999 rezultate për

qendro

Milani "piketon" zëvendësuesin e Donnarummas, vjen nga Franca Pasi Begovic nuk ka pranuar të qëndroj në "San Siro", Milani tashmë e ka gjetur portierin e dytë. Rosonerët kanë arri
Rekord i ri botëror, ky i ri qëndroi mbi 30 minuta në akull (VIDEO) Një austriak theu rekordin e tij për qëndrimin në një kuti të mbushur me akull. Josef Koeberl arriti të qëndronte për dy
Ndeshja me Greqinë, "Dardanët" ndezin fishekzjarre te hoteli ku po qëndrojnë grekët (VIDEO) Tifo-grupi kosovar, "Dardanët" e kanë ndezur atmosferën para ndeshjes, Kosovë – Greqi. "Dardanët" kanë ndezur fishekz
Konflikti me Greqinë, kërcënon Erdogan: Turqia ka fuqinë politike dhe ushtarake që të grisë hartat që i imponohen Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan deklaroi se “Si Turqi dhe si popull turk ne jemi të përgatitur për çdo mundës
Messi qëndroi, por cilat do të jenë pasojët e tij te Barcelona? Telenovela më e madhe e verës ka përfunduar kur Lionel Messi tregoi vendimin e tij për të qëndruar në Barcelonë. Argj
Vendosi të qëndrojë te Barcelona, por Messi as sot nuk shkon në stërvitje Lionel Messi të premten ka konfirmuar se do të mbetet te Barcelona edhe këtë sezon. Por, argjentinasi në mëngjesin e
Momenti shokues, gruaja qëndron në krahun e aeroplanit (VIDEO) Ndjesia e ngecjes në aeroplan në fund të një udhëtimi na tmerron vetëm duke e menduar, por ja që s'është kështu për të g
Messi qëndroi, Barcelona mburret në rrjetet sociale Lionel Messi bëri publik vendimin e tij. Përmes një interviste për “Goal.com” , argjentinasi deklaroi se ai ka vendosur
Messi del me deklaratë, pritet vendimi i tij final Lionel Messi do të qëndrojë te Barcelona. Argjentinasi me shumë mundësi do të mbetet këtë sezon te katalanasit për t’u l
Messi dhe Suarez kapen së bashku, çfarë po bën dyshja e Barçës? Lionel Messi është në qendër të vëmendjes për shkak se kërkoi largimin nga Barcelona. Sot Jorge Messi u takua sërish
"Djali im nuk do të qëndrojë në Barcelonë", zbulohen detaje nga takimi i babait të Messit dhe Bartomeut Në një takimin profesional dhe me respekt, Josep Maria Bartomeu dhe Jorge Messi nuk arritën një marrëveshje mbi të ardhm
Apple e vendosi Kosovën në hartë, por jo si shtet të pavarur: Ku qendron "kleçka" Gjiganti teknologjik amerikan, “Apple Inc.” për herë të parë e ka vendosur emrin e Kosovës në shërbimin e saj të njohur
The Sun nxjerr detaje të reja: Si qëndron e vërteta e shqiptarëve në historinë e Maguire Britanikja The Sun shkruan në të përditshmen e saj se mbrojtësin Harry Maguire e kanë arrestuar në ishullin grek Mikonos
​Covid-19 qëndron në hundën e fëmijëve për tre javë Sipas një studimi të ri të bërë nga Koreja e Jugut u nxorrën përfundimet se fëmijët mund të mbajnë koronavirusin në hund
Bartomeu i gatshëm të largohet nëse qëndron Messi në Barcelonë Josep Maria Bartomeu është i gatshëm të japë dorëheqje nga posti i presidentit të Barcelonës nëse Leo Messi merr vendim
Messi qëndron te Barcelona? Bartomeu nis përpjekjet për t’i ndryshuar mendjen Lionel Messi e ka ndarë mendjen t’i japë lamtumirën Barcelonës pas gati 20 vitesh, teksa mbrëmjen e djeshme i nisi klubi
E konfirmon Barcelona, Pjanic me Covid-19 Miralem Pjanic ka rezultuar pozitiv me koronavirus pas testeve të bëra së fundmi nga klubi i Barcelonës. Mesfushori n
E ardhmja e Rashicës merr tjetër rrjedhë, qëndron te Werder Është pritur që Milot Rashica të transferohet gjatë kësaj vere por deri më tani nuk është realizuar lëvizja e tij prej W
Suarez dëshiron të qëndrojë te Barcelona, Koeman nuk e ka në planet e tij Prej disa ditësh në mediat spanjolle përflitet për një largim të Luis Suarez nga Barcelona. Sulmuesi uruguaian nuk është
A doni të qëndroni gjithë ditën të lumtur? Bëni këto 5 gjëra kur zgjoheni A doni të qëndroni gjithë ditën të lumtur? Fillon me zgjimin e duhur. Në vend që të çoheni nga krevati me tringëllim