999 rezultate për

qellimi

Mediat serbe: Qëllimi i takimit në Berlin është të vazhdojë dialogu pa anulimin e taksës Pas ftesës së Gjermanisë dhe Francës për të mbledhur presidentët dhe kryeministrat serbë dhe shqiptarë në Berlin më 29 p
Si po shkon procesi i votimit në Tuz Kjo është një ditë historike për shqiptarët që banojnë në Mal të Zi, pasi për herë të parë në Tuz votohet për kreun e ko
Mourinho akuzon Ramos: "E goditi qëllimisht Messi-n dhe motivi është i qartë" Tashmë në cilësinë e opinionistit, ish-trajneri ndër të tjerëve edhe i Los Blancos, Jose Mourinho, gjatë komentimit të E
Kartoni i verdhë i qëllimshëm, UEFA ndëshkon rëndë Sergio Ramos Komisioni i Disiplinës në UEFA, ka marrë edhe vendimin që pritej, për kartonin e verdhë të marrë qëllimisht nga kapiteni
Dash Shehi zbardh vendimet e "opozitës së bashkuar" (VIDEO) Mbledhja e partive opozitare sapo është mbyllur. Në një prononcim për mediat kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka zbuluar ed
Të zhytur në baltë me qëllimin për të vrarë, ja si stërviten amerikanët (VIDEO) Ushtarët njihen me armët e tyre, përgatisin kostumet e tyre ‘Ghillie’ dhe mësojnë si të kalojnë pyjet në fshehje maksima
Ramos pranon se u ndëshkua qëllimisht me karton të verdhë, UEFA mund ta pezullojë UEFA mund të marrë një vendim drastik ndaj kapitenit të Realit Sergio Ramos. Spanjolli ka pranuar publikisht se në n
Buzhala nxjerr të vërtetën e hidhur të darkës Gazetari i njohur Berat Buzhala ka komentuar përmes një statusi në facebook darkën e kryeministrit Edi Rama me liderët k
Nënkretari i AAK-së i përgjigjet Thaçit: Taksa e ka arritur qëllimin Njëri prej udhëheqësve të AAK’së, Blerim Kuçi, ka thënë se taksa me Serbinë ka arritur efektet në aspektin politik dhe e
Naftëtarët qëllimisht nuk i ulën çmimet, a ka shtet ligjor që të marrë masa? Sonte RTK ka sjellë dyshimet se naftëtarët në Kosovë kanë pasur marrëveshje ndërmjet vete për t`i mbajtur çmimet të lart
Jelekët e Verdhë humbasin qëllimin, kërkojnë të përfitojnë nga qytetarët Nisi si lëvizje mbarë popullore për të shprehur zemërimin e qytetarëve për reformat e qeverisë në Francë. Por tashmë “Je
"Të pasmet më të mëdha në botë", ky është qëllimi i jetës për Natashën (FOTO LAJM) Natasha Croën është e vendosur që të ketë të pasmet më të mëdha në botë. Ajo është bërë shumë e famshme në Instagram
E vërteta e postimit të Pobgas në rrjetet sociale pas shkarkimit të Mourinhos Pas shkarkimit të Jose Mourinhos nga detyra e trajnerit të Manchester Untiedit, ishte postimi i Paul Pogbas në rrjetet s
Fiksohet pas dritave të kryeministrisë, e habitshme çfarë bën ky person me makinë (VIDEO) Një person ka ndaluar automjetin e tij para godinës së kryeministrisë në Tiranë, dhe ka nisur t’i bjerë borisë së makinë
Bombë autobusit të Dortmundit, 14 vite dënim për autorin e sulmit Plot 14 vite janë dhënë për autorin e sulmit me bombë ndaj autobusit të Borusia Dortmund në prill të vitit 2017. Ai qu
Bombë autobusit të Dortmundit, 14 vite dënim për autorin e sulmit Plot 14 vite janë dhënë për autorin e sulmit me bombë ndaj autobusit të Borusia Dortmund në prill të vitit 2017. Ai qu
Messi: Nuk dua ‘’të fle mbi dafina’’, kam qëllimin tim Lionel Messi i cilësuar si futbollisti më i mirë në historinë e futbollit duke fituar gjithcka në karrierë nuk mjaftohet
Pranimi i Kosovës në Interpol, Serbia vazhdon me qëllimin e saj Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, ka deklaruar se fillimi i seancës së Asamblesë së Përgji
Dybala flet për largimin e tij nga Juventusi Sulmuesi i Juventus, Paulo Dybala, ka mohuar idenë se mund të largohet nga klubi në merkaton e verës së ardhshme. Ai
Digjet qëllimisht makina e drejtoreshës në Tiranë Policia e Tiranës bën me dije se në orët e para të mëngjesit ka shpërthyer në flakë makina e drejtoreshës së qendrës soc