999 rezultate për

qendres

U pezullua se bëri fushatë, drejtoresha e Shëndetësisë: Ja e vërteta Ministria e Shëndetësisë ka pezulluar drejtoreshën e Qendrës Shëndetësore numër 1, Lushnjë, Julinda Feracaku, pasi dysho
Mori pjesë në fushatë, MSH pezullon drejtoreshën e Qendrës Shëndetësore Ministria e Shëndetësisë ka vendosur pezullimin e drejtoreshës së Qendrës Shëndetësore numër 1, Lushnje, e cila dyshohet
Marina dhe Geti të fiksuar pas blerjeve, çifti fotografohet pranë qendrës tregtare (FOTO LAJM) Të veshur në stilin “casual” dhe në formë shumë të mirë fizike, çifti më i komentuar në showbiz-in shqiptar, Getoar Seli
Makina bombë shpërthen jashtë qendrës tregtare, ja tmerri i kalimtarëve (VIDEO) Një makinë bombë ka shpërthyer jashtë një qendre tregtare në Tajlandë, ndërsa dhjetra njerëz që ndodheshin aty pranë jan
Zijadin Sela bëhet simbol i qendresës, shqiptarët shpërndajnë masivisht foton e tij (FOTO LAJM) Zijadin Sela ishte në grupin e deputetëve që u rrahën keq sëbashku me Zoran Zaevin gjatë bastisjes së Kuvendit të Maqedo
Bombarduesit rusë vijnë në Ballkan Ministria ruse e Mbrojtjes ka njoftuar se ushtria e saj do të fluturojë këtë javë mbi Ballkan për të vlerësuar, sipas ty
Aksident pranë qendrës tregtare në Tiranë, s’ka të lënduar Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident në afërsi të një qendre tregtare, në hyrje të autostradës Tiranë-Elbasan. Dy
E TMERRSHME/ Avioni në Australi bie brenda qendrës tregtare (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Australi. Një aeroplan ka rënë në një qendër tregtare në afërsi të aeroportit Esed
A do jetë Artan Grubi drejtor i qendrës për menaxhimin e krizave? Në Prishtinë po mbahet Samiti i Komisioneve parlamentare të politikës së Jashtme, ndërsa një ndër temat e këtij diskutim
Protestat masive, shpëton qeveria rumune Qeveria e qendrës së majtë e Rumanisë i shpëtoi sot votës së mosbesimit, pas protestave masive kundër një dekreti në lid
Sulm në një qendër tregtare, një i vdekur dhe 6 të plagosur në SHBA Të paktën 6 persona janë plagosur ndërsa një tjetër ka ndërruar jetë si pasojë e një sulmi me armë zjarri në një qendër
Shtimë, përfshihet nga flakët një qendër tregtare (FOTO & VIDEO) Një qendër tregtare në komunën e Shtimës është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme. Zjarrfikësit kanë mbërritu
Bënja shpallet Qendër e mbrojtur Historike (FOTO LAJM) Në mbledhjen e sotme të qeverisë, me vendim të Këshillit të Ministrave, fshati i Bënjës në Përmet shpallet Qendër e Mbro
Policët dhunojnë të miturin brenda qendrës tregtare në Tiranë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është arritur të filmohet ditën e djeshme në rrugën “Teodor Keko” pranë zonës së njohur si Unaza e R
Zuckerberg zbulon pamjet brenda qendrës së të dhënave të Facebook Themeluesi i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, ka paraqitur pamjet e rralla të brendësisë së njërës n
Tre arinj transferohen drejt Qendrës Strehimore në Prishtinë Tre arinj të mbajtur në robëri u transferuan sot drejt qendrës strehimore “Pylli i arinjve” në Prishtinë, në bazë të mar
Sherr në parukeri. Vajzën e nxjerrin për flokësh jashtë (VIDEO) Përgjithësisht parukeritë janë vendi i thashethemeve duke qenë se është një vend i mbushur plot e përplot vetëm me femra
Brenda qendrës së të dhënave të Facebook (FOTO LAJM) Gjatë kësaj javë një grup i vogël reporterësh janë ftuar nga facebook, te qendra e të dhënave të saj, ndërsa shumica e k
"Arrest shtëpie” drejtoreshës dhe infermieres së Qendrës në Shkodër “Arrest shtëpie” është masa e sigurisë caktuar nga Gjykata e Shkodrës për dy nga drejtueset e Qendrës së Zhvillimit në k
Skandali në Shkodër/ Punonjësit e Qendrës kërkojnë verifikimin e pamjeve Në atë çfarë është trumbetur dy ditët e fundit, për skandalin me të sëmurët mendorë, një reagim ka ardhur nga punonjësit