999 rezultate për

qendro

6 këshilla të thjeshta për të mos u sëmurur këtë dimër Gripërat dhe virozat e dimrit shpesh na bëjnë të lëmë punën disa ditë ose të anulojmë planet për pushime dimërore. Paran
Të gjithë "sy e veshë", pse Kim dhe Kanye po qëndrojnë në heshtje për divorcin (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë kryefjala e mediave rozë gjatë gjithë kësaj kohe. Është raportuar se ata të dy i
Leonardo: Duam që Neymar e Mbappe të qëndrojnë te PSG Neymar Jr dhe Kylian Mbappe vazhdojnë të kenë shumë merkato, pavarsisht krizës financiare që ka prekur futbollin për shk
Temperaturat u ulën papritur, si të mbrohemi nga i ftohti Dimri dhe temperaturat e ftohta mund ta dëmtojnë shëndetin tuaj, ja disa këshilla si të mbrohemi nga i ftohti: – Vish
"Stop përbaltjes", Kalo zbulon ku qëndron problemi në dobësinë e sistemi shëndetësor Mjeku Tritan Kalo njihet si një nga kritikët e mëdhenj dhe ka bërë mjaft polemika me ata persona që në këtë periudhë pan
Qëndrojuni larg! Dy shenjat e Horoskopit që nuk i keni për lidhje serioze Disa shenja i tremben aq shumë një lidhjeje të qëndruesheme dhe angazhimeve në çift saqë janë të gatshme të braktisin ed
5 sekretet që qëndrojnë pas shkëlqimit të përjetshëm të Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Duket se vitet për Jennifer Lopez kanë ndalur pasi vazhdon të shfaqet gjithmonë në super formë. Por për të patur linja p
Ermali dhe Fifi janë kushërinj? Këngëtari shpjegon si qëndron e vërteta Fifi dhe Ermal Fejzullahu zbuluan pak kohë më parë se ata ishin kushërinj me njëri-tjetrin. Kur Ermali ishte i ftuar
Gjermania është vendi sekret që dhuroi vaksinën? Ambasada zbulon si qëndron e vërteta Ambasada Gjermane në Tiranë ka reaguar sot lidhur me ardhjen e vaksinë të Pfizer ditën e djeshme në Shqipëri, ku u përfo
"Lum" ofertash, Upamecano vendos mos largohet në janar Mbrojtësi i RB Leipzig, Dayot Upamecano, pavarësisht interesimit të madh nga klubet e mëdha evropiane, do qëndrojë në Le
Sulmuesi i shumëdëshiruar nga Juventus, bardhezinjtë i qëndrojnë planit A Juventus në këtë merkato është duke këmbëngulur për të gjetur një sulmues i cili mund të zëvendësojë Alvaro Moratën në m
Sekreti për këmbë që s’plasariten kurrë qëndron tek ky përbërës Plasaritja e këmbëve ndodh në pjesën më të madhe të rasteve nga tharja e lëkurës, të ecurit zbathur, këpucët e hapura te
Sa herë në javë/muaj duhet t’i ndërroni çarçafët që të qëndroni të shëndetshëm Ndoshta nuk e kishit menduar, por çarçafët mund të përmbajnë shumë baktere dhe mikroorganizma nëse nuk ndërrohen shpesh.
Granada – Barcelona, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë vazhdimësinë pozitive në kampionat Granada do të ndeshet me Barcelonën në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Barça qëndron në vendin e katërt me 31
Greqia nuk lëshon "pe" për shqiptarët, deri kur do të qendrojë i mbyllur kufiri Ministria e Mbrojtjes së Qytetarëve të Greqisë publikoi kufizimet e reja deri më 21 Janar me qëllim parandalimin e përha
Skënder Brataj: Ora policore duhet të qëndrojë edhe për 2 javë! Duke filluar nga sot, rikthehet sërish kufizimi i orarit të lëvizjes në orën 22:00. Për shefin e Urgjencës Kombëtare, Sk
"Stafeta i kalon Xhaçkës", por Rama e thotë hapur: Pas saj qëndroj unë Kryeministri Edi Rama i ka kaluar sot stafetën e Ministrisë së Jashtme Olta Xhaçkës, pas dorëheqjes së Gent Cakaj. Në
Anglia mbyllet sërish, i gjithë populli do të qëndrojë në shtëpi deri në mes të shkurtit Kryeministri britanik Boris Johnson njoftoi një bllokim tjetër kombëtar për Anglinë të hënën në mbrëmje. “Është e qar
Flamuri kombëtar qëndron në tokë para Medreses (FOTO LAJM) Respektimi i simboleve kombëtare është obligim i të gjithë personave fizik por edhe subjekteve juridike dhe institucione
"Babai i vaksinës" bën parashikimin e zymtë për koronavirusin Prof.Dr. Ugur Sahin është një ndër shkencëtarët më të famshëm aktualisht për shkak se sëbashku me bashkëshorten Özlem Tü