999 rezultate për

qershor

La Liga rinis në fillim të shtatorit, ja oraret e reja për këtë fund-sezon La Liga ka tashmë një plan të qartë për rifillimin e kampionatit. Ka konfirmuar gjithçka presidenti i ligës spanjolle të
Ndryshimet e reja, çfarë ndodh me dasmat dhe ceremonitë mortore pas 1 qershorit Shqipëria pritet t’i rikthehet jetës normale duke filluar nga data 1 qershor, në të cilën do të lejohet lëvizja e lirë e
Manastirliu nxjerr urdhrin: Hapen plazhet, kufijtë dhe lëvizja me makina Duket se më në fund, gjërat do të fillojnë të hapen dhe sezoni turistik është në derë. Ministrja e Shëndetësisë ka firmo
2 kampionatet e rëndësishme europiane do të vazhdojnë me tifozë në stadium Polonia do të jetë vendi i parë në Evropë që do t’i lejojë tifozët në stadiumet e futbollit, pas rikthimit të kampionate
Manastirliu njofton lehtësimin e masave: Çfarë lejohet dhe ndalohet nga 1 qershori Ministrja e Shëndetësisë njoftoi sot se duke nisur nga 1 Qershori do të hapen parqet, palestrat, plazhet dhe qendrat e i
KALENDARI/ Dy herë në javë ndeshje të Serie A, luhet deri më 2 gusht Drejtuesit e Serie A duket se janë të interesuar që t’i japin fund kampionatit deri më 2 gusht. Pasi është marrë vend
Zbulohet data për finalen e Kupës së Italisë, edhe pak ditë FIGC, Serie A dhe Qeveria e Italisë kanë marrë një vendim tejet të rëndësishëm. Sot, në samitin që u mbajt me fillim
Fillon dhe Serie A, ja data Ministri i Sporteve Vinccenco Spadafora ka miratuar nisjen e kampionatit italian në 20 qershor pas takimit të fundit që
Ndeshje të La Ligas do të ketë çdo ditë duke filluar nga 11 qershori Futbolli në Spanjë pritet të rikthehet fuqishëm, ndërsa planifikohet që të ketë ndeshje rregullisht për 32 ditë rresht.
Një tjetër kampionat po përgatitet për rikthim Pas pezullimit për shkak të koronavirusit, kampionati në Australi po bën përgatitjet e fundit për tu rikthyer. Kanali
Nuk e keni marrë pagën e luftës? Rama ashpërson tonet e paralajmëron punëdhënësit Kryeministri Edi Rama ka bërë një paralajmërim të fortë për punëdhënësit të cilët nuk kanë regjistruar punonjësit e tyre
Për këto 3 shenja të horoskopit, qershori rezervon një jetë të re A jeni gati për një jetë të re, me më shumë sukses, gëzim dhe prosperitet? Nëse jeni një nga këto tre shenja, muaji i ri
Rama: Më 1 qershor do të hapet i gjithë vendi, gjatë gjithë kohës Më 1 qershor e gjithë Shqipëria do të hapet gjatë gjithë kohës. Kryeministri Rama lajmëroi të mërkurën se kjo do të
Ministri i del nga fjala Ramës: Plazhet hapen më 1 qershor! Pavarësisht se kryeministri Edi Rama deklaroi se plazhet në Shqipëri do të hapen më 10 qershor për të gjithë, urdhrat ng
Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu zbulpn datën Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Oger
Maqedonia hap kufijt më 1 qershor, pritet heqja e orës policore, rekomandimet e fundit Nga 1 qershori do të happen kufijt e Maqedonisë së Veriut, ndërsa do të hiqet edhe ora policore. Ky është rekomandimi
Manastirliu njofton hapjen e kopshteve dhe çerdheve, çfarë thonë ekspertët (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një lidhje të drejtpërdrejtë ka deklaruar se do të
Premier League në rrezik, data e rifillimit të mund të shtyhet për fund të qershorit Një propozim për të shtyrë rifillimin e Premierligës për 26 qershor pritet të marrë dritën e gjelbër gjatë kësaj jave, s
Zbulohet data e rikthimit të Serie A Rifillimi i Serie A po afron. Pasi kanë pastruar dyshimet e mëdha të disa javëve më parë, Liga, FIGC dhe qeveria po puno
Rama: Nga e hëna që vjen hapen edhe plazhet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bëri të ditur se duke filluar nga 1 qershori do të hapen kufijtë tokësorë me fqinjët. Me një li