999 rezultate për

qendre

Gruaja rrezikon foshnjen për shkak te rrugës së bllokuar, lind në qendrën shëndetësore Situata nga reshjet e deborës duket shumë e rënduar në akset rrugore në vend. Elbasani është një nga qytetet ku prez
Kapet një maqedonas në Prishtinë Një person, shtetas i Maqedonisë është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem
Disa kirurgë nuk i besojnë politikës, vazhdojnë grevën Ndonëse greva e profesionistëve shëndetësorë e cila ishte organizuar nga Federata Sindikale e Shëndetësisë, është ndërpr
Veliaj dhe Ruseti shpërndajnë dhurata për fëmijët e qendrës sociale në Shkozë (FOTO LAJM) Festat e fundvitit erdhën me shumë dhurata për fëmijët e qendrës sociale në Shkozë. Bashkia e Tiranës shpërndau sot dhur
Ngjarje e rëndë në Gjilan, dërgon në spitalin djalin e sëmurë por përfundon në burg Një person është arrestuar dje në fshatin Zhegër të Komunës së Gjilanit. Kjo pasi, i dyshuari kishte dërguar vajzën e
Studentët bllokojnë qendrën e Tiranës (VIDEO) Studentët kanë dalë sërish në protestë sot ashtu siç kishin paralajmëruar duke bllokuar akset kryesore në qendër të krye
Shkoi vite më parë ilegalisht në Zvicër, historia e dhimbshme e 72 vjeçares shqiptare Ajo eshte 72-vjeçare dhe megjithëse i bën të gjithë të qeshin, Qëndresa Camaj ka probleme të mëdha shëndetësore, përfshi
Bëri dush në mes të qendrës tregtare, modelja bombardon rrjetin me foto s*ksi (FOTO LAJM) Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak kohë më parë, zjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare. Modelja e
Punonjësit e shëndetsisë të veriut në protestë, shkelin ligjin e shtetit ku jetojnë Punëtorët e një qendre shëndetësore në veri të Mitrovicës po protestojnë kundër taksës për mallrat nga Serbia. Drejto
Blinda dhe snajpera "pushtojnë" qendrën e Tiranës (FOTO LAJM) Në 74 vjetorin e çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazifashist, pedolaja pranë Ministrisë së Brendshme në Tiranë ësh
Sulmohet BE në Veri të Mitrovicës Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është thyer dera e Informatave të Qendrës Kulturore të BE-së. Ngjarja ka ndodhu
Xhaka flet për pozicionin e tij të ri te Baseli Skuadra e Baselit është duke kaluar një moment jo të mirë teksa ndodhet në një krizë të rezultateve. Së fundmi edhe lojt
Prostitucion në qendrën e masazhit, kush është menaxherja e arrestuar Një tjetër qendër masazhi ku ushtrohej prostitucion është zbuluar në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare është finalizuar o
Ushtronin prostitucion në qendrën e masazhit, kush është menaxherja e arrestuar Një tjetër qendër masazhi ku ushtrohej prostitucion është zbuluar në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare është finalizuar o
Spektakël në Egjipt, tifozët “pushtojnë” qendrën stërvitore Ditën e sotme në “Al-Salam Stadium” të Kairos do të luhet kryendeshja e javës në Premier Ligën Egjiptiane. Ekipet që
Digjet qëllimisht makina e drejtoreshës në Tiranë Policia e Tiranës bën me dije se në orët e para të mëngjesit ka shpërthyer në flakë makina e drejtoreshës së qendrës soc
Zjarr i madh në mes të Tiranës, tymi i zi pushton qendrën (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë në qendër të Tiranës pak minuta më parë duke alarmuar banorët e lagjes tek tregu Ccam. Lexue
Kërçova tronditet nga një aksident vdekjeprurës Në rrugën rajonale Kërçovë-Manastir, një makinë e tipit “Jugo” me targa të Kërçovës, e drejtuar nga K.P. (54) nga fshati
Panik dhe kaos në qiell, avioni humb kontaktin me qendrën Dy avionë luftarakë janë lëshuar në qiellin italian ditën e sotme rreth orës 8.30 pasi një avion Antonov i Ukrainës hum
Ngjitet në çatinë e qendrës tregtare për selfie, bie dhe vdes 15-vjeçari Selfie-mania shkakton një tjetër viktimë. Një djalë 15-vjeçar ka gjetur vdekjen, pasi ka rënë poshtë një kanali ajrimi