999 rezultate për

qenit

Enca në mes të liqenit me tanga ka bërë një betim Enca njihet për natyrën e saj tepër moskokëçarëse dhe bën çdo veprim që dëshiron ta bëjë pa vrarë mëndjen që të tjerët d
Rëndësia e Ujmanit, liqenit që Vuçiçi nuk e lëshon Kërcënimi i famshëm i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, “Unë nuk e jap Ujmanin!” jep përgjigje edhe për të tashm
Ndërron jetë turisti nga sulmi i peshkaqenit Një turist ka vdekur pasi është sulmuar nga një peshkaqen në Detin e Kuq të bregut egjiptian. Thuhet se ai ishte çek dhe
Po ngordhte nga uria, transformimi i mahnitshëm i qenit prek rrjetin (FOTO LAJM) Një qen i braktisur ishte aq keq kur u gjet në rrugë, sa që dukej sikur ishte duke ngordhur nga uria e dhimbjet. Por
Liqenet e Ohrit dhe Dorjanit, rrezikojnë duke qenë mbi nivelin maksimal Nivelet e Liqenit të Dojranit dhe të Ohrit ende është mbi të lejuarën maksimale, për për dallim nga dje niveli i Liqenit
Kapet drogë e madhe në Liqenin e Shkodrës Një sasi e madhe kanabisi është gjetur e shpërndarë në bregun e liqenit të Shkodrës mëngjesin e sotëm. Sasia e drogës
Qeni i tërbuar ngujon ditë me radhë një familje në Elbasan Shërbimi veterinar Elbasan ka asgjësuar një qen të tërbuar në fshatin Thanë në Njësinë Administrative Gjergjan. Famil
Buzë liqenit dhe gjigante, Meghan dhe Harry blejnë shtëpinë madhështore? Nëse fjalët që qarkullojnë janë të vërteta, me shumë mundësi çifti duhet të jetë duke u marrë momentalisht me detajet pe
Tirana gati për të mirëpritur garën e “Triathlon”-it nesër në Farkë Tirana do të presë për herë të parë një garë “Triathlon”-i, sporti që bashkon tre disiplinat sportive më të njohura dhe
Një burrë gjendet i pajetë pranë Liqenit Artificial në Tiranë Një burrë është gjetur i pajetë këtë të premte në Tiranë. Viktima është gjetur në një stol shumë pranë digës së Liqe
Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga liqeni i Farkës Polumbarët e RENEA-së kanë nxjerrë nga liqeni i Farkës trupin e pajetë të 12-vjeçarit që u mbyt sot. Burime zyrtare n
Veliaj publikon foton kur ishte 4 vjeç Amfiteatri i Liqenit Artificial të Tiranës do të hapet sot në mbrëmje përmes një spektakli fantastik e plot surpriza që
Ja pse qentë bëjnë gropa në tokë Pronarët e qenve me siguri shumë herë kanë pyetur përse ndonjë katërkëmbësh deri në rraskapitje bën gropa në tokë. Nj
Njihuni me legjendën e Liqenit të Ohrit, si përbindëshi e përpiu Strugën Liqeni i Ohrit llogaritet si një nga liqenet më të vjetra në mbarë botën. Mosha e tij llogaritet të jetë 2 deri më 5 mil
Gjendet një trup i pajetë në ujërat e Liqenit të Ohrit Tupi i pajetë i një mashkulli sot pasdite është gjetur në ujërat e Liqenit të Ohrit, në afërsi të fshatit Podmolje. H
Operacion i jashtëzakonshëm në Kamenicë për shpëtimin e qenit Sigurisht se në shumë raste qytetarët e Kosovës kanë nevojë për ndihmën e pjesëtarëve të institucioneve emergjente në ve
Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në liqenin e Mitrovicës Një trup i pajetë është gjetur pasditen e sotme nga Policia e Kosovës në afërsi të Liqenit Akumulues në Mitrovicë. Zë
Rehabilitohet moli i Parkun të Liqenit Në një kohe të shkurtër Parku i Liqenit Artificial është kthyer në një nga destinacionet më të preferuara për qytetarët
Albëria dorëzohet para fëmijëve, tregon për ndarjen nga bashkëshorti Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar këtë të hënë “Në Kurthin e Piter Pan” ku iu përgjigj fëmijëve se pse ishte ndarë nga p
Drejt fundit pista e vrapimit dhe e biçikletave në Parkun e Liqenit Me pistën e re të vrapimit dhe pedalimit Parku i Madh i Liqenit ofron tashmë më shumë mundësi për të gjithë ata që duan