999 rezultate për

qind

Çfarë po ndodh me Greqinë, pas stuhisë goditet nga një tërmet i fuqishëm Ditë më parë, Greqia, u përballë më stuhi të fuqishme, ku la të vdekur 9 persona e plagosi qindra të tjerë. Por siç d
Shqiponja me përqindjen e refuzimit të votimeve vendoset para kryeministrisë Shqiponja e flamurit kombëtar është vendosur në qëndër të protestës së opozitës. Në zemër të saj shkruhet shifra “85%”,
PD: Këto janë bashkitë ku pjesëmarrja në zgjedhje u falsifikua deri në 41% (FOTO LAJM) Sekretari për CCështjet Zgjedhore në PD Ivi Kaso, ditën e sotme ka publikuar shifrat ku sipas tij duket hapur manipulimi
Ky objekt kushtoi 1.5 miliard dollar dhe po mbron të gjithë Europën nga vdekja (FOTO LAJM) Reaktori numër 4 i centralit bërthamor në Çernobil të Ukrainës kishte shpërthyer më 26 prill të vitit 1986, duke shkaktu
Burri futet në mesin e qindra gjarpërinjve, ndërsa shumoheshin (VIDEO) Në një video të shpërndarë së fundmi nga ‘Daily Mail Video’, tregohet një person që tenton të afrojë një pamje më të ngu
Haradinaj: E kemi rikthyer sovranitetin, pasi ishte zhvendosur në dialog Kryetari i AAK-së, i cili është edhe kryeministër i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar sot se do të jetë i gëzuar kur
Mërgimtarët nga këto dy vende dërgojnë më shumë para në Kosovë Banka Qendrore e Republikës së Kosovës, ka njoftuar se remitencat që pranohen në Kosovë kryesisht vijnë nga Gjermania dh
Rama shkon në Kukës i shoqëruar nga qindra forca policie (VIDEO) Kukësi në shtetrrethim për vizitën e kryeministrit Edi Rama. Qindra forca policore dhe të Gardës së Republikës janë disl
Breshër masiv në autostradën Prishtinë – Prizren, qindra makina ndalen në anë të rrugë (VIDEO) Automjetet që ishin duke qarkulluar në autostradën Prishtinë – Prizren, janë detyruar të ndalën në rrugë. Kjo ishte n
QINDRA TË VRARË/ Emrat dhe qytetet, bandat kriminale më të rrezikshme në Shqipëri (FOTO LAJM) Mbi ta rëndojnë akuzat më të rënda, vrasje, grabitje, përdhunime, trafik droge, armësh e qenie njerëzore deri dhe terror
"Bild" plasi "bombën" e dytë/ Qindra qytetarë drejt selisë blu, çfarë po ndodh në PD? Pas bombës së dyte që hodhi gazetari gjerman Peter Tiede, me publikimin e 16 audio-përgjimeve të tjera të cilat tregojnë
Vazhdon boshatisja në Shqipëri, çdo vit largohen qindra mjekë Hemoragjia e mjekeve nuk ndalet. Çdo vit 150 mjekë tërheqin pranë urdhrit profesional certifikatën e sjelljes së mirë
Kombëtarja arrin në Frankfurt, gjen mbështetjen e qindra tifozëve shqiptar në Gjermani Kombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur ditën e sotme në Frankfurt të Gjermanisë, ku do të vijojë me përgatitjet p
Gaz Paja bën dasmën VIP sot në Tiranë: Detajet e ceremonisë luksoze me qindra të ftuar (FOTO LAJM) Një dasmë e improvizuar u organizua të dielën e fundit të sezonit “Portokalli”, ku vetë aktori në rolin e Ylvi Bakërrit
Brenda avioni të "apokalipsit", fluturon për qindra orë pa asnjë problem (FOTO LAJM) Ekuipazhi i aeroplanit presidencial “motër” i njohur si “Air ForceOne”, “Aeroplani i apokalipsit”, kanë pranuar të japin
SONDAZHI/ Sa për qind të votave do të merrnin PS, PD dhe LSI nëse zgjedhjet zhvilloheshin tani Wshtë publikuar sondazhi i dytë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, i zhvilluar nga IPR Marketing. Në studion e Te
Pamje të frikshme: Shembet skena me fëmijë para syve të qindra prindërve (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur disa fëmijë dhe të rritur bien nga një skenë të improvizuar. Nga incidenti mbeti i vdeku
Suprizë në Francë, Le Pen le pas Macronin në zgjedhje Sipas Exit-polleve, Presidenti francez Emmanuel Macron ka pësuar një disfatë prej 4 pikë përqindje. Ekstremi i djath
Pekini po ndërton qindra aeroporte Kina është një nga vendet që po pëson zgjerim të madh në industrinë e aviacionit. Në një hapësirë kohore prej gati nj
Ky frut ka vrarë qindra fëmijë, zbulohet arsyeja Lajmi vjen nga India dhe ka lidhje me litchi, një nga frutat më të konsumuara edhe në Itali. I njohur gjithashtu si “qer