999 rezultate për

qendroi

Qëndroi i fshehur në shpellë për 17 vite, kapet 63 vjeçari i këkuar për trafikim Policia kineze ka arrestuar një person, i cili ishte në kërkim prej 17 vitesh. 63-vjeçari i quajtur Song Jiang u kap tek
Meta viziton sërish Kosovën Meta s’i ndahet Kosovës, qëndron në këtë vend fantastik Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta thuajse cdo javë e shohim n
Topless dhe me ëmbëlsira në dorë, modelja nuk do t' ia dijë për kilet (FOTO LAJM) Kerry Katonae shijoi çdo kafshatë të burgerit teksa qëndroi ulur në shtratin e plazhit. Nëna e pesë fëmijëve u fotog
Njihni Flakën: Vajza që qendroi tre muaj pa askënd në spital, u shpëtua nga një prishtinalie (VIDEO) Kur në muajt e parë të vitit 1999 e gjithë Kosova ishte në luftë, një foshnje nga Peja kishte mbetur pa prindërit e saj
Në Ecolog qëndroi për vizitë Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Kryetari i Bordit Këshilldhënës të Ecolog International, Lazim Destani e priti për vizitë kryeministrin e Republikës së
Capello tregon historinë si qëndroi Messi te Barça: Kur ishte 16 vjeç e kërkova te Juventus Lionel Messi, që vazhdon të bëjë të ëndërrojnë tifozët e Barcelonës, është sot në "Camp Nou" edhe për meritë të Fabio Ca
Pamje e qiellit para stuhisë tmerron banorët (VIDEO) Një studi supergjigande, është filmuar mbi qiellin e Amarillos, në Teksas. Videoja tregon atë që duket të jetë një re
Motoçikleta më e rrallë, qëndroi 40 vite në mur (VIDEO) Një motoçikletë tërësisht e paprekur 100-vjeçare, e quajtur Traub, është gjetur brenda një muri. Sipas pronarit mot
Manaj protagonist në Spanjë, shënon gol pas 3 muajsh (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, është rikthyer protagonist me skuadrën e Albasetes në Ligën e Dytë spanjolle, teksa ka
Njihuni me gruan që u varros gabimisht dhe qëndroi 11 ditë nën tokë Një grua besohet të jetë varrosur gabimisht e gjallë dhe ka qëndruar e vetëdijshme brenda arkivolit të saj për 11 ditë p
Gerarrd analizon Grezdën: U rrit gjatë lojës Eros Grezda luajti si titullar për skuadrën e Rejnxhersit në ndeshjen përballë skuadrës së St. Mirren. Lojtari u zëv
Punëtori shqiptar që i shpëtoi vdekjes rrëfen si qëndroi për dy orë i varur Përparim Sadiku punëtor i kompanisë, “Bechtel Enka”, kishte mbetur dy orë i varur në vinç si pasojë e rrëzimit të njërit
Qëndroi disa orë në Prokurori, për çfarë u pyet Ervin Salianji Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, ka qënë i pranishëm sot në Prokuroria e Krimeve të Rënda, pasi ishte thir
Ozil falenderon lojtarin e Gjermanisë: Vetëm ai më qëndroi pranë Mesut Ozil u largua duke lënë një shije të hidhur te skuadra e Gjermanisë. Por i vetmi lojtar që i qëndori pranë mesfush
Qëndroi në tribunë ndaj Portugalisë, Balotelli peshon 100 kilogram Gazeta franceze “L’Equipe” raporton se sulmuesi italian Mario Balotelli ka arritur peshën 100 kilogramë, gjë që është vë
Iku me bujë, gazetari i njohur rikthehet tek televizioni ku ishte? Surprizat nuk janë të pakta në tregun mediatik shqiptar ku çdo ditë përhapen lajme mbi transferimet e ndryshme të figura
Ditë e veçantë për Ronaldon, si sot para 15 vitesh… Një ditë e shënuar është kjo e sotmja për Kristiano Ronaldon. Si sot 15 vite më parë lojtari portugez ka bërë në moshën
Haradinaj: SHBA na qëndroi përkrah, në rrugëtimin tonë historik ​Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se “SHBA na qëndroi përkrah Kosovës në rrugëtimin historik.
Qëndroi në koma 12 vite, ja çfarë tha kur u zgjua (FOTO LAJM) Ishte viti 1988, dhe Martin Pistorius ishte një djalë 12-vjeçar i shëndetshëm që u rrit në Afrikën e Jugut, kur jeta e t
Këngëtarja e njohur shqiptare: Sot do të isha në Zvicër duke mjelur lopën Këngëtarja Rozana Radi e ftuar në "Why Not" të Roza Latit ka rrëfyer se është meritë e babait që qëndroi në Shqipëri pas