999 rezultate për

qefalia

Lutaj, Qefalia dhe Ndreu zbarkojnë për kontroll te SHISH-i Tre anëtarë të komisionit të Sigurisë kanë nisur kontrollin në institucionin e SHISH për të zhvilluar një kontroll, edhe
Qefalia: Ja pse e godita Kastriot Islamin Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia, tregon se Kastriot Islamin e ka goditur pas provokimit që deputeti demokr
Debatet për ligjin “anti-mafia”, Qefalia godet me stilolaps Islamin (VIDEO) Ndryshimet në Kodin e Procedurës Penale dhe në të ashtuquajturin ligji “anti- mafia” janë shoqlruar me debate të forta n
Shpërthimi nga rrjedhja e gazit, vdes kryefamiljari Ka ndërruar jetë në spital njëri nga tre të plagosurit e një dite më parë nga pas shpërthimit të shkaktuar nga rrjedhja
Qefalia: PS do te vazhdoje me protestat Deputeti i PS Xhemal Qefalia ka deklaruar se Partia Socialiste do të vazhdojë me protestat për të k&