999 rezultate për

qendro

Pse ky shkëmb në Arabi rri pezull? Misteri që shpjegohet nga skeptikët Mesazhi që pretendon se ky shkëmb i mrekullueshëm, që ndodhet në një fshat në Arabinë Saudite e qëndron mbi tokë një her
Pique është i sigurtë që Leo Messi do të qëndrojë në Barcelonë Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, beson se bashklojtari i tij, Lionel Messi, do të qëndrojë tek Barca pavarësisht zë
Turqia nderon Shqipërinë në festën e Pavarësisë, Ura e Bosforit ndriçohet kuq e zi Turqia ka uruar Shqiptarwt pwr festwn e Pavarwsisw. Dy ura nw Stamboll do tw ndricohen nga drita kuq e zi nw nder tw
Qëndrojuni larg! Këto shenja horoskopi janë armiq të përbetuar Sipas leximit të yjeve, shumë shenja të horoskopit janë kundërshtare të betura ndaj njëra-tjetrës. Ata mundohen me çd
Si qëndron e vërteta e aplikacionit që gjurmon personat me Covid? Gjatë valës së parë të Covid-19, studiuesit në Universitetin e Oksfordit ndërtuan një model kompjuterik që sugjeronte: n
Pique shpreson se do të arrijë ta bindë Messin për të qëndruar te Barcelona Gerard Pique beson se Lionel Messi do të vazhdojë të qëndrojë te Barcelona, edhe pas verës së vitit 2021. Argjentinas
Pavarësia, flamuri shqiptar valëvitet në çdo mision të NATO, BE & OKB (VIDEO) Ushtarët shqiptarë në të gjithë botën urojnë 108 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Në ditën e Flamurit, simboli ko
Efektivi i infektuar me COVID-19 qëndroi një muaj në spital, gruaja denoncon humbjen e sendeve Bashkëshortja e Florian Pemës, Valbona, denoncon në komisariatin numër 4 humbjen e sendeve me vlerë të të shoqit. Ajo
Pas tre ditësh në intubim, vdes 29-vjeçarja shqiptare shtatzënë nga COVID-19 Ka ndërruar jetë sot një grua 29-vjeçare nga coronavirusi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. E ndjera ka qen
Tërmeti i 26 nëntorit, Oliverd Varhelyi: Be do qëndrojë krah Shqipërisë Komisioneri për Zgjerimin në BE Oliver Varhelyi në 1-vjetorin e goditjes nga tërmeti të Shqipërisë, ku 51 persona humbën
"Messi qëndron te Barcelona vetëm nëse Xavi zgjidhet trajner" Messi dëshiron të qëndrojë te Barcelona dhe sipas të besuarit Sique Rodriguez nga "Carrusel Deportivo", ai do ta bëjë kë
Gati rinovimi, CR7 pritet të qëndrojë te Juve (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur për një largim të CR7 nga Juventusi në fund të sezonit, aq sa "Marca" raportoi javën që la
Zidane shuan zërat e merkatos: Isco qëndron te Reali Zinedine Zidane u mbyll dyert të gjitha skuadrave të interesuara për Roman Alarcon Suarez i njohur nga të gjithë si Isco
Varësia nga alkoli, Maradona në spital edhe për disa ditë Pas kryerjes së operacionit për heqjen e gjakut të mpiksur në tru, Diego Armando Maradona do të qëndrojë në spitalin "Ol
Uragani "Iota" i merr jetën 28 personave në Amerikën Qendrore Uragani “Iota” që goditi Amerikën Qendrore i ka marrë jetën 28 personave. Aktualisht erërat e kanë ulur shpejtësinë,
lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt. Lamtumira e danezit nga Milano mund
Lei Kraja i tregon të gjitha: Si qëndron e vërteta pas komentit të Dj Snake? (FOTO LAJM) Pasi i komentoi disa herë Marina Vjollcës në fotot e saj, Dj Snake tërhoqi vëmendjen edhe me një tjetër koment në profil
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
Monchi shpreson që Messi të qëndrojë te Barcelona edhe për shumë vite Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi ka thënë se ai shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi të vazhdojë të luajë në Sp
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e