999 rezultate për

qendro

Spekullimet për Messin, Bartomeu tregon si qëndron e vërteta Lionel Messit i ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e tij aktuale me Barcelonën. Është raportuar se argjentinas
ZYRTARE/ Mkhitaryan zgjat huazimin me Romën Roma arrin akordin me Arsenalin për zgjatjen e huazimit të Henrik Mkhitaryan. Mesfushori armen do të qëndrojë te verdhek
"Do të kem gjithmonë këtë moshë", Lei feston ditëlindjen me foton më të "nxehtë" (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e cila bën goxha zhurmë në botën e shoëbizit feston sot ditëlindjen dhe mbush 27 vjeç. Lei Kraja
A e dini çfarë i ndodh trupit kur qëndroni ulur gjatë? Këtu janë disa mënyra që kjo gjë mund të ndikojë negativisht në trupin tuaj. Tretje të ngadaltë Shumë herë ata që
Ndryshojnë planet e Napolit për Elseid Hysajn Në futboll, planet mund të ndryshojnë papritur, në varësi të situatave të krijuara. Kështu po i ndodh edhe mbrojtësit
A do i rriste hapja e transportit publik rastet? Flet Pipero Mjeku Pëllumb Pipero tha se gjendja në spitalin infektiv me të shtruarit e prekur nga COVID -19, është serioze. Duke
Njerëzit më përtacë kanë këto shenja horoskopi, qëndrojini sa më larg Më poshtë po ju njohim me 3 nga shenjat më përtace të shenjave të zodiakut: DEMI I përkushtohen me shpirt një aspekt
Vajza kini kujdes! Shenjat e trupit që tregojnë se burri ju ka tradhtuar (FOTO LAJM) Nëse së paku për disa javë përqendroheni dhe vështroni trupin e partnerit dhe arrini të mësoni gjuhën e trupit të saj ap
Kryeministri Hoti në Bruksel, nuk po qëndron për dialogun Dy ditë përpara takimit të shumëdiskutuar të Washingtonit, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të qëndrojë në Bruks
Marotta i bindur: Lautaro qëndron te Interi Beppe Marotta i bindur se e ardhmja e Lautaro Martinezit do të jetë tek Interi. Drejtori i përgjithshëm zikaltër qetë
Qëndroi i pastër për javë me radhë, si u infektua sot Përmeti Edhe pse ka qëndruar i pastër për javë e javë me radhë, sot Përmeti është infektuar nga COVID-19. Koronavirusi ka mbë
Pronarja qëndron para fadromës dhe kundërshton me forcë policinë (VIDEO) Në plazhin e Shëngjinit ka pasur ndërhyrje të IKMT kundër ndërtimeve pa leje, ku një pronare është pèrplasur me pòlicinë
Australia merr vendimin drastik, kufijtë do të qendrojnë mbyllur deri në 2021 Australia ka të ngjarë të mos rihapë kufirin e saj për udhëtarët ndërkombëtarë deri vitin e ardhshëm, por do të kërkojë
Infektohen me koronavirus punonjësit e administratës, Bashkia e Tiranës jep urdhërin e rëndësishëm Raste pozitive ndaj koronavirusit kanë rezultar dhe në punonjës të Bashkisë Tiranë. Shumica e rasteve mësohet se janë
Konfirmuan largimin e Silvas dhe Cavanit, por lojtarëvë u mbaron kontrata para fundit të sezonit Thiago Silva dhe Edinson Cavani do të jenë pa kontratë në fund të muajit qershor. Dy veteranëve iu përfundon kontrata
Moderatoret shqiptare që preferuan të qëndrojnë natyrale dhe larg botoxit (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Një aromë për çdo lëkurë, llojet e parfumit që duhet të përdorni “Çdo njeri ka një aromë unike, për të cilën ne besojmë se lidhet me sistemin imunitar dhe ndikohet nga vendi ku jetojmë
Pista kryesore e ekzekutimit të Billës, flasin familjarët Një nga pistat kryesore për vrasjen e Hekuran Billës, mbrëmjen e djeshme në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tir
"Thirri mendjes, ti je i sëmurë nga koka", zbardhet debati i ashpër mes Enverit dhe Koço Tashkos Publikohet një dokument i panjohur, nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së që bën fjalë mbi bisedën e sekr
Challandes jep lajmin e mirë: Të gjithë më duan te Kosova, do të qëndroj Tekniku zviceran, Bernard Challandes, synon të arrijë suksesin historik nën drejtimin e Kosovës, duke u kualifikuar në "