999 rezultate për

qendre

Ky është kandidati për kryetar të Shtimes nga Vetëvendosja Ruzhdi Jashari do të jetë kandidati për kryetar të Shtimes nga Lëvizja Vetëvendosje. Këtë e bëri të ditur vetë Vetëve
Ky është kandidati i VV-së për komunën e Vushtrrisë Besim Muzaqi është kandidat i VV-së për Vushtrri Besim Muzaqi do ta jetë kandidati i Lëvizjes për komunën e Vushtrrisë,
Taravari: Të lënduarit në gjendje stabile dhe jashtë rrezikut për jetën Të lënduarit në aksidentin e djeshëm në Veles, të cilët janë pranuar në Qendrën klinike janë në gjendje stabile dhe jash
Mbytet një pushues në Velipojë Një pushues tjetër nga Kosova, 76 vjeç ka humbur jetën në Velipojë bën me dije Policia e Shkodrës. Sipas policisë po
Portokalli i kuq lufton obezitetin dhe sëmundjet kardiovaskulare Një studim i ndërmarrë nga disa shkencëtarë italianë dhe britanikë ka zbuluar se portokalli i kuq ndihmon për të zvogëlu
Sot bëhet prezantimi i makinës së parë elektrike në Kosovë Në korrik të vitit 2016, gjashtë krijues të rinj të qendrës BONEVET në Gjakovë, tre djem dhe tri vajza, të moshës 14 der
Grida Duma zbukuron qendrën e votimit (FOTO LAJM) Politikania dhe sekretarja e Marrëdhënies me Publikun e partisë Demokratike, Grida Duma ka shkëlqyer si çdo herë edhe k
Rrihet sekretari i qendrës së votimit në Peqin Në peqin është dhunuar Sekretari i qendrës së votimit në fshatin Fatish, duke bërë që votimet të ndalohen. “Ishin
Nusja nga Durrësi i le të gjithë pa fjalë, hedh vallen në qendrën e votimit (FOTO LAJM) Një çift nga Durrësi në ditën më të rëndësishme të jetës kanë vendosur të votojnë. Mirëpo ndryshe nga çiftet e tjera, kë
Sherr brenda qëndrës së votimit, kërkohet ndihma e policisë Nga ora 07:00 në Shqipëri poi zhvillohet proçesi zgjedhor ku shqiptarët po vendosin me votë për 140 deputetët të cilët d
Në Korçë gazetarja nuk lejohet që të hyjë në qendrën e votimit, ja pamjet (VIDEO) Dita e zgjedhjeve përveç numrit të madh të vëzhguesve ka edhe shumë gazetarë të cilët janë në terren për të raportuar. N
"Lufta e nuseve" në jetën reale, vajzat zbardhin qendrat e votimeve (FOTO LAJM) Vajza nga Fieri ishte ajo qe nisi këtë “luftë” dhe duket se nuset e tjera nuk ngurruan ta ndjekin pas. Nuset në
PS-LSI "luftë" në Lezhë, Ndreu: Militantët e Metës po bëjnë presion Kandidati i PS-së Pjerin Ndreu ka reaguar në lidhje me përplasjen me armë në Shëngjin para qendrës së votimit ku mbeti i
E mahnitshme, një nuse në qendrën e votimit (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë sesa e rëndësishme ëështë të votosh dhe të japësh kontributin tënd në këtë ditë zgjedhore. Një pje
Skandal! LSI zbulon fotot: Kandidati i PS po shpërndan para në Durrës Lëvizja Socialiste për Integrim ka denoncuar një përfaqësues të Partisë Socialiste. Sipas LSi ky përfaqësues po shpë
Incident në qendrën e votimit në Golem, kërkohet ndërhyrja e policisë Një qendër votimi në Golem të Kavajës është bllokuar për më shumë se një orë mëngjesin e sotëm. Nga raportimet e par
Polici rrihet në qendrën e votimit në Mallakastër, kapet autori Një incident i rëndë është shënuar sot në Drenovë të Mallakastrës. Sipas njoftimit të Policisë, një efektiv policie ësht
Thaçi: Arbëreshët model unik i qëndresës (FOTO) Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Kalabri, mbrëmë ka vizituar edhe disa lokalit
Asnjë tabelë në gjuhën shqipe në Qendrën Klinike të Shkupit (Video) Në tabelën e Qendrës Klinike “Nënë Tereza”, gjenden vetëm në gjuhën maqedonase dhe gjuhën angleze. Nexhat Veseli, ka
Ja ku ndodhej vogëlushi Zaho gjatë përurimit të Sheshit Skëndërbej (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme ishte një festë për qendrën e Tiranës, ku u përurua sheshi i ri Skëndërbej. Pas 10 muaj punimesh, para