999 rezultate për

qellimi

MBP-ja po kryen disa aksione nëpër Maqedoni Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë ka dalë me një njoftim zyrtarë në lidhje me ushtrimin e kontrolleve në dis
Iu vu zjarri qëllimisht, shkrumbohen dy makina në Tiranë Mëngjesin e sotëm në Tiranë janë djegur plotësisht dy makina. Policia bën me dije se rreth rreth orës 02:45, në numr
Dimovski: Grupet parlamentare nuk janë për bllokada, por për debat demokratik Deputeti dhe koordinatori i njërit nga dhjetë grupet e deputetëve deklaroi se VMRO-DPMNE vendosi për një hap të tillë pë
Akt terrorist në Paris, makina përplas qëllimisht furgonin e policisë Sheshi Champs-Elysees në qendër të Parisit mbyll pasi një shofer goditi me makinën e tij një furgon të policisë, beri te
Simiq: Kemi arritur qëllimin primar Kryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq ka thënë se me marrjen e dhjetë vendeve në Parlamentin e Kosovës është realizuar q
I mbyll qëllimisht 15 orë në makinë, nëna vret 2 vajzat e saj të mitura Dy vajza të vogla kanë humbur jetën në Texas, pasi nëna e tyre i ka mbyllur qëllimisht për rreth 15 orë brenda makinës s
LSI, letër krerëve të shtetit për shkarkimet: Po abuzohet qëllimisht! (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar në lidhje me shkarkimet në administratë. Kështu, ditën e sotme, kreu i LSI
Trump, plane për një "NATO arabe" Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump po mendon për krijimin e një aleance ushtarake të stilit të NATO-s mes
Shokon gazetarja maqedonase: Qëllimi i huliganëve ishte vrasja e Ziadin Selës Gazetarja maqedonase Dushica Mrgja, e cila ka qenë dëshmitare e ngjarjes makabre në Parlament më 27 prill, ka thënë në e
Ferma vertikale revolucionare që mund të ushqejë një qytet (FOTO LAJM) Çdo vit revista e dizajnit eVolo mban një garë për qiellgërvishtësin më të mirë në botë. Këtë vit vendin e parë e ka
Protesta e opozitës, këshilltari i Metës zbulon qëllimin e vërtetë të Bashës Analisti Lorenc Vangjeli i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka komentuar fatin e zgjedhjeve të qershorit dhe krizën poli
Fotot ironike që do t’ju bëjnë të mendoheni dy herë (FOTO LAJM) Disa foto të publikuara nga “BoredPanda’ tregojnë disa raste të shkrepura në një moment shumë qesharak, që është e vësht
LSDM ka në plan të zhbllokojë punën e Kuvendit Zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov, i ftuar në emisionin “10 minuta” në TV21, ka folur për situatën momentale në Kuvend
Çifti i larguar nga BB: Kamerat fokusoheshin qëllimisht vetëm në zënkat tona (FOTO LAJM) Kanë vetëm dy ditë që kanë dalë nga shtëpia e Big Brother, emocionet e së cilës i jetuan për plot dy javë në çift. P
Delawie: SHBA-të janë pro Ushtrisë së Kosovës, por... Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie, ka përsëritur edhe njëherë se ShBA vazhdimisht e përkrah shtetin e Kosovës
Sheqerinska: Qëllimi ynë është të zhbllokojmë punën e Kuvendit Radmilla Sheqerinska ka bërë me dije se qëllimi i partisë së saj është zhbllokimi i punës së Kuvendit. Duke folur pë
Publikohen pamjet, Messi u ndëshkua qëllimisht ndaj Valencias (VIDEO) Lionel Messi dhuroi spektakël në fitoren 4-2 që Barcelona arriti ndaj Valencias, por spikati edhe marrja e një kartoni t
VMRO: Zaevi tregoi qëllimin e tij për ridefinimin e shtetit VMRO-ja me anë të një njoftimi për medie ka thënë sot se deklarata e kreut të LSDM-së, Zoran Zaevit, për debatin për Dek
Basha: Qëllimi i protestës së opozitës nuk është bojkoti por … Partia Demokratike vazhdon protestën e saj në ditën e 20 të saj dhe kryetari i PD-së, Lulzim Basha deklaruar nga çadra p
Qeveri e re apo zgjedhje të reja? Ja çfarë do Zaev Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është optimist se ditët në vijim do të ketë zhvillime pozitive për zgjidhjen e krizës. Zaev