999 rezultate për

qendro

Ramos nuk di të ndalet, barazon rekordin e Buffon dhe synon atë botëror Pesë minuta para përfundimit të ndeshjes Spanjë – Holandë, Sergio Ramos u inkuadrua për të bërë historinë. Ishte para
Granit Xhaka tregon arsyen e vetme pse qëndroi te Arsenali Granit Xhaka ishte shumë pranë largimit nga Arsenali kur në stolin e "Topçinjve" ishte Unai Emery. Trajneri spanjoll
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Pas ardhjes së Loredanës në Kosovë qëndron një surprizë e madhe (FOTO LAJM) “Medusa” nuk është e vetmja surprizë që Loredana ka rezervuar për fansat. Kohët e fundit Loredana ka udhëtuar shpesh dre
Thaçi e Veseli në paraburgimin e Hagës, makinat e Eulex brenda selisë qendrore të PDK Dy makina të Misionit të BE për sundim të ligjit në Kosovë, EULEX janë në hapësirat e selisë qendrore të Partisë Demokra
Rikthehen shirat, mbani çadrën me vete Sipas MeteoAlb dita nis me vranësira të dendura dhe shira të izoluar në zonat veriore dhe qendrore. Por pasditja dhe mbr
U gjobit se doli maskë, Monika Kryemadhi zbulon si qëndron e vërteta Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi përgënjeshtroi lajmin se ajo është gjobitur për mosmbajtjen e maskës. Në një reagim
Në kërkim për shfrytëzim prostitucioni, arrestohet 43-vjeçarja Një grua u arrestua nga policia, pasi ishte në kërkim kombëtar, e dënuar për shfrytëzim prostitucioni. Bëhet fjalë pë
Sulmi në Vjenë, Ambasada e Kosovës kërkon nga kosovarët të qëndrojnë në vende të sigurta (VIDEO) Ambasada e Kosovës në Vjenë u ka bërë sonte thirrje të gjithë kosovarëve që të qëndrojnë në vende të sigurta, pas sulmit
U rikthye me dy gola, Ronaldo: Qëndrova i "burgosur" më shumë se ç'duhej Se sa i rëndësishëm është Cristiano Ronaldo për Juventusin dhe për çdo skuadër që ka luajtur në karrierë, këtë e konfirm
COVID-19/ Rekord infektimesh e viktimash, Britania rikthen karantinën Mbretëria e Bashkuar vendosi mbylljen e të gjitha dyqaneve jo të domosdoshme, pabeve, restoranteve, bareve dhe qendrave
Kur mbaron izolimi i Ronaldos? Cristiano Ronaldo që nga 13 tetori është në izolim për shkak se ka rezultuar pozitiv me koronavirusin. Edhe pse, një
Imitoi Briseidën? Pyetja e Spiropalit shkakton të qeshura në studio Ditën e sotme Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit Ilir Meta për Kodin Zgjedhor. E ftuar në emisionin “Open”, Min
Osmani reagon pas sulmit në Francë: Terrorizmi dështon kur të gjithë qëndrojmë të bashkuar Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas sulmit terrorist që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fran
Qëndrojuni larg! 3 shenjat më arrogante të Horoskopit Çdo shenjë ka karakteristikat e veta dhe kjo i bën të veçanta. Por disa prej tyre njihen për egoizmin dhe arrogancën, sa
Mbyllet Gjermania për një muaj, Merkel: Shkollat, dyqanet dhe kishat qëndrojnë hapur Qeveria federale gjermane dhe qeveritë e landeve duan të vënë nën kontroll shifrat me rritje drastike të infektimeve me
Nuk po gjen "flutura" tek asnjë kandidat, Fjorela tregon hapur ku qëndron problemi (FOTO LAJM( Fjorela, një prej vajzave të emisionit televiziv ‘Për’Puthen’ është komentuar shpesh për qetësinë e saj, por në anën tje
Ronaldo ende pozitiv me Covid-19, ku po qëndrojnë Georgina dhe fëmijët? (FOTO LAJM) Futbollisti Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv edhe në testin e dytë të Covid-19, teksa po qëndron i izoluar në një rezi
Si të qëndroni tërheqëse për partnerin tuaj? Ja disa këshilla që duhet t’i dini Të gjitha femrat dëshirojnë që të jenë përgjithmonë me mashkullin që e dashurojnë, por kjo ka nevojë për disa mënyra sje
Pse shumë gra të zgjuara qëndrojnë beqare për vite me radhë Ju ndoshta e keni pyetur shoqen tuaj shumë herë, pse ajo është beqare dhe nuk nxiton për të bërë një familje. Gjithnj