999 rezultate për

qendroi

Ja çfarë bën ky qen pasi i vdes pronarja (FOTO) Kelly Black me banim në Florida kishte një qen besnik, i cili quhej Paco. Gruaja ishte duke kaluar në rrugë, kur u sh
Berisha: Rama shkeli rregulloren teksa qëndroi si truproja im Ish kryeministri Sali Berisha, në një status në Facebook thotë se Rama ka dashur ta pengonte në të drejtën e përgjigjes
Dy lojtarë të Kombëtares probleme me dëmtimet Kombëtarja Kuqezi i nisi thuajse e plotë përgatitjet për ndeshjen me Serbinë. Organikës së përfaqësueses i mungojnë vetë
Kontrabanduesit nuk pengohen nga askush në kufirin Maqedoni-Kosovë (VIDEO) Për më shumë se një dekadë, në Bjeshkët e Hanit të Elezit në hyjnë në mënyrë ilegale barna dhe produkte të tjera si duha
Kur Tito pritej me flamuj e valle shqiptare në Prishtinë (VIDEO) Ish-udhëheqësi komunist i Jugosllavisë, Josip Broz Tito, e ka vizituar dy herë Kosovën. E para në stacionin e trenit në
Sadiku super gol per Zyrihun (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku i ka dhënë sot në fitoren ekipit të tij Zyrihut në ndeshjen e luajtur në
E pabesueshme, qëndroi 42 vite në koma Infermieria qëndroi për 42 vite me rradhë në gjendje kome. 67 vjeçarja Aruna Shabaug, ka qëndruar në koma që prej vitit
Jessie J sërish me shqiponjën (FOTO LAJM) Jessie J nuk e harron shqiponjën. Kjo duket qartë dhe në një foto që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, duk
PD heq Mesila Dodën si koordinatore në Tiranë pse qëndroi në Kuvend Për shkak të vendimit të marrë dy ditë më parë ku Mesila Doda qëndroi në Kuvend për votimin e arrestimit të dy deputetëv
26 vjeçari kërcënonte se do hidhej nga pema pasi do i prishnin shtëpinë Një 26 vjeçar në Lundër ka protestuar në mënyrë të veçantë për mos ti prishur shtëpinë. Ai ka hypur tek një pemë, duke k
A është ky bunkeri ku qëndroi Adem Jashari? (FOTO LAJM) Me rastin e përkutimit të “Epopesë së UÇK-së”, në rrjete sociale po qarkullojnë fotografi që kanë të bëjnë me komandandt
Rosela: Arvizu më qëndroi pranë në një moment të vështirë Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka shuar të gjithë kuriozitetin në lidhje me miqësinë që ekziston me ish ambasadorin Arvizu d
Inter, nesër prezantimi i Xherdan Shaqirit Nesër në ora 13:00 do të prezantohet në qëndrën stërvitore të Interit, Appiano Gentile, blerja më e fundit e merkatos së
Enver Hoxha qëndroi 2 javë në Jugosllavi, por nuk e vizitoi Kosovën (VIDEO) Diktatori Enver Hoxha kur e vizitoi Jugosllavinë përpara 68 vitesh ka qëndruar jo më pak se 2 javë në shtetin jugosllav,
Ja ku qëndroi Morina para se të ngrinte fluturaken (FOTO LAJM) Sipas portalit serb, "Alo.rs", Ismajl Morina, ka fjetur në Hostel "Ferit" në Beograd para se të lëshonte fluturaken mbi
Lampard: Dua të qëndroi tek City Frank Lampard është shprehur se ai nuk ka ardhur vetëm për aventure tek City dhe se dëshiron që të qëndoi më gjatë dhe j
Shuhet kurioziteti, ja sa orë në ditë punonte Mbreti Në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Princi Leka Zogu, publikon shpesh informacione për aktivitetet e tij, ndon
9 minuta në fushë, ç'ndodhi me CR7-ën?! (VIDEO) Madrilenët nuk do e harrojnë lehtë këtë javë: edhe pse kishin gjithçka në duart e tyre pas humbjes së Atletico Madrid nd
Vdes burri që qëndroi për 20 vite tek varri gruas (FOTO LAJM) Ka dashuri që zgjasin deri në vdekje, por ka dashuri që zgjasin edhe pas vdekjes siç është rasti i një gruaje me fat e c
Trumcaku viziton studiot e lajmeve në BBC Një trumcak duke fluturuar brenda studiove të transmetimit të "BBC". Kjo gjë ka ndodhur gjatë momentit kur prezantuesja