999 rezultate për

qeshni

Ja pse iu bën mirë të buzëqeshni (FOTO LAJM) E qeshura iu bën shumë mirë, sidomos për të rregulluar humorin tuaj gjatë gjithë ditës. Po përse duhet të buzëqeshni
Qeshni pak! Ja si rrëzohet kapësi i topave në "Old Trafford" (VIDEO) Episod komik gjatë miqësores së djeshme në "Old Trafford" mes Argjentinës dhe Portugalisë, e përfunduar në shifrat 0-1.
Qeshni me Wayne Rooney (VIDEO) Wayne Rooney u bë protagonist i një momenti shumë komik gjatë humbjes së sotme në derbin kundër Manchester City-t. Su
Qeshni me trajnerin e Marseille-s, ulet mbi kafe gjatë ndeshjes (FOTO-VIDEO) Pas 10 javësh kampionat Marseille e sheh veten në krye të Ligue I me 25 pikë, plot 7 pikë më shumë se dy ndjekësit e saj
Hiqni stresin duke qeshur Qëndrimi për orë të tëra para kompjuterit, apo thjeshtë një ditë stresuese në punë, na sjell probleme të shumta. Por çfa
Qeshni pak me këtë video (VIDEO) Të ngjitësh shkallët elektrike kur ato lëvizin nga lartë-poshtë nuk është një ide e mirë, madje do të thonim është një i
"Kritikohen" për foton, Soni e kalon me sportivitet (FOTO LAJM) Kantautori i njohur Gjergj Leka, Rozana Radi dhe Soni Malaj duket se gëzojnë një miqësi të mirë, madje këtë fakt e kanë
Qeshni pak me këto foto (FOTO-LAJM) Qentë dhe macet janë kafshët më të dashura për njerëzit. Tashmë ato janë bërë pjesë e pandashme për disa familje. La Sta
Qeshni pak me “selfien” e këtij djaloshi (VIDEO) “Selfiet” janë kthyer në modë por ky djalosh që shihni në video ka zgjedhur një vend tepër të diskutueshëm për të realiz
Qeshni pak me kampionet e ardhshme të xhudos (VIDEO) Një video e publikuar nga një person i cili trajnon të rinjtë në xhudo ka marrë rreth 200 mijë klikime në vetëm pak ditë
Qeshni pak me këto foto (FOTO-LAJM) Nëpër rrjetet sociale publikohen shpesh foto interesante nga jeta e përditshme e njërëzve. Disa prej tyre të shkrijnë ed
Qeshni pak me këto foto (FOTO-LAJM) Disa nga rrugët e New York-ut janë mbuluar nga dëbora dhe ngrica. Temperaturat e ulta në disa gradë nën zero që kanë pre
Qeshni pak më këtë video (VIDEO) Një qytetar i Karolinës ka dokumentuar me dhjetra aksidente pranë një ure. Që nga 2008 e deri më sot shumë kamionë janë
Qeshni pak me këto foto, kur udhëtimet shkojnë keq (FOTO-LAJM) Udhëtimi është gjithmonë i bukur, por ai mbart edhe rreziqe sidomos ku më makinën tuaj do tiu duhet të udhëtoni në rrugë
Dita e martesës, qeshni pak me këtë fotografi (VIDEO) I përqëndruar tek çifti, të gëzuar pas i kanë thënë po njëri-tjetrit, fotografi ecen pas duke shkrepur aparatin e tij di
Qeshni pak me këtë goditje (VIDEO) Lojtari i skuadrës së NAC Breda Anthony Lurling në kampionatin holandez nuk ka shënuar përballë portës por ama ka shënje
Qeshni me këtë gol (VIDEO) Kemi parë shpesh herë gola të çuditshëm dhe qesharakë nga vende të ndryshëm të botës, por si ky vështirë se keni parë më
Qeshni me Hulk (VIDEO) Brazili dhe Italia u ndanë në barazim 2-2 në ndeshjen e djeshme miwësore të Gjenevës. Lojë e bukur, me ritëm dhe spektak
Qeshni me futboll (VIDEO) Duket si një spot publicitar por në fakt gjithçka është reale. Në ndeshjen në transfertë kundër Wolverhampton, Bristol C
Qeshni pak me biznesmenin pijanec (VIDEO-FOTO) Një mashkull aziatik është vendosur në qendër të vëmendjes në një stacion metroje në Londër. I veshur me kostum dhe një