999 rezultate për

qendro

E ardhmja e Rashicës merr tjetër rrjedhë, qëndron te Werder Është pritur që Milot Rashica të transferohet gjatë kësaj vere por deri më tani nuk është realizuar lëvizja e tij prej W
Suarez dëshiron të qëndrojë te Barcelona, Koeman nuk e ka në planet e tij Prej disa ditësh në mediat spanjolle përflitet për një largim të Luis Suarez nga Barcelona. Sulmuesi uruguaian nuk është
A doni të qëndroni gjithë ditën të lumtur? Bëni këto 5 gjëra kur zgjoheni A doni të qëndroni gjithë ditën të lumtur? Fillon me zgjimin e duhur. Në vend që të çoheni nga krevati me tringëllim
Arrihet marrëveshja: Kakavija do të qëndrojë e hapur përtej orarit për kaluar 1000 udhëtarët e fundit Arrihet marrëveshja që pala greke në doganën e Kakavijës të qëndrojë e hapur përtej orarit të deklaruar. Një gjë të t
Mund të surprizoheni, mësoni si do të jetë moti për këtë fundjavë Dita e shtunë dhe e diel parashikohet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu me intensitet të ulët
E ardhmja e Neymar dhe Mbappe, Al-Khelaifi i prerë Kylian Mbappe dhe Neymar do të qëndrojnë te PSG, për pjesën e mbetur të karrierës së tyre, ka deklaruar Nasser Al Khelai
HOROSKOPI/ Qëndroni asnjëanës, kjo shenjë do vendoset në vështirësi Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni p
Sancho qëndron te Dortmund, reagon Hummels: Jemi lumtur Mats Hummels ka dhënë komentet e tij për Jadon Sancho. Orëve të fundit është raportuar se Jadon Sancho do të qëndrojë
3 ditë pa asnjë gjurmë, kjo është banesa në Fushë Krujë ku qëndroi 15-vjecarja (VIDEO) Pas 3 ditësh, është gjetur në Fushë-Krujë, minorenia nga Vlora e cila dyshohet se shoqërohej me një djalë. Videoja që
Bel të hollë dhe bark të sheshtë: Duhet vetëm një peshqir Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Policia shqiptare ndaloi veteranin e UÇK? Zbulohet si qëndron e vërteta Mëngjesin e sotëm në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se policia shqiptare ka ndaluar një veteran të UÇK, pas një fle
Henderson i qëndron besnik Liverpoolit: Nuk e kam menduar kurrë largimin Kapiteni i Liverpool, Henderson, ka pasur dy sezonet e fundit nga më të suksesshmet në karrierën e tij, duke fituar Ligë
Nuk ka konsensus! Gjiknuri i bindur: Nesër votojmë ndryshimet kushtetuese Nuk ka pasur marrëveshje dhe konsensus mes palëve në Këshillin politik, ndërkohë mazhoranca është e sigurt për ndryshime
U largua pa shpjegim nga mbledhja, Hajdari zbulon si qëndron e vërteta Rudina Hajdari u pa teksa largohej më herët dhe pa asnjë shpjegim për mediat nga Këshilli Politik. Pas këtij veprimi,
Maldini qëndron te Milani Marrëveshja e munguar me Ralf Rangnick dhe konfirmimi i Stefano Piolit në stolin e Milanin rrjedhimisht pritet të pasohe
Helikopter privat për të takuar Raiolën, Ibra dhe Donaruma braktisin stërvitjen me Milanin Zlatan Ibrahimoviç dhe Xhanluigji Donaruma kanë marrë një helikopter privat për të takuar agjentin, Mino Raiola në Monte
Rrëfimi tronditës: Amber Heard qëndronte shtrirë në dysheme, lakuriq dhe e gjakosur Mikesha e aktores Amber Heard tha sot në gjykatë se kjo e fundit ishte lënë lakuriq dhe e gjakosur në dysheme, ndërsa is
Adrola dhe Capital T? E vërteta që qëndron pas fotos që trazoi rrjetin Adrola Dushi dhe Capital T nuk janë në një lidhje. Edhe pse ata postuan një foto sa për të trazuar ujërat, gjërat jan
Anulohet ceremonia qendrore e ndarjes së çmimeve Nobel Fondacioni Nobel, i cili administron ndarjen e çmimeve prestigjioze Nobel, thotë se për shkak të pandemisë koronavirusit
"I mbështjellin me mushama, si qen", denoncimi i fortë i nga personeli urgjencës Bardh Spahia ka bërë publike në rrjetin social Facebook, SMS-të e stafit mjekësor të Urgjencës të cilët punojnë në kusht