999 rezultate për

qendre

SKANDALOZE/ Vizitorët e Brezovicës paguajnë taksa pa kuponë fiskalë Ministria e Mjedisit dhe e Planifikimit Hapësinor dy ditë ma parë ka vendosur laurën në hyrje të Qendrës së skijimit, te
Ish-kryeministri pranë rikthimit në pushtet Në zgjedhjet e përgjithshme të Italisë në mars, fituesi më i madh me gjasa do të jetë Silvio Berluskoni, një ish-kryemin
Vodhën produkte në qendrën tregtare në Tiranë, policia jep detaje për tre shoqet Jane kapur mat duke vjedhur tre shoqe ne qendren tregtare ne Tirane. Policia e Tiranes ben me dije se ka referuar materi
Portieri i Kombëtares U-21 jep dhurata fëmijëve me rastin e Krishtlindjeve (VIDEO) Në një ditë feste si kjo e Krishtlindjes, njerëzit gjithmonë e më tepër përpiqen të jenë sa më humanë dhe më të ndërgjeg
Në shtëpinë e Labit sot ka festë Labinot Gashi është njëri nga moderatorët më të njohur shqiptar. Ai muajt e fundit kishte qenë në kryetitujt e medie
Një votues në Istog lejohet të votojë me pasaportë të ish-Jugosllavisë Procesi i votimit për të parin e Istogut vazhdon të rrjedhë normalisht dhe qytetarët vazhdojnë të votojnë të pa penguar.
119 km/orë brenda qendrës, kapet shoferi i "çmendur" (VIDEO) Policia ka ndalur dhe arrestuar një shtetas në Tiranë i cili ka qënë me shpejtësi të madhe brenda një zone të banuar.
Ky është personi që zë vendin e Aida Dërgutit Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Vushtrri sot mbajti mbledhjen e radhës të Këshillit, në të cilën mori pjesë edhe sekre
Vetëvendosje shkarkon Aida Dërgutin Pas shpërthimit të skandalit në Lëvizjen Vetëvendosje, ku deputetja Aida Dërguti e kishte quajtur "mut" Albin Kurtin, ka
E FUNDIT/ Lëkundet sërish nga tërmeti Shqipëria Shqipëria është lëkundur sërish nga tërmetet. Mësohet se një tërmet me magnitudë 2.6 ballë është ndier gjatë orëve të pa
Incidenti me armë në Shkup, pronari i qendrës valutore ka vrarë dy plaçkitësit Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me detaje rreth vrasjes së sotme të dy personave në një qendër shkëmbimi valutor
Anulohet festimi i vitit të ri në qendrën e Shkupit Është anuluar pritja e Vitit të Ri 2018, ndërsa paratë e planifikuara do të dhurohen për Spitalin për fëmijë Kozle.
Voton edhe Kadri Veseli Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, ka votuar pak më parë. Ai ka hedhur
Gjenden eshtrat e një njeriu në themelet e një Qendre Shëndetësore në Korçë Në fshatin Koritë të Korçës janë gjetur eshtrat e një njëriu. Eshtrat janë zbuluar nga banorët në themelet e Qendrës
Përfitimet që vijnë nga portokalli i kuq Një studim i ndërmarrë nga disa shkencëtarë italianë dhe britanikë ka zbuluar se portokalli i kuq ndihmon për të zvogëlu
Qeni endacak sulmon një person në mes të universitetit Teksa po shkonte në vendin e tij të punës, në Fakultetin Juridik të Universitetit të Prishtinës, Blerim Kuleta të mërkur
Shqiptarët arrestohen në qendrën e emigrantëve nën akuzën për drogë dhe seks me minorene Felicioni, një strukturë në Roseto të Abruzzos (Teramo), përballë detit me pishinë, e cila pret prej vitesh 124 emigrant
AKR: Humbin gjashtë fletëvotime në Mitrovicë AKR-ja në Mitrovicë ka deklaruar se gjashtë fletëvotime mungojnë apo janë nxjerrë nga qendrat e votimeve në këtë komunë.
Ngatërrohet vula, mbyllet vendvotimi për 30 minuta Vula e vendvotimit në Gjimnazin "Vëllezërit Frashëri" është ngatërruar me vulën e një qendre tjetër të votimit. Në Gj
Kush nuk e di këtu mund ta gjeni qendrën e votimit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar linkun i cili tregon se ku do të votoni në zgjedhjet lokale gjatë ditës së n