999 rezultate për

pyetur

Mbrojtësi tregon se Bayern dështoi të merrte atë trajner që preferonte Mats Hummels thotë se klubi i tij aktual e ka pyetur për trajnerin Jurgen Klopp. Klopp është në drejtimin e Liverpoolit
"Djemtë" e Shullazit kërcënojnë në gjyq: Më njeh ti mua? Po në ëndërrr me ke parë? Tension dje në sallën e gjyqit ndaj Emiljano Shullazit, teksa deshmonte babai i biznesmenit Jani Zakja, Fehmi Zakja. Ai
Asambleja e PS-së, cilin post do i japë Rama Gramoz Ruçit Vetëm pak minuta më vonë pritet të nisë Asambleja e PS. Në takim ka mbërritur Gramoz Ruçi i cili i pyetur nëse e ka pra
Zeka: Ju që po e shani Ramushin a ju kishte pyetur a me luftu Serbinë Deputeti i zgjedhur nga koalicioni PAN, Milaim Zeka ka thënë se kandidati i tyre për kryeministër, Ramush Haradinaj ësht
Djemtë shkojnë me pushime në Jug, habiten me çfarë gjejnë në plazh (FOTO LAJM) Disa të rinj teksa kanë ngulur cadrën rastësisht në breg të detit, të rinjtë nga Elbasani janë mrekulluar nga surpriza q
Conte i premton minuta Fabregazit sezonin e ardhshëm, pavarësisht gjithçkaje London Evening Standard thotë se Antonio Conte, menaxher i Chelsea, ka garantuar se sezonin e ardhshëm Cesc Fabregas do
Zemër, ta takoj pak 'ish-in'? Ja si reagojnë femrat shqiptare (VIDEO) Mania e eksperimenteve sociale ka ardhur edhe në Shqipëri. Disa djem në rrugët e Tiranës janë bërë pjesë e shakas
Pas votimit Berisha bën deklaratën e fortë: Ja ku po blihen votat Ish-kryeministri Sali Berisha ka votuar sot në Tiranë. Pas proçesit të votimit Sali Berisha ka hedhur akuza të rënda
Përfaqësuesi i PS-së kërcënon gazetaren: Të nxjerr për b*the jashtë (VIDEO) Një incident ka ndodhur në qëndrën e votimit në lagjen Punëtore në Gjirokastër. Mësohet se drejtori i OSHEE-së, njëk
Thaçi e Rama, drekë miqësore në Gjakovë (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama janë takuar ditën e sotme në një prej restora
Dyshimet për trukime, Takaj thirret sërish në Prokurorinë e Tiranës Prokuroria e Tiranës vijon të punojë mbi dosjen e trukimeve të Skënderbeut në Europë. Ditën e sotme është paraqitur sëri
Sherr në Big Brother, Ervini akuzon Armelën për vjedhje (FOTO LAJM) Dita e djeshme në ‘Big Brother Albania 9’ ka qënë e tensionuar. Dy prej banorëve që gjenden ende në zonën e banorëve si
Pas Çiljetës, gjoksi i madh i rëndon edhe Venerës... Në shumicën e rasteve problem për femrat mund të jetë gjoksi i vogël ka dhe nga ato që problem kanë gjoksin e madh. Një
Çfarë do të ndodhë pas vendimit të Ivanovit? Zaev thekson se çdo gjë ka zgjidhje Gjatë konferencës së sotme për shtyp, Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, i bëri thirrje presidentit Ivanov që të tërheqë ve
Osmani: Ivanov e thelloi krizën edhe më shumë (VIDEO) Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, ka reaguar pas vendimit të fundit të presidentit Ivanov që mos të ndajë mandatin për k
E lodhur dhe e shfrytëzuar, Ruzhdia i jep fund publikisht martesës! Ditën e sotme në “Ka një mesazh për ty” ka ardhur një histori jo normale nga ato që jemi mësuar të dëgjojmë. Një histori
Berat Buzhala në "Opinion": Si donte të më arrestonte Turqia se u talla me grushtin e shtetit (VIDEO) Gjatë emisionit "Opinion" administratori i Gazeta Express foli mbi rolin e shtetit turk në politikën e Maqedonisë. “
Basha: Ja kë do të mbështesim për President Kreu i PD-së, Lulzim Basha i ftuar sot në “Opinion” se PD¬-ja do ta mbështesë rikandimin e Presidentit Bujar Nishani. I
Samir Mane flet për takimin mes Ramës dhe Bashës në Vjenë (VIDEO) I ftuar në emision “Opinion”, gjatë mbrëmjes së sotme, biznesmeni i njohur Samir Mane ka mohuar që të ketë organizuar
Bonucci përlotet në transmetim direk për djalin e tij (VIDEO) Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka shpërthyer në lot gjatë një interviste të dhënë së fundmi për Rai teksa ësht