999 rezultate për

pyetur

INTERVISTA/ Matilda Makoçi rrëfen marrëdhënien me Edi Ramën dhe Gregorin Matilda Makoçi u rikthye në skenë nëpërmjet interpretimit të disa poezive në një ekspozitë të piktores Natasha Bega. Emi
Armina: Berishës do t’ia laja këmbët E ftuar në mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ka qenë edhe Armina Mevlani, e fejuara e djalit të ish¬kryeministrit B
Procedohet mjeku që publikoi foton e punëtores së kanabisit Mjeku që denoncoi rastet e alergjive tek punonjësit e kanabisit në Tiranë, ka qëndruar për disa orë në Komisariatin Nr.5
Aurela Hoxha: Nuk më ka mbajtur i dashuri me lekë Modelja Aurela Hoxha e ftuar në Zonë e Lire me Arjan Çanin ka folur rreth fillesave të karrierës së saj. Ajo u shpreh
Berisha: Ja si është marrëdhënia ime me Arminën Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha mbrëmjen e sotme do të jetë i ftuar në një intervistë në “TV Klan”. Në këtë inte
Personi që theri 8 vetë në Minesota, i kishte pyetur viktimat nëse ishin myslimanë Personi i cili tronditi SHBA-në duke plagosur tetë persona me thikë në një qendër tregtare në Minnesota, kishte pyetur t
Modelet e zgjedhura në bazë të aftësive dhe jo trupit (FOTO LAJM) Kompania Panache ka vendosur të ktheje modelin e vitit të kaluar ‘Modelled By Role Models’ përsa i përket zgjedhjes së m
Përfundon dreka me Ramën/ Meta: Diskutuam për futbollin Gjatë mesditës, kryeministri Rama dhe kreu i Kuvendit, Ilir Meta, janë takuar për të drekuar së bashku në restorantin e
Mbreti Abumbi II nga Bafut i Kamerunit është i martuar me 100 gra Mbreti Abumbi II, nga Bafut i Kamerunit, ka 100 gra. Mendohet që kjo traditë e poligamisë në këtë vend ekziston për shk
Vokrri sqaron afrimet te Kosova, flet dhe për Januzajn Fadil Vokrri mirëpret ardhjen e Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolind Shalës tek Kosova. “Rashica ka qenë dhe ësht
Shqiptari që fitoi zemrat e miliona italianëve (FOTO LAJM) Emiljano Frashlliu nga Berati i cili jeton prej 15 vitesh në Itali dhe punon si barist në një lokal që quajtuar "Bar La
Kryeministri Rama del bllof, ja pse do gjobitet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë është fotografuar duke tymosur cigare në një ambient të mbyllur në Parlament.
Djeg vajzën e saj për vdekje sepse u martua pa e pyetur Një grua në Pakistan është arrestuar pasi dyshohet se ka vrarë vajzën e saj për shkak se është martuar pa pajtimin e fam
Gena është zënë me Shpat Kasapin? Gena ka shuar plotësisht të gjithë zërat dashakeqë që flisnin për një debat që ka pasur lidhur me Shpat Kasapin lidhur m
Rebelohet Gilmando Dani: U paraqita vetë në polici, s'më arrestoi asnjë Gjykata e Krimeve të Rënda e shpalli të ligjshëm ndalimin e Emiljano Shullazit, në përfundim të një seance që zgjati një
Presidenti Ivanov nuk ndërron mendje, vendimi për falje mbetet Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov, i pyetur nëse do të tërheq vendimin e faljes së politikanë është shprehur se e ka
Ja çfarë thotë Basha për armën e Strazimirit Lulzim Basha duke folur për faktin se policia e ka proceduar penalisht Gent Strazimirin, tha se deputeti demokrat nuk ka
Elita nuk e mohon lidhjen me Bekim Balajn (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur nga Kosova Elita Rudi ka qenë sonte e ftuar tek Arian Çani te emsioni “Zonë e Lirë” për të promovua
Haradinaj: Na ka befasuar largimi i Donikës (VIDEO) Pas 13 viteve aktive në AAK, deputetja Donika Kadaj-Bujupi ka dhënë dorëheqje nga ky subjekt politik. Kryetari Ramush
"Rikthehet" Shaqiri: Shqipëria nuk më ka thërrur kurrë Xherdan Shaqiri është kthyer të flasë për një temë shumë të nxehtë, e cila prej vitesh e ka bërë që ai të etiketohet si