999 rezultate për

pyetur

Presidenti i Barcelonës: Askush nuk na ka pyetur sa vlen Messi Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka thënë se asnjë klub nuk ka pyetur sesa vlen Messi. Megjithatë, Barto
Xavi nuk ka ndërmend të pensionohet nga futbolli i luajtur Ish-mesfushori i Barcelonës dhe Spanjës, Xavi Hernandez, i pa prishur planet për t’u pensionuar dhe ka njoftuar se do ta
Ermal Meta përfaqëson Italinë por e njohin si shqiptar: Rrënjët i kam atje Ermal Meta arriti të marrë çmimin më të madh të muzikës italiane duke fituar në Sanremo. Ai u largua kur ishte 13 vjeç n
Haradinaj: Këta më kanë pyetur për ndarjen e Kosovës Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë sot në Kuvend se nuk është në dijeni se Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i ti
E keni pyetur veten gjithnjë, arsyeja pse dhembin plagët në kohë të vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
Taksa e Kombit, Haradinaj: Po të ishim pyetur, të paguanim edhe ne nga buxheti ynë Zërave të ministrave dhe zyrtarëve të tjerë të qeverisë së Kosovës që thonë se nuk janë konsultuar nga Qeveria shqiptare
Koka e Tahirit edhe njëherë në rrezik, gazetari italian rrëfen dëshminë e Moisi Habilajt Gazetari italian, Dario De Luca ka sqaruar njëherë e mirë një pjesë të dëshmisë që Moisi Habilaj ka dhënë para hetuesve
Ronaldo dikur kërkoi transferimin në Kinë, por... Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, po raportohet për një transferim të mundshëm në Kinë. Ka qenë tekniku
A do të martoheshe me një shqiptar? Vajzat serbe habisin me përgjigjet (VIDEO) Pavarësisht se kanë kaluar vite nga lufta dhe marrëdhëniet mes shqiptarëve dhe serbëve janë përmirësuar, OKB bën me dije
E lidhur me deputetin e PD-së? Ilda sapo tha diçka për emrin e tij E ftuar në Xing, Ilda Bejleri është ngacmuar edhe në lidhje me deputetin Klevis Balliu,, më të cilin thuhet se është në
Nuk e lë me kaq, Ermali sulmon hapur Luanën Duket se ditën e sotme në Xing situata ka devijuar duke i dhënë sërish vëmëndje Luanës dhe Shiko Kush Luan. Ka qenë i
Osmani tregon arsyet pse anuloi takimin në Bosnjë Vendimi im është në pajtim me interesat shtetërore, ndërsa interesat e vendit janë brenda kornizës së strategjisë së BE-
Krasniqi: Jam i pari që kam qenë kundër shkuarjes në Siri Ish-imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, ka filluar t'a paraqesë mbrojtjen në gjykimin e tij për sht
Më shumë se dy orë në Prokurori, çfarë dëshmoi ministri i LSI-së Ish-ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj ka mbërritur rreth orës 15:00 këtë të martë në Prokurorinë e Krimeve të Rën
Kur Rugova akuzonte në mediat e huaja Tiranën për Hashim Thaçin Në një intervistë në vitin 2000, presidenti Ibrahim Rugova, ishte pyetur nga gazeta gjermane Der Spiegel, lidhur me akuz
Presidenca reagon për detin e falur Greqisë: Nuk na kanë pyetur Marrëveshja për detin me Greqinë ka shkaktuar debate të mëdha në Shqipëri. Ditën e sotme rreth kësaj marrëveshje ka
Gruaja thërret ambulancën, kërkesa e saj habit stafin emergjent Një grua nga Derbyshire ka thirrur shërbimin e automabulancës duke i pyetur se përse i ishte thyer një vezë në frigorife
Histori që të përlot: Djali flet për herë të parë në skenë për dashurinë e jetës (VIDEO) Një moment shumë prekës ka ndodhur në ‘O ses Turkye’ ose ndryshe ‘The Voice’ ku njëri nga pjesëmarrësit ka filluar të qa
Aurela Hoxha tregon se çfarë operacionesh plastike ka bërë Aurela Hoxha është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë, jo vetëëm për fotografitë provokuese që shpesh herë p
Atletiko e largoi pa e pyetur, lojtari u hakmerret Diego Simeone pas firmosjes me dy sulmues si Diego Kosta dhe Vitolo, ka detyruar Luciano Vieto të largohet nga klubi.