999 rezultate për

qershorit

Anulohet takimi i 27 qershorit në Washington I dërguari i presidentit Donal Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka konfirmuar se takimi i 27 qershorit
Shpresë te Barcelona, gati të arrijë shifrën e kërkuar për shitjen e lojtarëve Te Barcelona ka optimizëm në ditët e fundit, ku është gati ti kryej dy marrëveshje përpara 30 qershorit. Klubi katala
Verë apo dimër? Tirana përmbytet në mes të qershorit (FOTO LAJM) Ashtu sikundër kanë parashikuar dhe meteorologët, qershori do të karakterizohet nga një mot i paqendrueshëm. Ditën e
Formacionet zyrtare: Napoli-Inter, të dyja skuadrat në kërkim të finales së 17 qershorit Napoli dhe Interi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e Coppa Italia. Ndeshj
NATO kujton 21 vjetorin e ndërhyrjes së KFOR-it Kosova sot është duke shënuar 21 vjetorin e çlirimit që erdhi falë ndërhyrjes së NATO-së përmes forcave të KFOR-it, të c
E konfirmon Barcelona, Suarez i gatshëm për ndeshjen e parë Ekipet mjekësore kanë informuar skuadrën se sulmuesi Luis Suarez është shëruar plotësisht nga lëndimi i pësuar në janar.
"Lojtarët që u skadon kontrata në fund të qershorit, mund të refuzojnë të luajnë" Pasi ka miratuar kalendarin e ndeshjeve të mbetura të sezonit 2019-2020, Federata Italiane tashmë do të duhet të përball
Harrojeni plazhin! Si pritet të jetë moti gjatë qershorit Edhe pse po prisnit hapjen e plazheve pas mbylljes nga koronavirusi, duket se në gjysmën e parë të muajit qershor qyteta
1 Qershori i gjen fëmijët në kopësht, Rama: Kjo është vetë festa Ky 1 Qershor, do të sjellë rihapjen e kopshteve dhe cerdheve të mbyllura që prej marsit si pasojë e shpërthimit të koron
Ndryshimet e reja, çfarë ndodh me dasmat dhe ceremonitë mortore pas 1 qershorit Shqipëria pritet t’i rikthehet jetës normale duke filluar nga data 1 qershor, në të cilën do të lejohet lëvizja e lirë e
Një tjetër kampionat po përgatitet për rikthim Pas pezullimit për shkak të koronavirusit, kampionati në Australi po bën përgatitjet e fundit për tu rikthyer. Kanali
Premier League në rrezik, data e rifillimit të mund të shtyhet për fund të qershorit Një propozim për të shtyrë rifillimin e Premierligës për 26 qershor pritet të marrë dritën e gjelbër gjatë kësaj jave, s
Filipçe: Hapja e kufijve pritet nga mesi i korrikut ? Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe informoi se skriningu në kopshtet përfundon javën e ardhshme, duke paralajmëruar
Në rast rifillimi, Premier League do të transmetohet falas në TV Ndeshjet e Premierligës janë caktuar të zhvillohen falas nga mesi i qershorit për të ndaluar njerëzit që të dalin jashtë
ZYRTARE/ Kategoria e Parë rinis javën e parë të qershorit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar ditën e sotme në selinë e re një takim me presidentët e klubeve të Kategori
Rama zbulon kur do të hapet Tirana: Flet për linjat urbane "Lokalet do të monitorohen, dhe duhet të respektojnë masat, sepse nuk duam të detyrohemi t’i mbyllim. Kemi filluar punën
Drejt mposhtjes së COVID-19? Vendi hapet përfundimisht javën e parë të qershorit Me 18 maj do të hapen pjesa më e madhe e aktiviteteve por vendi do të hapet përfundimisht në javën e parë të qershorit.
Nuk ka më dyshime, Premier League starton javën e parë të qershorit Qeveria e Britanisë së Madhe ka publikuar sot një dokument të përbërë nga 50 faqe me planin për atë se si do të veprohet
Filipçe: Nuk pritet hapja e kufijve para qershorit në Maqedoni (VIDEO) Në 24 orët e fundit janë shëruar 47 pacientë nga Covid-19, ndërsa janë diagnostikuar vetëm 7 raste të reja. Numri i të i
Premier League nis në javën e parë të qershorit Premier Liga është e vendosur për ta mbyllur sezonin aktual deri në fund të muajit korrik. Sezoni në Angli u ndërpre