999 rezultate për

qindra

Policia Rrugore në aksion: Qindra gjoba dhe 67 procedime penale brenda javës Vetëm gjatë një jave Policia Rrugore ka proceduar penalisht 67 drejtues mjetesh për drejtim mjeti në mënyrë të parregull
Mister i frikshëm, zogjtë kamikazë përplasen ashpër në xham Qindra zogj kanë fluturuar drejtpërdrejt në Sallën e Famave të NASCAR-it në Charlotte, Karolina Veriore, duke rikrijuar
Thesari misterioz vë qindra mijëra njerëz në kërkim të tij Rreth 350 mijë kërkues thesaresh nga e gjithë bota po eksplorojnë një zonë të madhe në Malet Rocky, që shtrihet nga pjes
"Na sillni FNSH-në se mos na e marrin": Policia kap qindra rrënjë kanabis në Krujë Zbulohet një tjetër zonat e kultivimit të kanabisit në vend. ABC News ka mësuar se, të premten rreth orës 19:00 u rap
300 lëkundje në 2 ditë, 110 të lënduar dhe qindra banesa të dëmtuara (FOTO LAJM) Ditën e shtunë rreth orë 17:04 të pasdites vendi ynë u trondit nga një tërmet i fuqishëm që kapi 5.8 ballë. Ndërkohë gj
Përfshihet nga flakët kabina elektrike, qindra familje pa energji Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët dukje e nxjerrë jashtë funksionit trnsformatorin që furnizon banorët me
Çdo gjë është shkatërruar, nga Bahamet largohen qindra banorë Me qindra banorë të Bahameve, të cilët i mbijetuan uraganit “Dorian”, janë larguar për t’i shpëtuar kaosit dhe shkatërri
Dasma që përfundoi në tragjedi: Shpërthen bomba, 63 të vdekur e qindra të plagosur Një bombë ka shpërthyer në një dasmë në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, duke vrarë 63 persona dhe duke plagosur më sh
Kina bëhet gati të fusë ushtrinë në Hong Kong: Qindra tanke presin urdhrin për sulm (FOTO LAJM) “Qeveria kineze po transferon trupat në kufirin me Hong Kongun. Të gjithë duhet të jenë të qetë”. Kështu deklaroi gja
Qindra çanta, bllokohet 1 miliard euro kokainë në Gjermani Një sasi kolosale kokaine është bllokuar nga autoritetet gjermane pak ditë më parë ndërsa lajmi është bërë publik sot.
Qindra të vrarë: 70 vjet më parë, kur Shqipëria luftonte me Greqinë (FOTO LAJM) Si u pasqyrua në shtypin shqiptar të kohës ngjarjet e gushtit të vitit 1949, ku forca të shumta të ushtrisë qeveritare g
Haradinaj: Zvicra ka qenë strehë e qindra shqiptarëve në kohë të vështira historike Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, në Ditën Nacionale të Zvicrës ka shprehur urimet më të përzemërta për këtë
Qindra shqiptarë të Kosovës nisën për Haxha: Më i vjetri, 90 vjeç (FOTO LAJM) Është nisur grupi i parë prej 216 personave nga Kosova për në vendet e shenjta, për kryerjen e haxhit. Prijës i këtij
Një lajm i mirë për shqiptarët ilegalë në Angli, Johnson premton amnisti për qindra emigrantë Një lajm i mirë për të gjithë emigrantët ilegalë në Britaninë e Madhe. Më tepër se vendasit, të cilët duken të pakënaqur
Qindra dokumente të falsifikuara dhe mijëra euro, arrestohet "koka" shqiptare në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar 50 vjeçar, është arrestuar nga Policia greke në Ilioupoli për falsifikim dokumentesh, pranimin dhe hedhjen
Çfarë po ndodh me Greqinë, pas stuhisë goditet nga një tërmet i fuqishëm Ditë më parë, Greqia, u përballë më stuhi të fuqishme, ku la të vdekur 9 persona e plagosi qindra të tjerë. Por siç d
Ky objekt kushtoi 1.5 miliard dollar dhe po mbron të gjithë Europën nga vdekja (FOTO LAJM) Reaktori numër 4 i centralit bërthamor në Çernobil të Ukrainës kishte shpërthyer më 26 prill të vitit 1986, duke shkaktu
Burri futet në mesin e qindra gjarpërinjve, ndërsa shumoheshin (VIDEO) Në një video të shpërndarë së fundmi nga ‘Daily Mail Video’, tregohet një person që tenton të afrojë një pamje më të ngu
Rama shkon në Kukës i shoqëruar nga qindra forca policie (VIDEO) Kukësi në shtetrrethim për vizitën e kryeministrit Edi Rama. Qindra forca policore dhe të Gardës së Republikës janë disl
Breshër masiv në autostradën Prishtinë – Prizren, qindra makina ndalen në anë të rrugë (VIDEO) Automjetet që ishin duke qarkulluar në autostradën Prishtinë – Prizren, janë detyruar të ndalën në rrugë. Kjo ishte n