999 rezultate për

qeshura

Rrjeti po shpërthen në të qeshura nga kjo video e Pence me Trump (VIDEO) Zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence është quajtur një ‘çudi’ pasi u shfaqën pamjet e çuditshme që tregonin se ai e la
E qeshura ndihmon zemrën E qeshura ndryshon jetën dhe e përmirëson atë. Shumë shpesh e marrim veten aq seriozisht, kur ne nuk kemi nevojë për të
E qeshura ndihmon zemrën, trurin dhe mushkëritë E qeshura ndryshon jetën dhe e përmirëson atë. Shumë shpesh e marrim veten aq seriozisht, kur ne nuk kemi nevojë për të
Përplasi karrigen e braktisi Kuvendin: E qeshura e Ramës acaroi Pandeli Majkon Pavarësisht se opozita ishte në rrugë duke protestuar, në Kuvend u mbajt seanca e rradhës parlamentare. Dhe kur nuk
Nuk kanë fund të qeshurat, futbollistët e rinj ja marrin këngës (VIDEO) Pas përgatitjeve më dy seanca në ditë, për ndeshjen miqësore të së hënës ndaj Norvegjisë, futbollistët e Kombëtares, duk
E qeshura e Tottit bëhet hit në rrjetet sociale (VIDEO) Roma shpresonte shumë nga ky short i UEFA Champions League, por kurrë s'do t'a kishte menduar se përballë do të kishte B
Ermal Mamaqi shkakton të qeshura pa fund me batutën e rradhës (FOTO LAJM) Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Në I
Shkaktoi të qeshura në sallë, kjo është fotoja që Berisha i tregoi Ramës (FOTO LAJM) Një episod mes Beirshës dhe Ramës ka shkaktuar mjaft të qeshura sot në Kuvend. Ishte momenti kur Berisha i tregoi Ra
Spektakël dhe të qeshura, çfarë i bëri bashkë Linda Ramën e Shkëlzen Berishën (FOTO LAJM) Prej më shumë se një viti tashmë këngëtarja Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria, për të krijuar karrierën e saj muz
Kuvendi shpërthen në të qeshura, Basha nuk di të shumëzojë Ashtu si çdo të enjtë në Kuvendin e Shqipërisë kanë shpërthyer në dabate, akuza, batuta të ndryshme. Në një moment gj
Ja çfarë tregon e qeshura për karakterin tuaj Thonë se e qeshura të zgjat jetën, por ajo ka edhe disa veti të tjera. Ajo, për shembull, mund të jetë një tregues i kar
Basha ngatërrohet me emrin e bandës, plasin të qeshurat në Kuvend Kreu i opozitës është duke mbajtur një fjalim të fortë në Kuvend duke akuzuar Kryeministrin Rama se është bërë njësh me
Rama në Jalë falenderoi deputeten e LSI-së, por gafa që beri shkaktoi të qeshura (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit që pati me të rinjtë e Internacionales Socialiste në Jalë, në mënyrë të veçante ka
Mos reshtni së buzëqeshuri, ja 10 sëmundjet që “shëron” Thonë që buzëqeshja të zgjat jetën. Ndoshta kjo thënie është paksa e ekzagjeruar, por të qeshurit është i domosdoshëm pë
BATUTAT/ Rama: Zogu t’u ngritën qimet përpjetë nga kanarina... Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin zgjedhor të PS-së, ka bërë edhe batuta duke shkaktuar të qeshura
Porositi diçka në internet, ajo që i erdhi do t’ju shkaktojë të qeshura pafund Shpeshherë ndodh që porositë që bëjmë përmes internetit të na zhgënjejnë, e kështu i ka ndodhur edhe djalit në foto.
E qeshura e një vrasësi serial, zbulohen pas 40 vitesh fotot "përbindëshit" që vrau 30 gra (FOTO LAJM) Ted Bundy është një vrasës serial, i cili u akuzua dhe dënua për vrasjen e plot 30 vajzave dhe grave në Colorado të Shte
E qeshura "satanike" e Theresa May po çmend rrjetin (VIDEO) Kryeministrja angleze ka bërë një gjest i cili i ka habitur të gjithë, pas një fjale me Jeremy Corbyn në parlamentin ang
Kjo foto e Fevziut po shkakton të qeshura në rrjet (FOTO LAJM) Një foto e shpërndarë në Facebook nga moderatori i njohur Blendi Fevziu po shkakton të qeshura në rrjet. Në foto duke Fe
Megi ngatërron Shkullakun me Shullazin, shpërthejnë të qeshurat në çadrën e protestës Në protestën e opozitës që po zhvillohet edhe në këto momente i është bashkuar edhe gazetari Armand Shkullaku. Ndaj t