999 rezultate për

qershor

KQZ shpall rezultatin zyrtar të 30 Qershorit, Zguri voton kundër Katër javë nga zgjedhjet njëpartiake të 30 Qershorit, KQZ ka miratuar sot rezultatin final të tyre, me katër vota pro dh
Basha takim me strukturat e Partisë Demokratike: 30 qershori nul dhe antikushtetues Në një takim me strukturat e Partisë Demokratike kryetari i opozitës Lulzim Basha, deklaroi se zgjedhjet e 30 qershorit
Protestë në Devoll: Nuk njohim 30 Qershorin! Opozita e bashkuar ka zhvillura nje protestë para bashkisë Devoll kundër konstituimi i Këshillit Bashkiak. Nuk ka pas
Euro në "pikiatë" Monedha e përbashkët i është rikthyer rënies së fortë pas një periudhe kur ishte stabilizuar në rreth 122 lekë, duke ref
Euro shënon rënie drastike, mësoni me sa u këmbye sot Monedha e përbashkët i është rikthyer rënies së fortë pas një periudhe kur ishte stabilizuar në rreth 122 lekë, duke ref
Rama nga Asambleja e PS-së: 30 Qershori iku paqësisht, por plaga mbeti Më 30 Qershor fitoi shteti, qytetari. Iku paqësisht por plaga është e haspur dhe më e hapur se asnjëherë është edhe sfid
Nëse Gjykata Kushtetuese rrëzon 30 qershorin ky do të jetë qëndrimi i qeverisë Shoqata e Bashkive të Shqipërisë, ku përfshihen bashkitë e drejtuara nga opozita, dorëzoi pak ditë më parë në Gjykatën K
Gjykata e Beratit konfirmon mandatin e kryebashkiakut të ri Gjykata e Beratit i ka dhënë mandatit kryebashkiakut të Beratit, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Ervin Demo. Is
Parregullsi në 30 qershor? PS e gatshme të hapen kutitë Erion Braçe është i sigurt në rregullsinë e zgjedhjeve të 30 qershorit, aq sa i bashkohet thirrjes së Bindjes Demokratik
Zbardhet kallëzimi për 30 Qershorin, PD - prokurorisë: Heto krimet elektorale (FOTO LAJM) Partia Demokratike i kërkoi Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme, Arta Marku, të mos pengojë hetimet për krimet zgje
PS merr vendimin e papritur për dhunuesit e 30 Qershorit Mazhoranca sot hoqi dorë nga shkarkimi i Arben Malajt e në anën tjetër u tërhoq nga amendamenti që i ndalonte daljen jas
Zgjedhjet e 30 Qershorit, Audrey Glover i nis letër Ardi Veliut (FOTO LAJM) Kreu i Misionit të OSBE / ODIHR, Audrey Glover e ngarkuar për monitorimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit, ka nisur sot një
30 Qershori në Lezhë, PD padit komisionerët Partia Demokratike ka hedhur në gjyq komisionerët dhe numëruesit e zgjedhje të 30 qershorit në Lezhë. Padia e PD ë
Këto janë bashkitë ku pritet të shpallet i pavlefshëm rezultati i 30 Qershorit Ditën e sotme, Gjykata e Durrësit rrëzoi kërkesën e kandidates së Partisë Socialiste për Bashkinë e qytetit në votimet e
Gjykata nuk njohu zgjedhjet në Durrës, reagon Basha Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të papritur të Gjykatës së Durrësit, e cila nuk i dha mandatin e kry
Gjykata e Durrësit nuk i jep mandatin kandidates së PS Mësohet se Gjykata e Shkallës së Parë Durrës ka refuzuar t’i japë mandatin e kryebashkiakes, kandidates së PS, Valbona S
Gjykata i jep mandatin edhe 3 kryebashkiakëve të tjerë Gjykata i ka dhënë mandatin edhe 3 kryebashkiakëve të tjerë për fitoren e 30 Qershorit.T. Bëhet fjalë për për kryebas
PD e vendosur për të mos liruar bashkitë, gjykata jep vendimin Kryebashkiakët e djathtë prej kohësh kanë deklaruara se në mos njohje të zgjedhjeve të 30 qershorit, nuk do t’i lirojnë
Rama mbledh kryesinë, çfarë po diskutohet mbi votat e 30 Qershorit Kryeministri Rama ditën e sotme ka mbledhur kryesinë e PS-së me ku pritet të diskutohet mbi votat e 30 Qershorit, si dhe
Theri për vdekje gruan, del para gjykatës shqiptari në Angli Një shqiptar i akuzuar për vrasjen e bashkëshortes së tij më datë 16 qershor të këtij viti, është arrestuar nga policia