999 rezultate për

qendres

Shpat Kasapi harron Afërditën, ja me kë është lidhur Shpat Kasapi, pas ndarjes nga bukuroshja Afërdita Dreshaj është parë së fundmi në praninë e një vajze tjetër, Qëndresa D
Ish drejtoresha dhe 4 punonjëset lihen në burg pas skandalit në jetimore Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg ish drejtoreshën e Qendrës Rezidenciale për Fëmijë dhe katër punonjëset e arrestuara
Shok në Shkodër, vajza e mitur është abuzuar nga djali i ish-drejtoreshës Teksa Drejtori i shtëpisë së fëmijës në Shkodër tha se duhet të presim përfundimin e hetimeve për zbardhjen e së vertetë
Drejtori i Qendrës së Fëmijëve: Të presim përfundimin e hetimit Drejtori i Qendrës së Fëmijëve, Gëzim Mahmutaj, ka reaguar në lidhje me ngjarjen ku 3 vajza në këtë qendër janë abuzuar
TRONDITËSE / Në Rezidencën e Fëmijëve Shkodër 3 vajza janë përdhunuar Prokuroria e Shkodrës ka urdhëruar ndalinim e disa punonjësve të Rezidencës të Fëmijëve Shkodër përfshirë edhe ish drejt
Erisa Xhixho bëhet me djalë Zv/Ministrja aktuale e Integrimit, Erisa Xhixho është bërë me djalë. Xhixho e ka quajtur djalin e saj Henri. Numri d
Ja si e feston Juventusi titullin kampion (VIDEO) Te Juventus ka festë pas fitores së Romës ndaj Napolit. Bardhezinjtë ishin mbledhur të gjithë së bashku në zyrat e klubi
Si ishte konceptuar sheshi "Skënderbej" në vitet ’70 (FOTO LAJM) Sot kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe kryeministri Edi Rama, prezantuan projektin e ri të sheshit "Skënderbej".
Albin Kurti këshillon Ramën: PS në Shqipëri duhet të jetë më shumë e majtë Ddeputeti i Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar qeverisjen e Partisë Socialiste në Shqipëri nën drejtimin e Kryemini
Përfshihet nga flakët një qendër tregtare në Prizren Gjatë mbrëmjes së sotme (e enjte) rreth orës 21:30 minuta, në ambientet e depos së Qendrës Tregtare “VIVA FRESH” në rrug
Ja sa emigrantë do të pranojë Maqedonia Maqedonia do të pranojë nga Greqia aq emigrantë sa ç'dalin nga Serbia. Ky vendim hyn në fuqi nga dita e sotme i cili
Bomba në makinën e biznesmenit, karta e telefonit u aktivizua një ditë para Karta e celularit që ishte ngjitur me pakon me tritol që ra nga makina e biznesmenit Nuredin Suli, në parkingun e qendrë
Atentati ndaj biznesmenit, tritoli i vendosur në parkingun e qendrës tregtare Sa i takon vendosjes së tritolit një biznesmeni në nje qëndër tregtare në kryeqytet, grupi hetimor dyshon se personat që
Tritol poshtë makinës tek Komuna e Parisit Pas sinjalizimit për alarmin për bombë tek Komuna e Parisit, të dhëna të tjera janë bërë me dije gjatë mesditës. Ne saje
Nis në Babrru ndërtimi i qendrës për azilkërkues nga Siria Brënda datës 30 qershor është parashikuar që të përfundojë ndërtimi i një qëndre në Babrru, ku do të presë azilkërkues
AP: Mos largoni nga puna 24 punonjëset e Qëndrës së Zhvillimit Shkodër Avokati i Popullit, Igli Totozani, i ka dërguar një rekomandim Ministrit të Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi,
Malisheva nën ujë (FOTO LAJM) Si pasojë e reshjeve të vazhdueshme të shiut dhe shkrirjes së borë, në Komunën e Malishevës, ka vërshime të mëdha. Qendr
Franca mbyll kufijtë, shpallet gjendje e jashtëzakonshme Presidenti francez Fransua Hollande ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme në vend. Mediat franceze raportojnë se të
Sërish dhunë ndaj bluzave të bardha, në kërkim një 55 vjeçar Një shtetas është shpallur në kërkim, pasi ka dhunuar një infermier në Fier, për shkaqe që ende nuk janë zbardhur. Ngjar
Vazhdon djegja misterioze e makinave në Kumanovë (FOTO LAJM) Vazhdon aksioni misterioz i djegjeve të makinave në Kumanovë. Mbrëmjen e djeshme janë djegur edhe dy makina, që të dyja