999 rezultate për

qershorit

Me frymën që i del nga brinjët, Rama flet për Metën dhe votimet e 30 qershorit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është duke folur për votimet e 30 qershorit, ndërsa nuk ka ndaluar se akuzuari Presidentin Meta në
Meta plas "bombën": Votat u shtuan se bënë seks me njëra-tjetrën në kuti (FOTO LAJM) Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta vijon sulmet ndaj KQZ-së në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit që sipas tij ishin far
Zgjedhjet e 30 qershorit, ISP nxjerr të dhënat e radhës: Por sa e besueshme është KQZ? Shqiptarët refuzuan sot të merrnin pjesë masivisht në votime. Në 61 bashki, 3.5 milionë shqiptarë kishin të drejtën e vo
Anulimi i 30 qershorit, Ngjela: KQZ ose Presidenti, njëri do të largohet Kur një institucion refuzon të zbatojë një ligj apo dekret duhet të shkojë në burg thotë avokati Spartak Ngjela, duke ju
PD: Këto janë bashkitë ku pjesëmarrja në zgjedhje u falsifikua deri në 41% (FOTO LAJM) Sekretari për CCështjet Zgjedhore në PD Ivi Kaso, ditën e sotme ka publikuar shifrat ku sipas tij duket hapur manipulimi
"Kaubojsi": Kam prova të forta për manipulimin e votave të 30 Qershorit Eduart Ndocaj, i njohur nfdryshe si "Kaubojsi", në zgjedhjet lokale të 30 qershorit qëndronte përballë rivalit të tij Pj
Basha: Rama dështoi të përçajë opozitën, çfarë pritet të ndodhë në protestën e së hënës Ditën e sotme kreu i opozitës Lulzim Basha është takuar me anëtarët e tjerë të grupit të PD ku mësohet të kenë diskutuar
Ademi: Të gjitha provat para 30 Qershorit ia dorëzova vëzhguesve të OSBE/ODIHR Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka njoftuar se ka patur një takim prej dy orësh me vëzhguesit e OSBE/ODIHR që m
Basha: Raporti i ODIHR-it rrëzoi votimet e 30 qershorit Duke komentuar zgjedhjet e 30 qershorit, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shkruan se raporti i ODIHR-it i rrëzoi
Zgjedhjet e 30 qershorit, reagon Mediu: E vetmja zgjidhje mbeten zgjedhjet e parakoshme Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet të cilat u zhvilluan ditë e sotme. Me
Mos e beso po deshe, ka 12 vite që ka ndërruar jetë, "ringjallet" në votimet e 30 qershorit Edhe pse nga ministria e brendshme u tha se është bërë një punë shumë e mirë me listat shumëemërore të personave me të d
Votimet e 30 qershorit , ish-presidenti Moisiu: Nuk besoj të ketë përplasje Ish-Presidenti, Alfred Mosiu, ndërsa ka komentuar situatën politike të krijuar në vend, i pyetur nëse rrezikon të ketë p
RAMA E THOTË HAPUR/ PD "shkrihet" pas 30 qershorit, nuk jam as aktor, as faktor dhe as fajtor për krizën Kryeministri Edi Rama deklaroi në “Real Story” se nuk ka arsye për të pasur frikë për të dalë për të votuar në 30 qersho
Basha: Zgjedhjet e 30 qershorit janë farsë (VIDEO) Kryetari i PD, Lulzim Basha në një dalje për mediat në orët e vona të së premtes tha se 30 qershori është një hap fatal
Për zgjedhjet e 30 qershorit do angazhohen 7779 punonjës policie Plot 7779 punonjës policie do të angazhohen për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor ditën e dielë. Në një deklaratë për med
Zgjedhjet e 30 qershorit: Ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Amerikane ka bërë një njoftim të rëndësishëm përsa i përket zgjedhjeve të së dielës. Sipas deklaratës ata q
BE: Të mos pengohen zgjedhjet e 30 Qershorit Lidhur me gjendjen politike në vend ka reaguar edhe delegacioni i BE në Shqipëri. Delegacioni shprehet se duke patur
Maliqi bën paralajmërimin e fortë: Po u bënë zgjedhjet e 30 qershorit, lë mandatin Deputeti Lefter Maliqi ka bërë një deklaratë të fortë në Open, në Top Channel, i "ngacmuar" edhe nga Alfred Peza, i cili
"Gol nga Strasburgu", Bushati: Këshilli i Europës përshëndeti zgjedhjet e 30 qershorit Deputeti i PS-së, Ervin Bushati e ka quajtur si “gol nga Strasburgu”, vendimin e Këshillit të Europës për të vëzhguar zg
SHBA - BE konfirmojnë 30 Qershorin, kërkojnë vëzhguesit e tyre gjatë procesit zgjedhor (FOTO LAJM) Ndërkombëtarët kanë dhënë sinjalin e fundit se i njohin zgjedhjet e 30 qershorit dhe se do të jenë pjesë e tyre përmes g