam në Zvicër duke vjedhur disa persona Natën e shkuar, rreth orës 00.15, katër burra u përballën me një person që fillimisht nuk e kuptuan se çfarë donte të th
Bëri të gjitha nuset "VIP", çmimi stratosferik i grimieres shqiptare Sellma Kasumoviq është ndër grimieret më të mira në vend, për disa, më e mira. Me dhjetra artiste shqiptare i besojnë da
QINDRA TË VRARË/ Emrat dhe qytetet, bandat kriminale më të rrezikshme në Shqipëri (FOTO LAJM) Mbi ta rëndojnë akuzat më të rënda, vrasje, grabitje, përdhunime, trafik droge, armësh e qenie njerëzore deri dhe terror
Aksidenti i frikshëm në Tanzani, 86 të vdekur dhe qindra të humbur Një aksident i frikshëm ka tronditur Tanzaninë ditën e sotme. Një anijë është fundosur në lumin Victoria duke lenë të vd
Skedinë e çmendur, tifozi fiton qindra euro prej Ronaldos e Higuainit (FOTO LAJM) Një skedinë e çmendur, që mund ta cilësojmë me plot kuptimin e fjalës, po qarkullon orët e fundit në portalet italiane.