999 rezultate për

qenit

I ngjan yjeve të famshëm, qeni i habit të gjithë (FOTO LAJM) Yogi është qeni i vogël nga Massachusetts e Shteteve të Bashkuara, fytyra e të cilit ngjan shumë me atë të njeriut. P
Mami i Luçiferit dhe bashkëjetuesja e princit të Libofshës, rrëfehet Egla Harxhi Në një marrëdhënie treshe, një bashkëjetues që pretendon fronin e Principatës së Libofshës si edhe një fëmijë të quajtur
Dita e Verës, publikohet axhenda e aktiviteteve festive Dita e Verës e kthyer tashmë në traditë, do të festohet në kryeqytet me muzikë, argëtim e lojëra pa fund duke sjellë gji
Një rrugë në Dojran do të quhet Lubço Georgievski Për nderë të ish kryeministrit dhe kreut të VMRO-së Lubço një rrugë në Dojran do të mbajë emrin e tij kështu ka vendosur
Historia prekëse e qenit që pret me padurim trenin çdo natë (VIDEO) Pamje prekëse që tregojnë një qen duke pritur me padurim një tren çdo natë sikur po pret një fytyrë të njohur që të dalë
Qentë e nuhasin gënjeshtarin Ndonjëherë është argëtuese ta mashtrosh qenin, të shtiresh sikur po ia hedh topin apo ta drejtosh në drejtim të gabuar,
Videoja që i shkriu të gjithë së qeshuri, qeni tmerrohet prej një brejtësi (VIDEO) Nje video humoristike dhe njëkohësisht e lezetshme ka qarkulluar në rrjetet sociale ku një qen reagon i frikësuar ndaj
Mirësevini në Vitin e Qenit! Kina feston me entuziazëm Vitin e Ri (FOTO LAJM) Mund të jetë festa më e madhe vjetore në botë, Viti i Ri Kinez. Sot, më shumë se 1.4 miliardë kinezë festojnë ardhjen
Parkut të Liqenit i rikthehet godina e notarëve, ja transformimi që ka pësuar Kujtdo që ka qenë nga Parku i Madh i Liqenit i ka rënë sy në hyrje të tij një objekt i rrënuar plotësisht, i mbuluar me
Gaz Paja e Marjeta Ljarja mbjellin mimoza mimoza tek Parku i Liqenit Aktorët e shfaqjes së suksesshme “Nata e Dymbëdhjetë” e Uilliam Shekspirit, e cila u vu në skenë në Teatrin e Metropolit
Me nderime të larta, qenit "hero" të policisë i jepet lamtumira e fundit (FOTO LAJM) Një qeni policie iu dha lamtumira e fundit si një hero nga oficerët në Arkansasin qendror. Pajti kishte shërbyer si o
Qenit i ngjit gjuha në hekur nga i ftohti (VIDEO) Pamje të frikshme nga i ftohti vijne prej skajit lindor të Rusisë, Vladivostok. Një qen është gjetur në mëngjes me g
Pronarja i leu qimet me bojë, qeni pëson djegie të rënda (FOTO LAJM) Ky qen i vogël ishte në prag të ngordhjes pasi pronarja e saj vendosi të përdorë bojën e flokëve të saj për të ngjyrosur
Kush është stilistja e tij? Qeni i policisë që po i çudit të gjithë (FOTO LAJM) Një fotografi e një qeni policie me një prerje të flokëve "elegante" ka shkuar virale, dhe nxiti pronarët e tjerë të qen
Iku koha e qenit dhe maces! Këto janë kafshët më të veçanta shtëpiake tani! (FOTO LAJM) Cfare kafshe keni në shtëpi, qen apo mace? Epo, kohët kanë ndryshuar, dhe tani ju mund të shihni se si njerëzit në mb
Reagimi i qenit kur sheh borë për herë të parë (VIDEO) Tilly është qeni që jeton në një shtëpi në Leeds të Anglisë, por që asnjëherë nuk kishte parë borë. Me të parë që kop
Monstra e liqenit fikson mediat britanike: Ka shkuar me pushime në Shqipëri (FOTO LAJM) Banorët shqiptarë pretendojnë se kanë filmuar momentet kur shfaqet një monstër e ngjashme me të famshmen "krijesa e Loch
Monstra në ujërat shqiptare bën xhiron e rrjetit (FOTO & VIDEO) Banorët shqiptarë pretendojnë se kanë filmuar momentet kur shfaqet një monstër e ngjashme me të famshmen ‘krijesa e Loch
Tirana me një Teatër të Hapur, si po transformohet Amfiteatri te Kodrat e Liqenit Teatri i Hapur i Tiranës në Parkun e Liqenit Artificial ka nisur të marrë formë. Bashkia e Tiranës nëpërmjet Agjencisë s
Batistuta rrëfeu vështirësitë e të qenit futbollist dhe zgjedh mbrojtësin më të mirë në Ish sulmuesi argjentinas, Gabriel Omar Batistuta ka dhënë një intervistë të gjatë, ku ka folur për karrierën e tij të la