999 rezultate për

qershor

Mungon vetëm zyrtarizimi i Kontes, zbulohet data kur do të rifillojë Seria A Në Itali nuk kanë dyshime, Seria A do të rifillojë në datën 20 qershor. Në datën 28 maj do të mbahet edhe takimi i r
Rihapja e kopshteve dhe çerdheve në 1 qershor, rregullat strikte që duhen përmbushur Pas mbylljes për më shumë se dy muaj me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit, në datë 1 qershor pritet të bë
Caktohet data e fillimit të Premier League? Gjatë një interviste për kanalin televiziv spanjoll RTVE, mesfushori i Arsenalit Dani Ceballos la të kuptohet se Premier
La Liga rinis më 12 qershor me një derbi Kampionati spanjoll do të rifillojë me 12 qershor datë në të cilën do zhvillohet derbi i Sevilla-s me Sevilla dhe Real B
Zbardhen rregullat e reja për kopshtet dhe çerdhet pas rihapjes në 1 qershor (FOTO LAJM) Ministria e Shëndetësisë ka bërë gati një udhëzues paraprak mbi protokollin sanitar që do të ndjekin kopshtet dhe çerdhe
Lajm i mirë për Cekicin, Sllovenia vendos të rifillojë kampionatin Sllovenia është shteti i radhës në Europë që do të vazhdoj futbollin. Federata ka gjetur akordin me autoritetet shtet
Datat dhe oraret e fluturimeve për shqiptarët, nga 29 maji deri në 3 qershor Janë publikuar nga kompania “Air Albania” datat e reja te fluturimeve të riatdhesimeve nga dhe drejt Shqipërisë. tc-j
Merret vendimi, CAS vendos në këtë datë fatin e Man City Ankesa e Manchester Cityt kundër ndalimit dy vjeçar për pjesëmarrje në garat evropiane do të dëgjohet në Gjykata e Arbit
ZYRTARE: Caktohet data e rikthimit të Superligës së Kosovës Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka folur për rifillimin e kampionatit të Kosovës në futboll.Ademi thotë që Superliga e
Shtanget Serie A, klubet mbeten peng të Qeverisë Federata Italiane e Futbollit ka lajmëruar se Serie A do të jetë pezull deri më 14 qershor. Klubet e Serie A kanë rinisu
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në TV Ndeshjet e Premier League pritet të shfaqen falas si pjesë e "Projekti rikthimi", teksa qeveria planifikon që futbolli t
28 qershori është data e mundshme për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut? Liderët e partive politike do të takohen sot në mesditë tek presidenti i shtetit, për të diskutuar rreth datës eventuale
Serie A nuk rifillon më 13 qershor, Conte nënshkruan dekretin e ri Pikëpyetjet po vazhdojnë të rriten mbi rifillimin e mundshëm të futbollit në Itali. Raportimet nga mediet italiane bëjn
ZYRTARE/ Nga sot skuadrat kosovare mund të fillojnë stërvitjen në grupe Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se skuadrat kosovare mund të fillojnë stërvitjet grupore nga dita e sotme. Zëd
Në rast rifillimi, Premier League do të transmetohet falas në TV Ndeshjet e Premierligës janë caktuar të zhvillohen falas nga mesi i qershorit për të ndaluar njerëzit që të dalin jashtë
Në Itali shpresohet që futbolli të rifillojë më 13 qershor Klubet e Serie A, FIGC dhe Qeveria e Italisë po bëjnë të gjitha përgatitjet për të rifilluar sezonin e futbollit sa më p
Po rikthehet, të gjitha datat e rifillimit të futbollit Futbolli evropian po synon dalëngadalë rikthimin, duke nisur të përcaktojë edhe datat e nisjes dhe mbylljes së pjesës së
ZYRTARE/ Kategoria e Parë rinis javën e parë të qershorit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar ditën e sotme në selinë e re një takim me presidentët e klubeve të Kategori
Presidenti i CONI: 99.9 % Serie A rifillon më 13 qershor Në Itali duket se tashmë janë marrë të gjitha masat e duhura. FIGC po përshtat protokollin me kërkesat e komitetit shken
FSHF-ja merr vendim edhe për Kategorinë e Parë Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar ditën e sotme në selinë e re një takim me presidentët e klubeve të Kategori