999 rezultate për

qindra

"Bild" plasi "bombën" e dytë/ Qindra qytetarë drejt selisë blu, çfarë po ndodh në PD? Pas bombës së dyte që hodhi gazetari gjerman Peter Tiede, me publikimin e 16 audio-përgjimeve të tjera të cilat tregojnë
Vazhdon boshatisja në Shqipëri, çdo vit largohen qindra mjekë Hemoragjia e mjekeve nuk ndalet. Çdo vit 150 mjekë tërheqin pranë urdhrit profesional certifikatën e sjelljes së mirë
Kombëtarja arrin në Frankfurt, gjen mbështetjen e qindra tifozëve shqiptar në Gjermani Kombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur ditën e sotme në Frankfurt të Gjermanisë, ku do të vijojë me përgatitjet p
Gaz Paja bën dasmën VIP sot në Tiranë: Detajet e ceremonisë luksoze me qindra të ftuar (FOTO LAJM) Një dasmë e improvizuar u organizua të dielën e fundit të sezonit “Portokalli”, ku vetë aktori në rolin e Ylvi Bakërrit
Brenda avioni të "apokalipsit", fluturon për qindra orë pa asnjë problem (FOTO LAJM) Ekuipazhi i aeroplanit presidencial “motër” i njohur si “Air ForceOne”, “Aeroplani i apokalipsit”, kanë pranuar të japin
Pamje të frikshme: Shembet skena me fëmijë para syve të qindra prindërve (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur disa fëmijë dhe të rritur bien nga një skenë të improvizuar. Nga incidenti mbeti i vdeku
Pekini po ndërton qindra aeroporte Kina është një nga vendet që po pëson zgjerim të madh në industrinë e aviacionit. Në një hapësirë kohore prej gati nj
Ky frut ka vrarë qindra fëmijë, zbulohet arsyeja Lajmi vjen nga India dhe ka lidhje me litchi, një nga frutat më të konsumuara edhe në Itali. I njohur gjithashtu si “qer
Emigrantët në Greqi paralajmërojnë Ramën: Mos na ndalo në kufi Protestës së madhe të opozitës që do të mbahet më 25 maj përballë zyrave të Ramës, priten t'i bashkohen edhe shumë emigr
Doktorët nuk burgosen o të mjerë! Edvin Prifti* Dr. Enes Hafizi, eshte arrestuar dhe ndodhet ne burg. Kjo m'u tha rastesisht dje ne oren 23.30 nga
Rishfaqet pas qindra vitesh shpenzi i zhdukur Një specie e zhdukur shpendësh e quajtur Rallidae është rishfaqur pikërisht në ishullin ku jetonin më parë. Shkencëtarët
28 të vrarë dhe qindra të plagosur, arrihet armë pushimi mes Izraelit dhe Hamasit Luftimet në Rripin e Gazas janë ndalur pasi militantët palestinezë kanë thënë se është arritur një marrëveshje për armëp
Nga Rihana te Eminem dhe Snoop Dogg, yjet e muzikës kur ishin të rinj (FOTO LAJM) Këngët e tyre gjithmonë janë në krye të klasifikimeve. Ata kanë bërë me qindra koncerte anë e mbanë botës dhe numëroj
Si për luftë, FNSH kap granat hedhës, armë dhe qindra fishekë në Shkodër FNSH ka kapur një arsenal ushtarak në një shtëpi në Velipojë pas kontrolleve të ushtruara atje nga FNSH. Aksioni u zhvil
Kapet shqiptari "Fita" i ISIS që u gëzua për vdekjen e qindra personave (FOTO LAJM) Përmes një postimi, ai ishte shprehur i gëzuar për sulmet terroriste në Sri Lanka. Kishte vuajtur më shumë se tri vite b
"Gropa e Kuçedrës, shkaku i qindra tërmeteve në Gjirin e Lalzit" (FOTO LAJM) Para tërmetit të sotëm, zona e Gjirit të Lalzit është goditur rreth 200 herë të tjera nga lëkundjet e tokës gjatë vitit
Gjenden qindra kg drogë në anijen ushtarake të Malit të Zi Ministria e Mbrojtjes e Malit të Zi ka njoftuar se ushtria ka zbuluar drogë të fshehur në një anije trajnuese luftarake
Ishte manjak i filmave aksion, çfarë u gjet në shtëpinë e Murataj Policia ka dyshime se një prej grabitësve në aeroportin e Rinasit është ish-ushtarak. Burime nga uniformat blu bëjnë me
Arrestohet 20-vjeçari me kallash e me qindra fishekë në Korçë Një 20 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Maliq të Korçës për posedim armësh dhe municionesh pa leje. Sipas policis
E papritur, Rama i jep Braçes qindra milion euro nën administrim Zv.kryeministri Erion Braçe krahas numrit 2 të qeverisë do të marrë një post tjetër të rendësishëm. Vendimi është marrë