999 rezultate për

qershorit

Thaçi tregon arsyen e takimit me Ramën në Gjakovë (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i shqiptar, Edi Rama, u takuan të martën në qytetin e Gjakovës. T
Zgjedhjet e 25 Qershorit, kandidati i PD denoncon ministren e Kulturës Kandidati i PD-së, Tritan Shehu ka akuzuar ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro se po shfrytëzon postin për fushatën e s
Serbët fushatë “të ndyrë” në zgjedhjet e 11 qershorit Përfaqësuesit e bashkësisë serbe në Kosovë vlerësojnë se po zhvillohet një fushatë “e ndyrë” politike ndërmjet subjektev
Fevziu: Fushatë hibride, çfarë do ndodhë pas 25 qershorit Gazetari Blendi Fevziu me anë të një shkrimi ka analizuar fushatën elektorale e cila sipas tij është e çuditshme. Si
Deda sqaron se nuk ka koalicion me PDK-në pas 11 qershorit Njëri nga themeluesit e Alternativës dhe kandidati për deputet, Ilir Deda, ka thënë të enjten në tubimin e koalicionit L
A do të jenë ministrat e Bashës pas 25 Qershorit? Ja çfarë thotë Rama Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin e sotëm të “Opinion” se ministrat teknikë nuk do të jenë më të tillë pas 25 q
Festa e 1 Qershorit, Rama dhe Veliaj në fushën e blertë të Kryeministrisë (FOTO LAJM) Fusha e blertë e Kryeministrisë u pushtua pasditen e sotme nga të vegjlit të cilët ndoqën nga afër disa nga aktivitetet
Rama zbulon detaje nga pakti me Bashën, çfarë do të ndodh pas 25 Qershorit? (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme kryeministri Edi Rama në një takim me të rinjtë në Laç, ka deklaruar se marrëveshja me Bashën ka
Euro vazhdon tatëpjetën, çdo të ndodhë në fund të qershorit Teksa euro në bursat ndërkombëtare ka arritur nivelet me të larta të këmbimit nga fillimi i vitit , në Shqipëri arrin re
Erion Veliaj uron fëmijët për festën e 1 Qershorit Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, Bashkia e Tiranës organizoi një sërë aktivitetesh të ndryshme sportive dhe
Del sondazhi i parë kombëtar, ja kush i fiton zgjedhjet e 25 qershorit Nëse qytetarët shqiptarë do të votonin sot për të zgjedhur përfaqësuesit e tyre në Kuvendin e Shqipërisë, Partia Sociali
Thaçi për zgjedhjet: Zero tolerancë për shkelësit e votës (VIDEO) Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka bërë u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës, që të mbahen zgjedhje të lira demokrat
Koalicion PS-PD pas 25 Qershorit? Duka tregon prapaskenat Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, nuk e përjashton mundësinë e një koalicioni mes PS-së dhe PD-së pas zgje
Del fleta e votimit, si do të votojnë shqiptarët më 25 qershor (FOTO LAJM) Pas dorëzimit të listës përfundimtare të PD-së me 193 kandidatë për 12 qarqet e vendit, KQZ ka hedhur shortin për rëndit
Lista e re, 194 kandidatët e PD për zgjedhjet e 25 qershorit Mëngjesin e sotëm partia Demokratike ka dorëzuar në KQZ listën përfundimtare të kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 2
Zaev: Testimi ekstern do shfuqizohet para 5 qershorit Kryeministri në ardhje i Maqedonisë Zoran Zaev, ka thënë se beson që testimi ekstern do të anulohet para 5 qershorit.
Koalicionet parazgjedhore mund të tërhiqen pas 11 qershorit Koalicionet e krijuara para zgjedhjeve të cilat janë planifikuar të mbahen më 11 qershor, mund të tërhiqen pas zgjedhjev
PD dorëzon listën përfundimtare për zgjedhjet e 25 qershorit Partia Demokratike ka dorëzuar sot në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën përfundimtare të kandidatëve për deputetë.
Testimi eksteren në Maqedoni shfuqizohet para 5 qershorit Kryeministri i ardhshëm, Zoran Zaev beson se testimi ekstern do të anulohet para 5 qershorit kur edhe nisin provimet për
Parashikimi i lepurit, ja kush fiton zgjedhjet e 25 qershorit Ermal Mamaqi, në emisionin e tij në TV Klan, këtë puntatë ka zgjedhur të vërë në qendër të humorit të tij fushatën elekt