999 rezultate për

pyetur

Atletiko e largoi pa e pyetur, lojtari u hakmerret Diego Simeone pas firmosjes me dy sulmues si Diego Kosta dhe Vitolo, ka detyruar Luciano Vieto të largohet nga klubi.
Noizy në marrëdhënie edhe me grua të martuar Reperi i njohur Noizy arrin gjithnjë të habisë fansat e tij dhe jo vetëm më postimet në rrjete sociale por edhe me dekla
Me SHBA apo me Turqinë? Rama shpërthen keq pas pyetjes Kryeministri Edi Rama është pyetur sërish mbi votën e Shqipërisë në OKB, votë kundër Trump. Gjatë konferencës së fun
Majku sfidon hapur Ledrin, i merr kurorën në sy të publikut Në emisionin Thumb në Abc News ka qenë i ftuar reperi i njohur Majk. Kohë më parë Majk është shprehur se është reperi
Mbi 60% e profesorëve të universiteteve duan të largohen nga Maqedonia Nëse do të kenë ofertë për t’u larguar nga vendi, mbi 68% e profesorëve të universiteteve do ta kishin braktisur Maqedon
Eva Murati s’do të jetë më nusja e Topallit, tregon se i ka ardhur në majë të hundës Moderatorja shumë e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar në emisionin “Një kat më lart” ku ka rrëfyer ndër të tjera edhe pë
Këngëtarja tregon hapur pse ndërpreu bashkëpunimin me Flor Mumajesin Të gjithë i mbajnë mend bashkëpunimet mes këngëtares Evi Reci dhe Flori Mumajesit. Hitet “I ngjan asaj”, “Jemi të dy
Kurti merr në pyetje si avokat Flora Brovinën Albin Kurti nuk e ka pranuar mbrojtjen e caktuar nga Gjykata Themelore e Prishtinës, në seancën e sotme ku ai akuzohet p
Rama mbron sërish Tahirin: Gjetja e patentave diku s'është faj Detaje te reja janë zbardhur nga takimi i Ramës me deputetët e komisionit të Ligjeve në Kryeministri. Pavarësisht se
Leonora përdor votën në Prishtinë, ka një pyetje për fansat (FOTO LAJM) Sot po mbahen zgjedhjet lokale në Kosovë për balotazh. Pa votuar nuk e ka lënë as Leonora Jakupi. Këngëtarja e njohur
Bleona ha fasule në emision për të treguar se s'ka “tangërllëk” (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti gjithmonë shkakton polemika në publik me deklaratat e saj. E ftuar në emisionin “X
Vesa Luma tregon a është ndarë nga Big Basta Këngëtarja e njohur tashmë prej vitesh është e martuar me këngëtarin Big basta dhe madje ata kanë edhe një djalë sëbashk
Rama injoron Krastën: As e mbaj mend fare, për mua nuk është një ngjarje Javën e kaluar gazetari Adi Krasta ishte i ftuar në Neës 24 ku dhe komentoi debatin mes tij dhe Kryeministrit Rama. A
Ish futbollisti danez: Ekipi im më shkatërroi karrierën duke refuzuar Realin, pa më pyetur Lojtari danez, Simon Kjær ka zbuluar një prapaskenë të 10 viteve më parë kur ishte pjesë e skuadrës së Midtjylland. M
Rama gjen belanë me dibranët: Pse nuk më kthe përgjigje në Facebook?(VIDEO) Kryeminstri Edi Rama sot gjendet në Dibër, në kuadër të vizitës dy ditore në këtë qark. Në këto momente, kryeministr
Vjen mbështetja e parë për Finon në krye të FSHF-së Ndërkohë që janë shtuar zërat se vetëm Bashkim Fino mund të jetë personi që mund të "shkulë" Armando Dukën nga FSHF-ja,
Këngëtarja rrëfen tmerrin: Theva hundën dhe dhëmbët kur isha vetëm 7 vjeç Luar është një nga këngëtaret e viteve më parë por që nuk ka sjellë më këngë në tregun shqiptar. Ajo kujtohet për ba
Armina tregon hapur se sa të dashur ka patur para Shkëlzenit Armina Mevlani ishte e ftuar sot nw emisionin "Pop Culture" në Top Channel duke folur gjithashtu edhe për lidhjen e saj
Tahiri tregon për skafin me Habilajt Tahiri ndër të tjera është akuzuar se ka një skaf në pronësi për të cilin kujdesen Habilajt. I pyetur në Opinion ish
A besoni në pafajësinë e Tahirit? Tom Doshi habit me reagimin (VIDEO) Përmendja e emrit të Saimir Tahirit në përgjimet e trafikantëve të drogës arrestuar dy ditë më parë nga drejtësia italia