999 rezultate për

qendre

"Po më tundej krevati". Tërmet i fortë 5.6 ballë Një tërmet i fortë ka goditur pjesën Perëndimore të Australisë. Lëkundjet sizmike kanë qenë me magnitudë 5.6, ndërsa
Hipi në majën e qendrës tregtare për një selfie, vdes 15 vjeçari Një djalë vetëm 15 vjec ka gjetur vdekjen pasi po tentonte të bënte një fotografi në majën më të lartë të një qendre tre
SKANDAL/ 12-vjeçarin autik e rrahin dhe e lënë 3 ditë pa bukë në qendrën e fëmijëve në Berat Një rast i rëndë është raportuar nga babai i një fëmije 12-vjeç, i cili vuante nga autizmi. Ai e kishte dërguar djal
Arrestohet për trafik heroinë Kryesuesi i një Qendre të Vetëvendosjes (FOTO LAJM) Kryesuesi i Këshillit së Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Belgjikë, Rediart Cankja, anëtari i Partisë Kristiane Demok
Ministria i jep të drejtë qendrës tregtare në Prizren kundër Haskukës Drejtoria e qendrës tregtare “Abi Çarshia” që është në ndërtim e sipër në rrugën “Tirana” në Prizren, ka njoftuar se Min
Lëkundet sërish Shqipëria, ja ku ishte epiqendra IGJEUM raporton sot se ka regjistruar një tjetër lëkundje tërmeti pak pas mesnate. Nga të dhënat zyrtare mësohet se t
Zbardhen mesazhet e qendrës së prostitucionit në Tiranë: Kemi ndonjë të re sot? Gjykata e Tiranës ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg pronaren e një qendre estetike në Tiranë, ku ushtrohej prostitucion.
Dalin SMS-të e qendrës së prostitucionit në Tiranë: A keni vajzë të re sot? Gjykata e Tiranës ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg pronaren e një qendre estetike në Tiranë, ku ushtrohej prostitucion.
Kushtet skandaloze të Qendrës Shëndetsore në Drenas Objektet shëndetësore në Kosovë nuk po përmbushin aspak kriteret që mund të ketë një spital apo Shtëpi e Shëndetit, për
Formacioni më i mirë i La Ligas, kush e zë vendin e Iniestas dhe Xavit? La Liga vazhdon të jetë kampionati më i fortë në botë, ku klubet e kësaj lige po dominojnë futbollin. Duke analizuar
Përfaqësuesit e Modric në Milano, çfarë po nodh me lojtarin (FOTO LAJM) Luka Modric tek Interi nuk është thjesht një hipotezë e merkatos, por transferimi i bujshëm po shkon drejt finalizimit.
Lojtarët e Juventusit takojnë Cristiano Ronaldon (VIDEO) Cristiano Ronaldo ditën e sotme mbërriti në qendrën stërvitore të Juventusit. 5 herë fituesi i “Topit të Artë” u taku
Menduan se erdhi Ronaldo, por ja kush ndodhej brenda Bugattit (VIDEO) Një ngatërresë e vogël ka ndodhur ditën e djeshme në qendrën stërvitore të Real Madridit ku thuhej se do të mbërrinte Ro
Basha pikëllohet nga vdekja e veprimtarit, është simbol i qëndresës Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ngushëlluar familjen e ‘Mandelës së Kosovës’, pas ndarjes nga jeta të të dashurit të tyre,
OVL-UÇK reagon pas vdekjes së Hilmi Haradinajt Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të UÇK-së, Nasim Haradinaj, pas vdekjes së Hilmi Haradinajt, ka shkruar se ai do
Kapen 5 refugjatë nga Siria dhe Iraku, grumbullohen në Babrru Policia shqiptare ka ndaluar 5 refugjatë gjatë 24 orëve të fundit në pikat kufitare të vendit. Në Tiranë është ndalu
I ra me grusht koleges, infermierja në Berat përfundon në polici Një sherr ka ndodhur mes inferemieresh në qendrën shëndetësore të fshatit Proptisht në Berat. Policia bën me dije se
Goditet me makinë një 10-vjeçare në Shkup Dje në orën 13.13 minuta në Njësinë për informacione dhe komandë Shkup është lajmëruar se në rrugën “Aleksandar Urdarevs
Sot, në dy qytete mbahet testi i maturës Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) ka bërë të ditur se nga sot fillon pjesa e parë e afatit të parë
Burri ther me thikë 17 herë gruan e tij në Graçanicë, ajo kishte foshnjën në duar Milan T. (25 vjeç) nga Gushterica e Epërme, Komuna e Graçanicës, është arrestuar ditë më parë me dyshimin se e ka therur